Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Επαναληπτικές Εκλογές 2012-Τι θα ψηφίσετε?


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο This topic is locked
526 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Poll: Επαναληπτικές Εκλογές 2012-Τι θα ψηφίσετε?? (207 μέλη έχουν ψηφίσει)

Τι θα ψηφίσετε στις επερχόμενες εκλογές της 17ης Ιουνίου;

You cannot see the results of the poll until you have voted. Please login and cast your vote to see the results of this poll.
Vote

#481   melisokomos

melisokomos

    iPH Enthousiast

  • 366 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 17/06/2012 - 14:12

Νέα δημοσκόπηση zougla.gr: Θρίαμβος της Χρυσής Αυγής, 3ο κόμμα με 15,8%!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#482   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9,488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/06/2012 - 14:12

Θαναση γιατι δεν λες για το οπιο που μας εχουν ριξει τα δυο μεγαλα κομματα 30 χρονια τωρα;
Ολοι μιλατε για την ΧΑ για τους υπολοιπους κουβεντα τον πονο που εχουν προκαλεσει πασοκ-νδ επι 30 χρονια δεν τον αναφερει ουδεις μονο για την ΧΑ.



Δεν είπε κάνεις ότι έχεις άδικο.Έχεις ΑΠΟΛΥΤΟ δίκιο ότι και τα 2 μεγάλα κόμματα μας έχουν κατακρεουργήσει τόσα χρόνια.Όχι όμως να δεχθώ τα γονιμοποιημένα σπέρματα του Χίτλερ να μου το παίζουν όσιες παρθένες και ότι είμαστε δίπλα στο πολίτη που μέχρι πριν μεριά χρόνια οι ίδιοι δεν σεβόντουσαν.

ezgif_com_crop_2.gif


#483   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 17/06/2012 - 14:12

Ξέρεις να διαβάζεις?
Σου είπα 1000 φορές δεν κρύβομαι.
Το λέω το ποιός είμαι και υάρχει και στο συγκεκριμένο τόπικ...
Και αντίθετα με σένα εγώ σου μιλάω με το ονοματεπώνυμό μου!

Και τι θα έπρεπε ρε φίλε να δω το μιχαλολιάκο να τα γράφει για να τα πιστέψω?
Αν είνα έτσι δεν θα πιστέυουμε τίποτα από αυτά που υπάρχουν γύρω μας...

Ξαναλέω εσύ ΠΟΥ ξέρεις ότι δεν είναι αλήθεια?

5-6 φωτογραφίες?

1000000 στοιχεία σου έχω αραδιάσει!


ΑΝ δεν μου πεις τι ξέρεις, ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.

Όσο για την επιστημονική κοινότητα, μάλλον δεν έχεις ασχοληθεί ποτέ με πανεπιστημιακές δημοσιεύσεις για αυτόλες τέτοιες ανοησίες...

Δεν με ενδιαφερει το ονοματεπωνυμο σου....
Ε αφου δεν πιστευεις τον μιχαλολιακο τι να σου κανω εγω τωρα?...και εγω δεν πιστευω αυτα που μου δειχνεις εσυ....Ξερω οτι δεν ειναι αληθεια γιατι οπως ειπα γνωριζω πολλους απο χ.α....εσυ που ασχοληθηκες με την επιστημονικη κοινοτητα ηξερες ποιος κρυβεται απο πισω ε?..εκτος και αν κανατε καμια ερευνα της πλακας..που ετσι κανουν ως συνηθως στα ελληνικα πανεπιστημια χωρις κανενα συμφερον οποτε γιατι να το χρηματοδοτησουν....

Ρε 'συ τι ασχολείσαι... Μιλάμε για φερέφωνο του Pakistan Pride Μιχαλολιάκου. Ό,τι κι αν πεις, "δεν έχει αποδειχθεί", "δεν ισχύει", "δε το αναγνωρίζω".
Χαρείτε λίγο τώρα στην αναμπουμπούλα γιατί σύντομα θα γυρίσετε στα λαγούμια σας.

Μαλιστα αφεντικο....οτι πεις εσυ....

Είπες ότι το 88 είναι μοντάζ!

Δεν σας θεωρώ πρόβατα, βαθιά εξαπατημένους σας θεωρώ...
Ο Μχαλολιάκος κατάφερε να σας κάνει πλύση εγκεφάλου σχεδόν ισάξια με αυτή του ΚΚΕ...

Και τι να πιστεύουμε ρε φίλε?

Με την ίδα λογική και ο μαίανδρος γράφτηκε στην ιστορία ότι ήταν στην αρχαία Ελλάδα, άρα ούτε αυτό ισχύει...

Θα μας τρελάνεις?

ειπα οτι το 88 θα μπορουσα να το κατηγορησω σαν μονταζ αλλα ΔΕΝ το κανω...βλεπουμε ποιος δεν ξερει αναγνωση....
Πιστευε οτι θες..δεν σου ειπα να με πιστεψεις με το ζορι....για τον μαιανδρο υπαρχουν μνημεια που το εχουν επανω τους και ειναι πολλων χιλιαδων ετων..οποτε απο εκει βγαζεις συμπερασματα...

Πραγματικά το όπιο που έχει ρίξει η ΧΑ στην κοινωνία είναι αρκετά ισχυρότερο από ότι χωράει ο ανθρώπινος νούς.

Μακάρι να μην βρεθείτε/θουμε θύματα του φασισμού ή ακόμα χειρότερα του κομουνισμού.Αν και οι περισσότεροι ξέρουν να τους αντιμετωπίσουν πλέον.Ο ελληνικός έδιωξε τον χίτλερ..Δεν θα τα καταφέρει με ένα ξεπλένη φασίστα Μιχαλολίακο..!


Ουδέν σχόλιο πλέον.

Ναι...Μην μπλεξετε με φασιστες..μακρια και αγαπημενοι.

#484   gsfakianakis2

gsfakianakis2

    iPH Member

  • 324 μηνύματα
  • Twitter:@gsfakianakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:gsfakianakis7

Δημοσίευση 17/06/2012 - 14:14

Πάλι τα ίδια... κασσέτες μοιράζουν ρε πούστη;
Πες μου ΕΝΑΝ που δεν μιλάει για το ΠΑΣΟΚ και την ΝΔ. ΕΝΑΝ.


Τι λες αληθεια εαν το αποτελεσμα το βραδυ βγαλει σαμαρα τι θα λες μετα;
Ξερεις το συγκεκριμενο τοπικ εχει πολλες σελιδες για να μην με πεις υποστηρικτη κανε κανενα κοπο και διαβασε.επισης οι αποψεις μου υπαρχουν και σε αλλο τοπικ για να δεις που ριχνω την ψηφο μου.


Δεν είπε κάνεις ότι έχεις άδικο.Έχεις ΑΠΟΛΥΤΟ δίκιο ότι και τα 2 μεγάλα κόμματα μας έχουν κατακρεουργήσει τόσα χρόνια.Όχι όμως να δεχθώ τα γονιμοποιημένα σπέρματα του Χίτλερ να μου το παίζουν όσιες παρθένες και ότι είμαστε δίπλα στο πολίτη που μέχρι πριν μεριά χρόνια οι ίδιοι δεν σεβόντουσαν.



Κανεις δεν ειναι οσια παρθενα και ουτε προκειται να δουμε ποτε οσιες παρθενες στο κοινωβουλιο

#485   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 17/06/2012 - 14:14

Θαναση γιατι δεν λες για το οπιο που μας εχουν ριξει τα δυο μεγαλα κομματα 30 χρονια τωρα;
Ολοι μιλατε για την ΧΑ για τους υπολοιπους κουβεντα τον πονο που εχουν προκαλεσει πασοκ-νδ επι 30 χρονια δεν τον αναφερει ουδεις μονο για την ΧΑ.

Αστους φιλε...αυτοι που εχουν ψηφισει πασοκ και ν.δ η ψηφιζαν τοσα χρονια και νιωθουν τωρα τυψεις....πανε να τις ελαφρυνουν κατηγοροντας την χ.α....δεν πειραζει...η χ.α εκει ειναι....και θα ειναι ..........και ειδικα απο αυριο το πρωι?..εκει να δειτε γελιο....αληθεια θα μπει το κκε στην βουλη?

#486   ifrit

ifrit

    iPH Contributor

  • 1,238 μηνύματα
  • Twitter:@ifritakos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ifrit

Δημοσίευση 17/06/2012 - 14:16

Τι λες αληθεια εαν το αποτελεσμα το βραδυ βγαλει σαμαρα τι θα λες μετα;
Ξερεις το συγκεκριμενο τοπικ εχει πολλες σελιδες για να μην με πεις υποστηρικτη κανε κανενα κοπο και διαβασε.επισης οι αποψεις μου υπαρχουν και σε αλλο τοπικ για να δεις που ριχνω την ψηφο μου.

Δε θέλω να μάθω για την ψήφο σου! Ούτε προσωπικό ήταν, το ξέρω ότι ακούστηκε έτσι, γι' αυτό σου ζητώ συγγνώμη.
Αλλά όχι και να αγιοποιούμε τον κάθε συμμορίτη μόνο και μόνο επειδή ΔΕΝ ανήκει σε αυτά τα δύο κόμματα.

#487   fotsid

fotsid

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 17/06/2012 - 14:16

Άστο φίλε, χωρίς τον ορθογραφικά έλεγχο δεν το έχεις, ξαναενεργοποίησέ τον...


Ενώ με ορθογραφικό έλεγχο φωνάζει μόρφωση, καλλιέργεια και προσωπικό πολιτισμό.

Με έστειλε και στη ζούγκλα πριν.

Χαχαχαχα.

Γι' αυτό σας λέω, αφήστε τους να εκτίθενται μόνοι τους. Απλώς εκνευρίστε τους λίγο - δε θέλει και κόπο.


Υ.Γ. Το χαχαχαχαχα είναι χλευαστικό γέλιο, δε σημαίνει χρυσή αυγή, χρυσή αυγή, χρυσή αυγή, χρυσή αυγή...

Επεξηγώ επειδή δεν έχουν περιθώρια... καταλαβαίνεις...

Τελευταία επεξεργασία από: fotsid, 17/06/2012 - 14:24.


#488   alexandrosk

alexandrosk

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 17/06/2012 - 14:16

Κανεις δεν ειναι οσια παρθενα και ουτε προκειται να δουμε ποτε οσιες παρθενες στο κοινωβουλιο


Μονο αδελφες και δοσιλογους βλεπουμε και απο πισω τους παρατρεχαμενους....

#489   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 17/06/2012 - 14:19

Άστο φίλε, χωρίς τον ορθογραφικά έλεγχο δεν το έχεις, ξαναενεργοποίησέ τον...

Δυστυχως για εσενα δεν ειχα ποτε ορθογραφικο ελεγχο...προτιμω να κανω καποια λαθη ορθογραφικα και να ειμαι Ελληνας παρα να ειμαι ολοσωστος στην γραφη και ΑΝΘΕΛΛΗΝΑΣ
Εντωμεταξυ μιλας και εσυ που ουτε μια προταση δεν μπορεις να γραψεις σωστα...."ορθογραφικα ελεγχο" για αυτο ΑΣΤΟ ΛΟΙΠΟΝ....

Τελευταία επεξεργασία από: ilionmelegos21, 17/06/2012 - 14:21.


#490   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9,488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/06/2012 - 14:24

Πάλι ανθέλληνας? Πάλι...? Πόσες φορές θα το πείτε ακόμα αυτό που θεωρείτε ότι αποστομώνει τον συνομιλητή σας?

ΑΗΗΑΗΑ είσαστε τραγικοί..

Υγ : Δεν μιλάω για εσένα προσωπικά άλλα για όλους τους " Έλληνες της ΧΑ"

ezgif_com_crop_2.gif


#491   alexandrosk

alexandrosk

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 17/06/2012 - 14:26

Εντωμεταξυ μιλας και εσυ που ουτε μια προταση δεν μπορεις να γραψεις σωστα...."ορθογραφικα ελεγχο" για αυτο ΑΣΤΟ ΛΟΙΠΟΝ....


Μην αρχιζουμε τις προσωπικες αντιπαραθεσεις,γιατι θα γινουμε κ@λος,και εγω εχω φορτωσει με καποιους...αλλα τι να λεει...ακρη δεν θα βγει...

Καποιος ποιο πανω κανει διολογο μονο και μονο για να τσαντισει τον συνομιλητη του....τι να λεμε τωρα...


Ας χαλαρωσουμε...

#492   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 17/06/2012 - 14:26

Πάλι ανθέλληνας? Πάλι...? Πόσες φορές θα το πείτε ακόμα αυτό που θεωρείτε ότι αποστομώνει τον συνομιλητή σας?

ΑΗΗΑΗΑ είσαστε τραγικοί..

Υγ : Δεν μιλάω για εσένα προσωπικά άλλα για όλους τους " Έλληνες της ΧΑ"

Ανθελληνας

#493   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9,378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 17/06/2012 - 14:26

Δυστυχως για εσενα δεν ειχα ποτε ορθογραφικο ελεγχο...προτιμω να κανω καποια λαθη ορθογραφικα και να ειμαι Ελληνας παρα να ειμαι ολοσωστος στην γραφη και ΑΝΘΕΛΛΗΝΑΣ
Εντωμεταξυ μιλας και εσυ που ουτε μια προταση δεν μπορεις να γραψεις σωστα...."ορθογραφικα ελεγχο" για αυτο ΑΣΤΟ ΛΟΙΠΟΝ....

Όπως για σένα δεν είναι Έλληνας όποιος δεν ψηφίζει ΧΑ, έτσι για μένα δεν είσαι ´Ελληνας εσύ που δεν ξέρεις να γράφεις ελληνικά...

Είσαι απλά ένα πολιτικό τρολ και τίποτα άλλο φίλε μου...

Από εδώ και πέρα θα δεις πόσο τρολ μπορω να γίνω και εγω...

#494   alexandrosk

alexandrosk

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 17/06/2012 - 14:28

ΑΗΗΑΗΑ είσαστε τραγικοί..


Σαν moderator προσεχε τις εκφρασεις σου!

Γιατι μπορουν και οι υπολοιποι να αρχισουν να εκραζονται ετσι και χειροτερα!

Τελευταία επεξεργασία από: alexandrosk, 17/06/2012 - 14:28.


#495   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2,218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 17/06/2012 - 14:28

Όπως για σένα δεν είναι Έλληνας όποιος δεν ψηφίζει ΧΑ, έτσι για μένα δεν είσαι ´Ελληνας εσύ που δεν ξέρεις να γράφεις ελληνικά...

Είσαι απλά ένα πολιτικό τρολ και τίποτα άλλο φίλε μου...

Από εδώ και πέρα θα δεις πόσο τρολ μπορω να γίνω και εγω...

Δεν ειπα οτι οποιος δεν ψηφιζει χ.α ειναι ανθελληνας...απλα οι αποψεις και το μισος που βγαζετε το βγαζουν μονο κατι ανθελληνες αριστεροφιλελευθεροι και καλα.....με λες πολιτικο τρολ αλλα απο οτι βλεπω ακριβως απο κατω θες να μου μοιασεις...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)