Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πως γίνεται να δημιουργήσω φακέλους με διαφορες φωτογραφίες?


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο This topic is locked
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Chaos3X

Chaos3X

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/10/2009 - 15:41

Πως γίνεται να δημιουργήσω φακέλους με διάφορες φωτογραφίες?
Στο iTunes με αφήνει να έχω έναν φάκελο με φωτογραφείες και αν επιλέξω άλλον και κάνω sync μου διαγράφει όλες τις προηγούμενες και στην ουσία μένει μόνο ο φάκελος βιβλιοθήκη.
Δεν γίνεται να δημιουργήσω διάφορους φακέλους με διαφορετικές ονομασίες και διαφορετικές φωτογραφίες? π.χ: Διακοπές 2009.

Κάτι παρόμοιο ήθελα να ρωτήσω και για την μουσική αλλά τουλάχιστον εκεί την παλεύω λίγο δημιουργώντας λίστες, αν και θα προτιμούσα να είχα και εκεί φακέλους...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Υ.Γ: Συγνώμη για το off topic αλλά λέω να μην δημιουργήσω κι άλλο θέμα, ξέρει κανείς να μου πει πως κάνουμε backup απ'το outlook τις επαφές μας? Σε περίπτωση format του PC ας πούμε.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   GGiannis58

GGiannis58

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/10/2009 - 16:05

Για τις φωτο φτιαχνεις ενα φακελο με ενα γενικο ονομα και μεσα του υποφακελους με τις κατηγοριες που θελεις και συγχρονιζεις με τον αρχικο φακελο και επιλογη να συμπεριληφθουν και οι υποφακελοι.

Για τις επαφες κανεις αρχειο/εισαγωγη και εξαγωγη/εξαγωγη σε αρχειο/αρχειο προσωπκων φακελων .pst /επαφες/ και σωζεις οπου θελεις.

Τελευταία επεξεργασία από: GGiannis58, 17/10/2009 - 16:05.


#3   Chaos3X

Chaos3X

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/10/2009 - 16:57

Για τις φωτο φτιαχνεις ενα φακελο με ενα γενικο ονομα και μεσα του υποφακελους με τις κατηγοριες που θελεις και συγχρονιζεις με τον αρχικο φακελο και επιλογη να συμπεριληφθουν και οι υποφακελοι.

Για τις επαφες κανεις αρχειο/εισαγωγη και εξαγωγη/εξαγωγη σε αρχειο/αρχειο προσωπκων φακελων .pst /επαφες/ και σωζεις οπου θελεις.

Σ'ευχαριστώ ΠΑΡΑ πολύ φίλε μου!
Να'σαι καλά.

#4   GGiannis58

GGiannis58

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/10/2009 - 17:14

Σ'ευχαριστώ ΠΑΡΑ πολύ φίλε μου!
Να'σαι καλά.



Τιποτα φιλε μου.Για αυτο ειμαστε εδω...Κι εγω στραβαδι ημου και εχω κανει ενα μονο κλικ προς τα πανω.Το Iphone ειναι αλλης φιλοσοφιας κινητο και η εμπειρια απο smartphones κλπ ελαχιστα βοηθαει.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες