Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 3 ψήφοι

Apple iPhone 4S VS Samsung Galaxy S3 ( Speed Test )


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
391 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#166   antR20

antR20

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/07/2012 - 12:24

εσενα πρεπει να σου εφαγε τη γκομενα κορεατης....


Και τη δικια σου αφρικανος 60ποντος ρε
Τη σχεση εχει η γκομενα μου τωρα ρε καραγκιοζη κομπλεξικε;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#167   timi

timi

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/07/2012 - 12:25

Επιτέλους λογικές απόψεις με επιχειρήματα και εμπεριστατωμενες...

#168   antR20

antR20

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/07/2012 - 12:25

ανικειμενικη αποψη η προσωπικη αποψη του καθε ενος που κανει Συγκριση στης συσκευες χωρις τις παροπιδες των περισσοτερων εδω ! και βασικα ΕΧΟΝΤΑΣ και τις 2 συσκευες ! και οχι οι τυπικες απαντησεις καποιον καλλημενων ! που απλα δεν θελουνε να δεχτουνε οτι υπαρχει κατι πολυ καλυτερο !!! και ναι οσο περνανε οι μερες και οσο τεσταρω την συσκευη μου σε σχεση με iphone 4s δεν υπαρχει καμια επαφη σε κανεναν τομεα ! και φυσικα οσοι φιλοι μου συνεχιζουνε να το βλεπουνε απλα αρχιζουνε να ψαχνουνε για ανταλλαγη και αυτοι !! αν αυτο δεν λεει κατι σε καποιους πριν πουνε την κοτσανα τους ας δουλεψουνε 2-3 μερες την συσκευη και μετα να εχουνε αποψη !



και τη σε πειραζει εσενα ?? τι σε καιει ?? η συγκρισεις ετσι ειναι και ετσι πρεπει να γινοντε !!! και να ακουγοντε οι γνωμες συνεχεια !!!

και προσεξε.... εγω δηλωνω κολλημενος iphonakias !!!........ αλλα τα καινουργια τερατα ειναι οντως πολυυυυυυ μπροστα......



καλα εσενα το ποστ ειναι 100% λαθος :huh: τι αποψη ειναι αυτη ?? που ειναι το προβλημα σου εσενα ?? ειδατε λοιπον .....οταν βγαινει κατι καλυτερο απο το iphone σας ξυνηζετε αμεσως και απαντατε με τετοια ποστ !??
μιλας για κομπλεξικους οταν πολοι απαντανε χωρις καν να μπορουνε να κανουνε την συγκρισει εχοντας δει μονο απο φωτογραφιες τα αντροιντ ?
το γκαλαξυ ειναι ΟΝΤΩΣ καλυτερο απο το iphone 4s δεν ειπε κανεις οτι το iphoenειναι μηδεν ! ειναι ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ πολυ καλο ...................... και στις 3.5 ινστες ειναι ο βασηλιας........
ο καθε ενας μπορει να πει την γνωμη του αρκει να ΕΧΕΙ γνωμη ! και οχι να εχει δει βιντεο στο youtube και 2-3 φωτογραφιες........



πολυ σωστη αποψη !!! κανεις ετσι και στα αυτοκινητα ?οτι ναναι................







και για εσας που γραφετε αυτα τα παραξενα !!! κοιταχτε σε πιο ΤΟΠΙΚ εισαστε !!!!!!


iPhone, iPad, iPod Touch vs Άλλες συσκευές


μηπως να το καταργησουμε γιατι.......... το iphone ειναι η καλυτερη συσκευη και ΔΕΝ υπαρχει αλλο κινητο και ειναι ντροπη να γινετε συγκριση με οποιαδιποτε αλλη συσκευη μπλα μπλα μπλα μπλα ...................


Εσυ το ειπες
Το iphone ΣΑΣ
Αφου δεν εχεις iphone εσυ το γυρευεις εδω;

#169   Sectoras

Sectoras

    iPH Addict

  • 824 μηνύματα
  • Twitter:@sector2001
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:sector2001

Δημοσίευση 21/07/2012 - 12:34

Εσυ το ειπες
Το iphone ΣΑΣ
Αφου δεν εχεις iphone εσυ το γυρευεις εδω;


εσυ φιλε μου δεν γραφεις στο φορουμ :huh: γιατι αν εγραφες θα εβλεπες οτι ειμαι γνωστος εδω μεσα και οχι μονο !!! εκτος του οτι εχω Ολες τις συσκευες iphone ειμαι και τεχνικος iphone- ipad
για προσωπικο μου τηλεφωνο ειχα iphone 4s το οποιο το εδωσα και πηρα android ...............


δεν γραφεις ολη την προταση ομως !!!! το IPHONE ΣΑΣ πηγαινε στουε κομπλεξικους που περα απο αυτο δεν βλεπουνε τιποτα ....

Τελευταία επεξεργασία από: Sectoras, 21/07/2012 - 12:36


#170   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 21/07/2012 - 12:51

Και τη δικια σου αφρικανος 60ποντος ρε
Τη σχεση εχει η γκομενα μου τωρα ρε καραγκιοζη κομπλεξικε;


αληθεια ποσο χρονον εισαι?....μη πεις πανω απο 15 δε θα σε πιστεψω

#171   timi

timi

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/07/2012 - 12:57

αληθεια ποσο χρονον εισαι?....μη πεις πανω απο 15 δε θα σε πιστεψω

Μάλλον θα είναι από αυτούς που έχουν iphone αλλά κάνουν αναπάντητες για να τους καλέσεις.. Δεν εξηγείται αλλιώς μην ασχολείσαι φιλος

#172   tommis

tommis

    iPH Enthousiast

  • 492 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 21/07/2012 - 13:49

ενα πράγμα δεν καταλαβαίνω με πάρα πολλούς συμπατριώτες μου την πειθώ που χρησιμοποιούν για κάτι που αγοράσανε καλούς η κακού, πάρα πολύ καλά κάνατε και αγοράσατε αυτό που θέλατε αφήστε και εμάς να χαιρόμαστε αυτά που έχουμε.

ενα πράγμα δεν καταλαβαίνω με πάρα πολλούς συμπατριώτες μου την πειθώ που χρησιμοποιούν για κάτι που αγοράσανε καλούς η κακού, πάρα πολύ καλά κάνατε και αγοράσατε αυτό που θέλατε αφήστε και εμάς να χαιρόμαστε αυτά που έχουμε.

άντε απο εδώ να φύγετε να πάτε αλλού

#173   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 21/07/2012 - 13:58

ενα πράγμα δεν καταλαβαίνω με πάρα πολλούς συμπατριώτες μου την πειθώ που χρησιμοποιούν για κάτι που αγοράσανε καλούς η κακού, πάρα πολύ καλά κάνατε και αγοράσατε αυτό που θέλατε αφήστε και εμάς να χαιρόμαστε αυτά που έχουμε.

άντε απο εδώ να φύγετε να πάτε αλλού


το θεμα του τοπικ το διαβασες η ειδες φως και μπηκες?

#174   mariospth

mariospth

    iPH newbie

  • 52 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 21/07/2012 - 14:21

Παιδια ηρεμηστε γιατι εδω μπαινουν ατομα για να διαβασουν και να μαθουν πραγματα για τις συσκευες τους.Οχι να τσακωνομαστε επειδη το ''χ'' ειναι ενα msec ταχυτερο απο το ''y''.Αλλες συσκευες ειναι καλυτερες αλλες χειροτερες.Βεβαια οι συγκρισεις ειναι αναποφευκτες αλλα ας παρει ο καθενας οτι γουσταρει και οτι τον βολευει και ας αφησουμε τα κακαρισματα.Οι της apple εδω και οι του android αλλου.

Τελευταία επεξεργασία από: mariospth, 21/07/2012 - 14:24


#175   Sectoras

Sectoras

    iPH Addict

  • 824 μηνύματα
  • Twitter:@sector2001
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:sector2001

Δημοσίευση 21/07/2012 - 15:20

Παιδια ηρεμηστε γιατι εδω μπαινουν ατομα για να διαβασουν και να μαθουν πραγματα για τις συσκευες τους.Οχι να τσακωνομαστε επειδη το ''χ'' ειναι ενα msec ταχυτερο απο το ''y''.Αλλες συσκευες ειναι καλυτερες αλλες χειροτερες.Βεβαια οι συγκρισεις ειναι αναποφευκτες αλλα ας παρει ο καθενας οτι γουσταρει και οτι τον βολευει και ας αφησουμε τα κακαρισματα.Οι της apple εδω και οι του android αλλου.



δεν μπορω να καταλαβω πολλους παντως εδω μεσα..... εγω Τις "apple" ειμαι φαν !!! αλλα γουσταρω την αληθεια !!! ( οσο και αν ποναει καποιους ) χαχαχαχαχαχαχαχα

#176   mariospth

mariospth

    iPH newbie

  • 52 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 21/07/2012 - 15:21

Μα ετσι ειναι.Παντα κατι ειναι καλυτερο απο κατι αλλο.Απλως μην μπερδευουμε τα μπουτια μας!

#177   Sectoras

Sectoras

    iPH Addict

  • 824 μηνύματα
  • Twitter:@sector2001
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:sector2001

Δημοσίευση 21/07/2012 - 15:23

Μα ετσι ειναι.Παντα κατι ειναι καλυτερο απο κατι αλλο.Απλως μην μπερδευουμε τα μπουτια μας!


απλα πρεπει να καταλαβουνε καποιοι οτι υπαρχουνε και αλλες συσκευες ( οχι πολλες ) που ειναι πολυ καλυτερες απο ενα iphone ....... αντικειμενικα...... οπως επεισεις υπαρχουνε και 1000αδες συσκευες που ειναι πολυ χειροτερες απο iphone ! ..... το ειπα θα το ξαναλεω...... στις 3.5ιντσες το iphone ειναι κορυφη !

#178   mariospth

mariospth

    iPH newbie

  • 52 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 21/07/2012 - 15:26

Ας βγει επιτελους το 5αρι να υπαρχει και θεμα συγκρισης!Αντε να δουμε τι θα δουν τα ματια μας μετα...

#179   madbilly69

madbilly69

    iPH User

  • 163 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 21/07/2012 - 15:42

Εγω Δε ειμαι φαν των μηλων γιατι δε μ καθεται ενα καλο ολο τις λοξες τους εχουν . Αλλα τα ατιμα θα τα προτημουσα για ενα λογο πχ αν ειχα 600 ευρω θα επαιρνα ενα 4ς γιατι σε κανενα χρονο το πολυ θα το αλλαζα γιατι ετσι ειμαι δυστηχως . Ο λογος ειναι οτι μετα απο ενα χρονο θα το εδινα 500 ενω το σαμσουνγκ θα ειχε ηδη βγει ενα νεο και θα το εδινα 300 , οποτε ψηφιΖω καλες επιδωσεις κ καλη μεταπολιτικη αξια , οσο για το αντροιντ ωραιο αλλα εχω τρελο θεμα με την ραμ και 2 γιγα να ειχα καποια στιγμη θα ειχα προβλημα



Οποτε σαν hardware samsung einai polu mprosta.

Σαν συνολο ψιφιζω μηλο αρκει να μη πεφτει κατω σιχνα γτ την ακουνε ευκολα και δε θελω οχι

#180   Sectoras

Sectoras

    iPH Addict

  • 824 μηνύματα
  • Twitter:@sector2001
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:sector2001

Δημοσίευση 21/07/2012 - 16:22

Εγω Δε ειμαι φαν των μηλων γιατι δε μ καθεται ενα καλο ολο τις λοξες τους εχουν . Αλλα τα ατιμα θα τα προτημουσα για ενα λογο πχ αν ειχα 600 ευρω θα επαιρνα ενα 4ς γιατι σε κανενα χρονο το πολυ θα το αλλαζα γιατι ετσι ειμαι δυστηχως . Ο λογος ειναι οτι μετα απο ενα χρονο θα το εδινα 500 ενω το σαμσουνγκ θα ειχε ηδη βγει ενα νεο και θα το εδινα 300 , οποτε ψηφιΖω καλες επιδωσεις κ καλη μεταπολιτικη αξια , οσο για το αντροιντ ωραιο αλλα εχω τρελο θεμα με την ραμ και 2 γιγα να ειχα καποια στιγμη θα ειχα προβλημα



Οποτε σαν hardware samsung einai polu mprosta.

Σαν συνολο ψιφιζω μηλο αρκει να μη πεφτει κατω σιχνα γτ την ακουνε ευκολα και δε θελω οχι


θα συμφωνησω μαζι σου στην αξια μεταπωλησης ! τα iphone κρατανε καποια Αξια !!! βεβαια αν το ψαξεις λιγο θα δεις οτι οι διαφορες ειναι μικρες στο 50αρικο διλαδη χασουρας ......

θα διαφωνισω ομως στο οτι δεν πουλας μετα απο εναν χρονο το iphone 500...... αυτες οι μερες περασανε ανεπιστρευτει ! το iphone 4s Δεν εχει κλησει χρονο και η αξια μεταχειρισμενου ειναι περιπου 420-450 ( απο αρχικη αξια 670 ......

στο αλλο θεμα τωρα ! με την ραμ πλεον το αντροιντ ΔΕΝ εχει προβλημα διαχειριζετε απιστευτα καλα την μνημη του !!! και εγω περισι ειχα παρει ενα Optimus 2x και ειχα ξενερωσει τραγικα .... με αντροιντ 2.χ ...... ειχε πολλα προβληματα !!!! πλεον με αντροιντ 4.χ τα πραγματα ειναι παρααααααααα πολυ βελτιωμενα σε απιστευτο βαθμο !!!! προσωπικα τρεχω προγραμματα πλοηγησης ακουω μουσικη σερφαρω μιλαω σε viber..... και αλλα πολλα σε Τεσταρισμα και δεν χρειαζετε να κανω τιποτα..... πολλες φορες ξεχναω να κλεισω προγραμματα και τρεχω καμια 10ρια στο Background χωρις να βλεπω καμια επιβαρινση !!! ;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες