Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

"Παραγωγικό Σαββατοκύριακο" δηλώνει ο pod2g


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
36 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   tzigis

tzigis

    iPH Addict

  • 669 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/05/2012 - 10:42

δικιο εχεις φιλε μου το παιχνιδι της γατας με το ποντικι εχει καταντησει κουραστικο ! Θα προτιμουσα να ελεγε στα ισια το διαθετω στην τιμη τοσον $$...

ετσι ετσι πες μασ ποσο παει να τελειωνουμε!!!!!!!!!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 01/05/2012 - 10:45

Εγώ πάντως αν ήμουν σαν κι αυτόν και είχα τη δυνατότητα να το κάνω release,αν έβλεπα τα σχόλια εδώ μέσα δεν θα το έβγαζα και θα το κράταγα για την πάρτη μου και τους φίλους μου.

Αναρτημένη εικόνα


#33   tzigis

tzigis

    iPH Addict

  • 669 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/05/2012 - 11:18

Εγώ πάντως αν ήμουν σαν κι αυτόν και είχα τη δυνατότητα να το κάνω release,αν έβλεπα τα σχόλια εδώ μέσα δεν θα το έβγαζα και θα το κράταγα για την πάρτη μου και τους φίλους μου.

εας το κρατηση για παρτη του τοτε φιλος με ολο τον σεβασμο προς εσενα....αν νομιζουμε οτι ολο το θεμα του jb δεν εχει απο πισω του μεγαλα συμφεροντα ατομικα και οχι μονο εθελοτυφλουμε!!

#34   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 01/05/2012 - 11:20

Έχει συμφέροντα αλλά όχι για τον pod2g. Εάν πήγαινες εσύ σε μια δουλειά που ταυτόχρονα ήταν και το χόμπι σου(σε ευχαριστούσε να την κάνεις) και σου έλεγε ο εργοδότης:Έλα και θα πληρωθείς κάποια στιγμή.Θα πήγαινες;

Ποιος δουλεύει τσάμπα στις μέρες μας;

Αναρτημένη εικόνα


#35   tzigis

tzigis

    iPH Addict

  • 669 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/05/2012 - 11:30

Έχει συμφέροντα αλλά όχι για τον pod2g. Εάν πήγαινες εσύ σε μια δουλειά που ταυτόχρονα ήταν και το χόμπι σου(σε ευχαριστούσε να την κάνεις) και σου έλεγε ο εργοδότης:Έλα και θα πληρωθείς κάποια στιγμή.Θα πήγαινες;

Ποιος δουλεύει τσάμπα στις μέρες μας;

πιστευεισ οτι το κοπελι δουλευει τζαμπα δηλαδη,,,ειναι δυνατον με ενα προιον το οποιο χρησιμοποιουν κανα εκατομυριο ανθρωποι να μην βγαζει χρηματα ,,,μια χαρα πιστευω οτι τα παιρνει και απο φρεεμαν και απο donation ktlp και κτα την γνωμη μου καλα κανει!!!
κατα εμενα δεν ειναι το προβλημα εαν ζητηση χρηματα η οχι απλα το poll απο μονο του ειναι καπως .

#36   Levon

Levon

    iPH Enthousiast

  • 547 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:chaf1

Δημοσίευση 01/05/2012 - 13:01

ακριβως ρε παιδια...ειτε να το κανει release ειτε να πει τιμη...
μη μας το παιζει αναποφασιστος!

#37   GregKos

GregKos

    iPH Member

  • 208 μηνύματα
  • Twitter:@gregkos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:GregKos

Δημοσίευση 01/05/2012 - 23:37

Για όσους δεν είναι κολλημένοι στο twitter του pod2g περιμένοντας κάποιο νέο, συνομιλούσε πριν λίγο (κάνα εντεκάωρο αλλά ήμουν σε τραπέζι για Πρωτομαγιά :P ) με κάποιον στα γαλλικά, ο οποίος τον ρώτησε γιατί θα κλείσει η Apple 5 exploits για να αντιμετωπίσει ένα jailbreak. Ο pod2g απάντησε πως στην αναβάθμιση του iOS που ακολουθεί κάθε jailbreak κλείνουν όλες οι τρύπες, και συμπλήρωσε πως ενισχύουν την ασφάλεια του συστήματος από έκδοση σε έκδοση, μέχρι τη μέρα που το jailbreak θα γίνει αδύνατο..

Δεν είναι ιδιαίτερα νέα, απλά προς ενημέρωσή σας!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες