Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

PC Format και Restore files από iPhone σε iTunes


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   EkLekTos

EkLekTos

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/11/2008 - 02:33

Γεια σας παιδιά, έχω ένα πρόβλημα ... Έχω το iphone 2.1 χωρίς jailbreak κλπ. Λοιπόν το προβλημά μου είναι το εξής .. Εγώ έκανα φορματ πριν λίγες μέρες στο pc μου και ξαναέβαλα τα windows, μέχρι εδώ ωραία. Κατεβάζω λοιπόν το iTunes για να πάρει backup από το iphone, κάνω backup (Summary/Sync) και πάω να δω αν μου έχει περάσει τα apps - music - videos στο itunes, με εκλπηξή μου είδα πως δεν τα έχει περάσει από το iphone στο itunes ... Το ερωτημά μου είναι με πιο τρόπο θα τα περάσω, γιατί θέλω να περάσω κάποια τραγούδια και δεν μπορώ τώρα γιατί όταν επιλέγω το album που θέλω μου βγάζει μήνυμα πως όλα τα τραγούδια που υπάρχουν μέσα στο iphone θα χαθούν ... Το θέμα είναι πως κάποια από τα τραγούδια τα έχω αγοράσει (φυσικά για δοκιμί το έκανα) και μπορώ να τα ακούσω μόνο από iphone και όχι από pc με itunes...
Τι να κάνω? ???

Ευχαριστώ.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   WizeMan

WizeMan

    iPH Enthousiast

  • 541 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/11/2008 - 10:46

Quote

Γεια σας παιδιά, έχω ένα πρόβλημα ... Έχω το iphone 2.1 χωρίς jailbreak κλπ. Λοιπόν το προβλημά μου είναι το εξής .. Εγώ έκανα φορματ πριν λίγες μέρες στο pc μου και ξαναέβαλα τα windows, μέχρι εδώ ωραία. Κατεβάζω λοιπόν το iTunes για να πάρει backup από το iphone, κάνω backup (Summary/Sync) και πάω να δω αν μου έχει περάσει τα apps - music - videos στο itunes, με εκλπηξή μου είδα πως δεν τα έχει περάσει από το iphone στο itunes ... Το ερωτημά μου είναι με πιο τρόπο θα τα περάσω, γιατί θέλω να περάσω κάποια τραγούδια και δεν μπορώ τώρα γιατί όταν επιλέγω το album που θέλω μου βγάζει μήνυμα πως όλα τα τραγούδια που υπάρχουν μέσα στο iphone θα χαθούν ... Το θέμα είναι πως κάποια από τα τραγούδια τα έχω αγοράσει (φυσικά για δοκιμί το έκανα) και μπορώ να τα ακούσω μόνο από iphone και όχι από pc με itunes...

Τι να κάνω? ???



Ευχαριστώ.


Χωρίς να πέρνω όρκο ότι παίζει:

http://www.iphone-to...-to-itunes.html

ψάξε παρόμοια προγράμματα

#3   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 13/11/2008 - 12:09

δεξί κλικ στο iPhone όταν το συνδέεις στο Itunes και μετά transfer purchases

#4   WizeMan

WizeMan

    iPH Enthousiast

  • 541 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/11/2008 - 12:16

Quote

δεξί κλικ στο iPhone όταν το συνδέεις στο Itunes και μετά transfer purchases

Σωστός αν κκαι έτσι μεταφέρεις Μόνα τα αγορασμένα. Καλό είναι μια στο τόσο να κάνουμε library backup σε cd

#5   EkLekTos

EkLekTos

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/11/2008 - 14:00

Ευχαριστώ πολύ παιδιά, θα το δοκιμάσω όταν πάω σπίτι ....

Να φανταστώ μεταφέρει και τα apps videos?




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες