Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

εχει προβλημα η οχι


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   zapco

zapco

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/10/2009 - 00:33

ειμαι στην φαση να το σπασω. ειναι το 2ο κινητο που αλλαζω.το πρωτο προβλημα με την μπαταρια δηλαδη το αφηνες σε αναμονη και στο 5ωρο εσβυνε και ηταν λες και το ειχα βαλει σε φουρνο γιατι ηταν πολυ ζεστο και αυτο ενω το εχω περιπου 1 μηνα και λεω οτι δοξα τον θεο ειναι τελειο ΞΑΦΝΙΚΑ παρουσιαζει προβλημα με τα ηχεια.1ον δοκιμασα σημερα τα ακουστικα και ειδα οτι δεν δουλευουν παντα,κανει χχχχχχχχ σαν παρασιτα. 2ον αν με παρει καποιος τηλ δεν χτυπα παντα αλλα εχει μονο δονηση. το σηκωνω και ουτε τον ακουω.3ον αν βαλω να παιζει τραγουδι παιζει αλλες φορες ασταματητα και αλλεσ φορες σε 10-20 δευτερολεπτα δεν ακουγετε τιποτα ΟΥΤΕ με τα ακουστικα και εχω δοκιμασει και αλλα και κανει τα ιδια. 4ον οταν σταματα να χτυπα ειτε οταν με παρουν τηλ ειτε αν βαλω εγω να παιξει καποιο τραγουδι ακουγετε απο τα ηχειακια παλι χχχχχχχ σαν παρασιτα.το κανει συνεχεια αυτο και δεν ακουγετε ουτε ο ηχος απο το κλειδωμα ξεκλειδωμα.ΝΑ ΠΩ οτι το εχω κανει τα ΠΑΝΤΑ ειτε restore-jailbreak ΑΛΛΑ παλι τα ιδια. φυσικα ουτε με εχει πεσει ουτε το εχω στην τσεπη για να το ζορισω. τι μπορει να ειναι? ΑΑΑΑ αφου παθει αυτο που δεν εχει ηχους αν το αφησω κανενα 5λεπτο δουλευει μετα αλλα μετα απο λιγο παλι τα ιδια και στα παιχνιδια αλλα και γενικα σε ολο το μενου

Τελευταία επεξεργασία από: zapco, 19/10/2009 - 00:34


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 19/10/2009 - 09:08

εχεις δοκιμαζει να το κανεις restore σαν νεα συσκευη? δηλαδη να μη γινει restore απο backup για να μην εχει κρατησει κατι απο προηγουμενη εγκατασταση. αν παλι δε δουλευει κανε restore χωρις jailbreak και δωστο για service η αντικατασταση

Just like underwear, passwords should be changed often...


#3   zapco

zapco

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/10/2009 - 16:30

δοκιμασα τα παντα ετσι ωστε να ειναι οπως την πηρα. αλλα τιποτα.την πηγα σιγα σημερα στον γερμανο και με ειπε οτι λογικα θα το κανουν αντικατασταση.κατι που δεν θελω γιατι οσο αφορα την συσκευη ηταν τελεια χωρις το παραμικρο.αν κανουνε αντικατασταση πιστευω να ειναι χειροτερη η αλλη




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες