Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 7 ψήφοι

Τα δικά σας Top Tweaks


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
195 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#166   savvastdm

savvastdm

    iPH newbie

  • 67 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/10/2012 - 18:29

να πω την αποψη μου? ειμαι υπερ του cydia k κατα του instaloys με ενδιαφερουν μονο τα tweak κ αν ειχα την apple θα το ειχα ελευθερο το cydia γιατι iphone χωρις cydia ειναι απλα 1 τηλεφωνο με περιορισμενες δυνατοτητες.. κ κατι αλλο ειμαι σε tethered jb σε ios 6 k τα tweak sms prefix k caller id greece δε λειτουργουν μαλλον χρειαζονται αναβαθμιση.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#167   deadpiece

deadpiece

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 16/10/2012 - 18:33

Να με προσβαλλεις; Μπα, μονο που εσυ μαλλον καπου την εχεις δει λαθος κ ισως γενικοτερα.
Ασε με εμενα ομως, ρωτα καλυτερα καποιον developer και περιμενω να μου πεις την αποψη του πανω στο θεμα.
Δεν νομιζω οτι εχει την ιδια αποψη με σενα, ασχετα πως νομιζεις οτι το βλεπεις εσυ ιδεολογικα η ρεαλιστικα.
Ξερω οτι ο δημιουργος θελει να ανταμειφθει εστω και με αυτο το μικρο (τις περισσοτερες φορες) ποσο για την ιδεα που ειχε και τον κοπο του και ετσι το βλεπω ρεαλιστικα.
Απο κει κ περα ομως κανεις οτι νομιζεις, οπως και εγω, απλα τουλαχιστον εγω δεν προσπαθω να ξεγελασω κανεναν (κ πρωτα απ´ολα τον εαυτο μου) λεγοντας οτι στηριζω τον χακερ που σπαει την εφαρμογη (!!!) και οχι τον δημιουργο της...

Ax ρε φιλε, δεν παιζει να νιωσεις ποτε τι λεω χαχαχαχαχα, αλλα λογια να αγαπιομαστε ειμαστε..... Εγω σου μιλαω για στηριξη της ιδεας της πειρατειας οχι του χακερ..... Απλα δεν λες να το καταλαβεις.... Τι να ξεγελασω ρε συ φιλε, τον εαυτο μου? Αφου σου εξηγησα οτι ΓΟΥΣΤΑΡΩ να κατεβαζω τσαμπα τι δεν μπορεις να νιωσεις απο αυτο? Απλα ανοιξε το μυαλο γιατι εχεις κολλησει στο ιδιο πραμα και μου το επαναλαμβανεις... Σου λεω δεν ειναι το ιδιο να κλεβεις με το να κρακαρεις, και οχι απλα δεν το σχολιασες καν απλα εγραψες και το ιδιο με πριν σαν να μην σου εχω απαντησει καν :PΚαι επισης δεν εχεις διαβασει και τιποτα απο αυτα που εγραψα πριν, αν τα διαβασεις θα δεις οτι δεν υποστηριζω την πειρατεια ωστε να το παιρνουμε εντελως τσαμπα αλλα σε χαμηλοτερες τιμες... Απλα αν δεν διαβαζεις τι λεει ο αλλοσ πως θα κανεις διαλογο ρε φιλε, ειναι κλασσικο ελληνικο χαρακτηριστικο σε κουβεντες μεταξυ ελληνων δεν ακουνε τι λεει ο αλλος ποτε..... Τεσπα το σταματαμε εδω γιατι οντως ειναι εκνευριστικο για τους αλλους, ειδικα αν λαμβανουν και mail οπως ο φιλος απο πανω....

Τελευταία επεξεργασία από: deadpiece, 16/10/2012 - 18:36


#168   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 16/10/2012 - 18:41

Ax ρε φιλε, δεν παιζει να νιωσεις ποτε τι λεω χαχαχαχαχα, αλλα λογια να αγαπιομαστε ειμαστε..... Εγω σου μιλαω για στηριξη της ιδεας της πειρατειας οχι του χακερ..... Απλα δεν λες να το καταλαβεις.... Τι να ξεγελασω ρε συ φιλε, τον εαυτο μου? Αφου σου εξηγησα οτι ΓΟΥΣΤΑΡΩ να κατεβαζω τσαμπα τι δεν μπορεις να νιωσεις απο αυτο? Απλα ανοιξε το μυαλο γιατι εχεις κολλησει στο ιδιο πραμα και μου το επαναλαμβανεις... Σου λεω δεν ειναι το ιδιο να κλεβεις με το να κρακαρεις, και οχι απλα δεν το σχολιασες καν απλα εγραψες και το ιδιο με πριν σαν να μην σου εχω απαντησει καν :P

Να σου απαντησω τι ακριβως; Τα αυτονοητα, δηλαδη οτι κατα μια εννοια -και δυο μη σου πω- η πειρατεια ειναι κλεψιμο; Αφου δεν νιωθεις, παλι τα δικα σου θα συνεχισεις να λες..
Κουβεντιασε πρωτα με καποιους developers (ανοιξε κ θεμα εδω αν θες, υπαρχουν αρκετα ατομα κ εδω) να δεις και τις δικες τους αποψεις στο θεμα, και οχι να λες αυτα που νομιζεις εσυ και να το παρουσιαζεις ως σποψη τους, για δηθεν αλληλεγγυη με τους χακερς που τις σπανε κτλ..
Αυτη ειναι η αποψη μου, απο κει κ περα κανε και νομιζε οτι θελεις.
Τελος απο μενα.

#169   deadpiece

deadpiece

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 16/10/2012 - 19:07

οκ θα το κανω φιλε..... Ευχαριστω για τις πληροφοριες κιολας οτι εχει ντεβελοπερς και εδω.. ως δικια μου γνωμη την παρουσιαζω φιλε, απλα απο αυτα που απαντησες μου φανηκε οτι δεν καταλαβες τι εννοω γι'αυτο στα ξαναεγραψα.....

#170   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 16/10/2012 - 21:20

οκ θα το κανω φιλε..... Ευχαριστω για τις πληροφοριες κιολας οτι εχει ντεβελοπερς και εδω.. ως δικια μου γνωμη την παρουσιαζω φιλε, απλα απο αυτα που απαντησες μου φανηκε οτι δεν καταλαβες τι εννοω γι'αυτο στα ξαναεγραψα.....

Πως τυχαινει καμια φορα... Ριξε μια ματια σε αυτο το θεμα στα τελευταια μηνυματα.. Developer ειναι, Ελληνας και αναφερεται σε αυτο που συζηταμε και πως το ειδε ο ιδιος..
http://www.iphonehel...9200-iHellas;;;

#171   deadpiece

deadpiece

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 17/10/2012 - 15:55

Τα διαβασα τα τελευταια μην., νταξει πανω κατω τα ιδια που λεγαμε γραφουν, απλα ο συγκρκιμενος τυπος ειχε βαλει 0,79 την εφαρμογη οχι 1 ευρω και 2 που σου εγραφα(εχει σημασια το 0,2 γιατι για μενα πχ που κατεβαζω πολλες αθροιζονται), αλλα ακομα και ετσι, οταν ξεκινας να κανεις ντεβελοπ δεν το κανεις για να βγαλεις λεφτα οπως και σε κανενα χομπυ δεν εχεις τετοις απαιτησεις... Ισα ισα που συνηθως πληρωνεις για να το κανεις... Νταξει σου εγραψα και γω 5000 φορες οτι ενα μικρο αντιτιμο δεν ειναι προβλημα, αλλα πολλες εφαρμογες ειναι ξεφτυλισμενες στις τιμες τους και προτιμω χιλιες φορες να τις κατεβαζω σπασμενες.... Τεσπα, δεχομαι οτι πρεπει να τα σκαμε για καποιες εφαρμ αλλα ειναι πολυ λιγες αυτες που αξιζουν

Τελευταία επεξεργασία από: deadpiece, 17/10/2012 - 15:57


#172   tzigis

tzigis

    iPH Addict

  • 669 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/10/2012 - 17:03

Πιστευω οτι αξιολογες εφαρμογες κατα εμε αντε να ειναι καμια 20.
Κανεις μια επιλογη και αγοραζεις αυτες που σε ενδιαφερουν...
Προσωπικα οτι εχω ειναι αγορασμενο αφου ομως πρωτα τισ δοκιμασα σπασμενες
Γιαυτο και οπως ειπε και καποιος παραπανω καλο θα ειχαν ολες καποια trial Περιοδο!!



#173   stratosmjt

stratosmjt

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 19/10/2012 - 17:46

Καλησπερα ηθελα να ρωτησω πως μπορω να βρω καπια εφαρμογη στην οποια δν ξερω ισως ειναι και θεμα που εναλασονται οι σελιδες κυκλικα η ρολαρουν στην οθονη καπως ετσι ειχα δει αντι του του κλασικου που ειναι σορρυ ελπιζω να καταλαβατε τι εννοω??

#174   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.640 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 19/10/2012 - 17:47

Καλησπερα ηθελα να ρωτησω πως μπορω να βρω καπια εφαρμογη στην οποια δν ξερω ισως ειναι και θεμα που εναλασονται οι σελιδες κυκλικα η ρολαρουν στην οθονη καπως ετσι ειχα δει αντι του του κλασικου που ειναι σορρυ ελπιζω να καταλαβατε τι εννοω??


Αν καταλαβα καλα λες το barrel

#175   stratosmjt

stratosmjt

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 19/10/2012 - 17:58

Αν καταλαβα καλα λες το barrel


ναι φιλε μου σε ευχαριστω πολλυ

#176   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.640 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 19/10/2012 - 17:58

Τιποτα να'σαι καλα.

#177   KostasKor

KostasKor

    iPH Contributor

  • 1.896 μηνύματα
  • Twitter:@kostasspil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 19/10/2012 - 21:17

Ριξε μια ματια εδω και εδω :)

το iphonedelivery λειτουργεί κανονικά στο BiteSms?

#178   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 19/10/2012 - 21:20

το iphonedelivery λειτουργεί κανονικά στο BiteSms?

Εχω καιρο να το χρησιμοποιησω, αλλα αν δεν κανω λαθος εχει το ιδιο αναφορες μηνυματων, οποτε δεν νομιζω οτι θα χρειαστεις το iphonedelivery..

#179   KostasKor

KostasKor

    iPH Contributor

  • 1.896 μηνύματα
  • Twitter:@kostasspil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 19/10/2012 - 21:20

Εχω καιρο να το χρησιμοποιησω, αλλα αν δεν κανω λαθος εχει το ιδιο αναφορες μηνυματων, οποτε δεν νομιζω οτι θα χρειαστεις το iphonedelivery..

σ ευχαριστώ!

#180   alejandros1967

alejandros1967

    iPH Member

  • 346 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 25/10/2012 - 13:48

Κανένα καλό Tweaks για ξυπνητήρι υπάρχει να μου προτείνεται;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες