Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 3 ψήφοι

Apple iPhone 4S VS Samsung Galaxy S3 ( Speed Test )


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
391 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#241   afanoulis

afanoulis

    iPH User

  • 184 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:nikiforosvin

Δημοσίευση 01/09/2012 - 02:13

Συμπεράσματα μετα απο 240 post:

1) γυρω στα 150 post με διαμαχες τυπου: εγω την εχω μεγαλυτερη - εσυ πιο γρηγορη κλπ κλπ.

2) απ την στιγμη που μπαινει ενα θεμα και εχει ενα ( VS ) δεν γινεται να μην υπαρξει η αντιπαραθεση.. (λανθασμενη βεβαια 100%).

3) δεν μου αρεσει ο τροπος των ifan με τον οποιο αντιμετωπιζουν τους χρηστες αλλων συσκευων. ειναι κατι που παρατηρω αρκετο καιρο τωρα,
εκφρασεις τυπου: "αφου πηρες s2-s3 τι θες εδω? " ειναι λαθος τροπος προσεγγισης... γιατι διωχνουμε καποια μελη που ενδεχομενος ενδιαφερονται γενικοτερα για την τεχνολογια και αυτο που καταφερνουμε λεγοντας: "το iphone ειναι η καλυτερη συσκευη που υπαρχει" ειναι να μην μπορουμε να κανουμε ενα διαλογο ωστε να μαθουμε και να δωσουμε γνωσεις.

4) ειναι κριμα ενα δυνατο forum σαν το iphonehellas να μην ειναι το κεντρο τεχνολογικης ενημερωσης και να εχει μελη που χαλανε την εικονα του με συμπεριφορες fanboys- girls και δεν το αφηνουν να εξελιχθει.

5) και αυτο το θεμα ειχε τη νηματικη εξελικη οπως και το 50% περιπου των post του forum (70% αερολογιες - 30% ενημερωση).


6) τελος μια απορια που μου εχει δημιουργηθει απο τα ποστ του τελευταιου 2μηνου:
πως γινεται τα ατομα που κατακρινουν το υποτιθεμενο σχημα του νεου iphone να κατακρινουν και το σχημα του gs3 πχ???

δηλαδη.. δεν θελουν μακροστενη οθονη... αλλα δεν θελουν και την αναλογικη αυξηση... τι θελουν αραγε???


μηπως η apple ξερει πολυ καλα τι κανει τελικα και η αυξηση μονο του μηκους της οθονης (αν ειναι ετσι τελικα) ειναι η εναρξη μιας νεας μοδας στα κινητα???

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#242   stifler

stifler

    iPH Addict

  • 772 μηνύματα
  • Twitter:@stiflerakos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:MrJail

Δημοσίευση 01/09/2012 - 03:00

Τα ίδια παντελακη μου τα ίδια παντελή μου...Μια ζωή τα ίδια. Είμαι η μάλλον ήμουν χρήστης φανατικός όλων των ios συσκευών μέχρι καί το 4s. Αυτό που με έκανε να φύγω φέτος ήταν το ότι σιχάθηκα την πολιτική της εταιρείας , η καφρίλα των χρηστών και πολλά αλλά αλλά ας μην το αναλύω πάλι. Έχουν χιλιοειπωθει όλα αυτά σε πολλά ποστς.Στο θέμα μας.εφόσον έχω δουλέψει όλα τα iPhone's σας λέω με βεβαιότητα ότι το s iii απλώς τα σπάει.Έχεις τα ΠΑΝΤΑ σε μια συσκευή χωρίς όρια χωρίς φραγμούς (κι ας λένε οι κάφροι δεν χρειάζεται το ένα δεν χρειάζεται το άλλο) απίστευτη ταχύτητα απίστευτη οθοναρα με απίστευτα χρώματα και χωρίς να πρέπει να σερνεις ένα pc και iTunes ακόμα και για να βάλεις ένα τραγουδάκι...και βέβαια μην ξεχνάμε το μπάχαλο με τον συγχρονισμο κτλ κτλ κτλ. Όσοι έχετε iphone καταλαβαίνετε πολύ καλά τι εννοώ κι ας μην το παραδεχτείτε μερικοί. Δεν μπήκα για να κραξω απλά επειδή πλέον νομίζω ότι μπορώ να είμαι αντικειμενικός σε σχέση με παλιότερα ήθελα να πω την γνώμη μου.Και βέβαια το πιο σημαντικό... αν δεν το σπάσεις είναι λειψό τηλέφωνο και δεν με νοιάζει για τις εφαρμογές γιατί από την στιγμή που δίνεις τόσα λεφτά για ένα τηλ πρέπει και να μπορείς να το υποστηρίζεις και όχι να κανείς αναπάντητες για να σε πάρουν ή να κλέβεις τον κόπο των προγραμματιστών ενώ μια android συσκευή στα δίνει όλα χωρίς σπασίματα ...Τα συμπεράσματα δικά σας.

#243   tpal12

tpal12

    iPH Contributor

  • 1.289 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tpal12

Δημοσίευση 01/09/2012 - 03:07

Τα ίδια παντελακη μου τα ίδια παντελή μου...Μια ζωή τα ίδια. Είμαι η μάλλον ήμουν χρήστης φανατικός όλων των ios συσκευών μέχρι καί το 4s. Αυτό που με έκανε να φύγω φέτος ήταν το ότι σιχάθηκα την πολιτική της εταιρείας , η καφρίλα των χρηστών και πολλά αλλά αλλά ας μην το αναλύω πάλι. Έχουν χιλιοειπωθει όλα αυτά σε πολλά ποστς.Στο θέμα μας.εφόσον έχω δουλέψει όλα τα iPhone's σας λέω με βεβαιότητα ότι το s iii απλώς τα σπάει.Έχεις τα ΠΑΝΤΑ σε μια συσκευή χωρίς όρια χωρίς φραγμούς (κι ας λένε οι κάφροι δεν χρειάζεται το ένα δεν χρειάζεται το άλλο) απίστευτη ταχύτητα απίστευτη οθοναρα με απίστευτα χρώματα και χωρίς να πρέπει να σερνεις ένα pc και iTunes ακόμα και για να βάλεις ένα τραγουδάκι...και βέβαια μην ξεχνάμε το μπάχαλο με τον συγχρονισμο κτλ κτλ κτλ. Όσοι έχετε iphone καταλαβαίνετε πολύ καλά τι εννοώ κι ας μην το παραδεχτείτε μερικοί. Δεν μπήκα για να κραξω απλά επειδή πλέον νομίζω ότι μπορώ να είμαι αντικειμενικός σε σχέση με παλιότερα ήθελα να πω την γνώμη μου.Και βέβαια το πιο σημαντικό... αν δεν το σπάσεις είναι λειψό τηλέφωνο και δεν με νοιάζει για τις εφαρμογές γιατί από την στιγμή που δίνεις τόσα λεφτά για ένα τηλ πρέπει και να μπορείς να το υποστηρίζεις και όχι να κανείς αναπάντητες για να σε πάρουν ή να κλέβεις τον κόπο των προγραμματιστών ενώ μια android συσκευή στα δίνει όλα χωρίς σπασίματα ...Τα συμπεράσματα δικά σας.

Ένα τέτοιο ποστ περίμενα εδω και πολυυυυ ώρα.

#244   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.754 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/09/2012 - 03:18

Ένα τέτοιο ποστ περίμενα εδω και πολυυυυ ώρα.

το οποιο λεει τι?

#245   tpal12

tpal12

    iPH Contributor

  • 1.289 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tpal12

Δημοσίευση 01/09/2012 - 03:29

το οποιο λεει τι?

Απλα περίμενα να διαβάσω εντυπώσεις απο έναν πρώην χρήστη iPhone με το s3

#246   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.754 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/09/2012 - 04:08

Απλα περίμενα να διαβάσω εντυπώσεις απο έναν πρώην χρήστη iPhone με το s3

εντυπωσεις οπως η "καφριλα των χρηστων" και το "μπαχαλο με το συγχρονισμο"....το πρωτο δεν το σχολιαζω.Οσο για το δευτερο εχω να πω οτι οποιος εχει καταφερει μετα απο τοσα iphone,οπως δηλωνει,να μην μπορει να συγχρονισει η εστω να εχει προβληματα συγχρονισμου η να περασει ενα τραγουδακι τοτε απλα δεν το εχει και καλα κανει και αλλαζει τηλεφωνο.
Οσο αφορα τα τελευταια σχολια περι αναπαντητων και υποστηριξης κλπ ειναι ο επιλογος ενος κειμενου με εμπειριες απο το νεο S3?Γιατι εμενα μαλλον προς απωθημενα μου βγαζει.Παντως καθε αποψη σεβαστη σε καθε περιπτωση.

#247   stifler

stifler

    iPH Addict

  • 772 μηνύματα
  • Twitter:@stiflerakos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:MrJail

Δημοσίευση 01/09/2012 - 04:35

Κι όμως...Υπάρχει καφρίλα και αποδεικνύεται ποστ με ποστ...Τεσπα όμως.. επίσης όσο κι αν ακούστηκα υπερβολικός είναι μπάχαλο το θέμα με το συγχρονισμό το όριο υπολογιστών κτλ.Όπως επίσης προειπα ένας αντικειμενικός χρήστης το ξέρει.Κι επιτέλους ΔΕΝ είμαστε μέτοχοι της apple ούτε της Samsung γι αυτό μην παθιαζεστε...Το θέμα ξέρεις ποιο είναι φίλε μου στο τελευταίο ποστ ? Ότι πριν από λίγους μήνες τα ίδια έλεγα κι εγώ...Πλήρης παραμετροποίηση χωρίς σπάσιμο...Δεν πιστεύω να μην λέει σε κανέναν τίποτα ούτε κι αυτό ??? Anyway δεν σχολιάζω άλλο εδώ για να μην γίνει τοπικ αντιπαράθεσης αλλά θα παρακολουθώ με ενδιαφέρον την κατάληξη.Άλλωστε δεν έχω τίποτα με κανένα από τα παιδιά από δω μέσα για να χωρίσω.

ΥΓ.καλό θα ήταν πριν συγκρίνετε δύο τηλέφωνα να τα έχετε δοκιμάσει τουλάχιστον ένα μήνα και τα δύο. ΑΝ βέβαια θέλετε να είστε όσο περισσότερο αντικειμενικοί γίνεται.
Καλή συνέχεια !

#248   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.754 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/09/2012 - 05:03

μα εγω ποτε δεν μπαινω στη διαδικασια να συγκρινω 2 τηλ σε αυτη τη κατηγορια.Ξερω οτι οσο καλα τα καταφερνω με το ενα αλλο τοσο θα τα καταφερω και με το αλλο.
Οτι θελω να κανω με το ενα θα το κανω και με το αλλο.Τις συγκρισεις αυτου του ειδους τις ακουω βερεσε.
Για μενα ειναι τι "νοιωθω" οτι μου παει καλυτερα.Και σαφως αυτο ειναι το iphone.Oμολογω οτι το S3 μου πεφτει λιγο μεγαλο ...να πω τη μαυρη μου αληθεια δεν ξερω και ποσο βολικα θα ενοιωθα σε ενα τραπεζι να το βγαζω φαρδυ πλατυ.Μαλακια μου το ξερω αλλα τι να κανω...αυτος ειμαι.Το iphone αποπνεει μια διακριτικη πολυτελεια που προσωπικα τη γουσταρω οταν δινω τοσα λεφτα.
Ουτε για μενα υπαρχει λογος αντιπαραθεσης ουσιαστικος και σιγουρα δεν ειναι σωστο ποτε και κανεις να εκφραζεται απολυτα για πραγματα τετοια ποσο μαλλον για χρηστες που μπορει για χιλιους λογους να παθιαζονται και να γινονται υπερβολικοι.Τα εχουν τα φορουμ αυτα .
Αυτο που λες περι δοκιμης των τηλ για καποιο καιρο ειναι σωστο αλλα και παλι για μενα οπως εγραψα το point ειναι αλλου.Εξαλλου S3 εχει ο κολλητος μου(εγω τον εσπρωξα να το παρει) οποτε το εχω επεξεργαστει αρκετα αλλα μεχρι εκει.
Καλο βραδυ :)

Τελευταία επεξεργασία από: rromeodim, 01/09/2012 - 05:04


#249   mike1919

mike1919

    iPH Member

  • 253 μηνύματα
  • Twitter:@mikemarinos98
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:mike1919osfp

Δημοσίευση 01/09/2012 - 11:04

για ακομα μια φορα θα πω οτι ΟΛΑ εχουν τα θετικα και τα αρνητικα... καμια συσκευη δεν ειναι τελεια

ακριβως...

#250   hyperlost

hyperlost

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:iwhisto

Δημοσίευση 01/09/2012 - 11:05

Εχουν παρει τα ελληνικα σ3 4.1.1 jelly bean?

Αν οχι αλλαζει πολυ η συζητηση. Οταν ειχε παρει το galaxy nexus jelly bean απλα ηταν παντου πανω απο το σ3 σε ταχυτητα. Ειδικα στο ανοιγμα εφαρμογων και το θεμα οτι δεν ανανεωνε τον launcher του, οπως κανουν συνηθως τα galaxy που μερικους τους ενοχλει. Το δεσιμο της συσκευης (software+hardware) ειναι κατι που δε θα βρει στο android ευκολα κανεις, παρα στα google branded προιοντα.

Το σ3 ειναι οτι πιο γρηγορο παιζει. Αλλα τι να το κανω, αν η samsung εχει ενα twlauncher που τρωει σαν τρελος την ραμ και τα widget ειναι επισης με διαφορα τα πιο ενεργοβορα? τι να το κανω οταν για να χρησιμοποιησει καποιος τον τετραπυρηνο σωστα πρεπει να βαλει custom rom. Για χρηστη του ios που εχει ηδη κανει jb ισως αυτο να μη λεει πολλα, γιατι κατα πασα περιπτωση θα ασχοληθει με ρομς. Το σ3 ειναι απιστευτο τηλεφωνο αλλα εχει και αυτο τα μειονεκτηματα του και ειναι στο καθε χρηστη πως θα το χρησιμοποιησει.

Το συμπερασμα ομως ειναι, οτι θα πιθανως ικανοποιησει εναν αγοραστη, ειδικα σαν πρωτη αγορα. Για να βγαλει ομως ενας απαιτητικος χρηστης το 100% της συσκευης πρεπει να ασχοληθει λιγο.

Το μεγεθος των οθονων μην σας τρομαζει τοσο μερικους, γιατι τοτε ουτε νεο iphone θα παρετε. Αν δειτε το galaxy nexus (4,65) και το σ3 (4,8 ) ειναι σχεδον ιδια. Το nexus αν το βαλεις διπλα με 4,3 θα δεις οτι ΔΕΝ ειναι μεγαλυτερο. Εχουν παει την οθονη οσο ακρη γινεται κατω. Αυτο εχει και το μειονεκτημα οτι μπορει να πατησεις καταλαθος την οθονη, αλλα συνηθιζεις. Εξαλλου στη τελικη δημοσκοπηση στη us οι αγοραστες του iphone θελουν μεγαλυτερη οθονη: http://www.businessi...t-iphone-2012-8 λες να μην ακουσει η apple το 58% των αγοραστων της και να θελει να τους ξεφορτωθει επειδη κανουν λαθος? εγω προσωπικα γελαγα με τα σχολια μερικων που ελεγαν παλια για τις οθονες και βλεπω πως αλλαζει ο καιρος :P

Τελευταία επεξεργασία από: hyperlost, 01/09/2012 - 11:06


#251   tpal12

tpal12

    iPH Contributor

  • 1.289 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tpal12

Δημοσίευση 01/09/2012 - 11:07

εντυπωσεις οπως η "καφριλα των χρηστων" και το "μπαχαλο με το συγχρονισμο"....το πρωτο δεν το σχολιαζω.Οσο για το δευτερο εχω να πω οτι οποιος εχει καταφερει μετα απο τοσα iphone,οπως δηλωνει,να μην μπορει να συγχρονισει η εστω να εχει προβληματα συγχρονισμου η να περασει ενα τραγουδακι τοτε απλα δεν το εχει και καλα κανει και αλλαζει τηλεφωνο.
Οσο αφορα τα τελευταια σχολια περι αναπαντητων και υποστηριξης κλπ ειναι ο επιλογος ενος κειμενου με εμπειριες απο το νεο S3?Γιατι εμενα μαλλον προς απωθημενα μου βγαζει.Παντως καθε αποψη σεβαστη σε καθε περιπτωση.

Ωπα οχι δεν λεω αυτο.
Δεν εχω προβλημα με τον συγχρονισμο ουτε τιποτα τετοιο.Απλα και εγω εχω βαρεθει ολα αυτα και επειδη ειμα στο τσακ να αλλαξω (εκτος και αν το νεο ειναι ωραιο) μου αρεσε που ακουσα εναν ανθρωπο ο οποιος εκανε αυτη την αλλαγη.
Δεν λεω για καφριλες μονο για την ταχυτητα και τις τωρινες δυνατοτητες.

PS Ισως να μην ηθελα να διαβασω ολο το ποστ!

#252   mike1919

mike1919

    iPH Member

  • 253 μηνύματα
  • Twitter:@mikemarinos98
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:mike1919osfp

Δημοσίευση 01/09/2012 - 11:16

Εχουν παρει τα ελληνικα σ3 4.1.1 jelly bean?

Αν οχι αλλαζει πολυ η συζητηση. Οταν ειχε παρει το galaxy nexus jelly bean απλα ηταν παντου πανω απο το σ3 σε ταχυτητα. Ειδικα στο ανοιγμα εφαρμογων και το θεμα οτι δεν ανανεωνε τον launcher του, οπως κανουν συνηθως τα galaxy που μερικους τους ενοχλει. Το δεσιμο της συσκευης (software+hardware) ειναι κατι που δε θα βρει στο android ευκολα κανεις, παρα στα google branded προιοντα.

Το σ3 ειναι οτι πιο γρηγορο παιζει. Αλλα τι να το κανω, αν η samsung εχει ενα twlauncher που τρωει σαν τρελος την ραμ και τα widget ειναι επισης με διαφορα τα πιο ενεργοβορα? τι να το κανω οταν για να χρησιμοποιησει καποιος τον τετραπυρηνο σωστα πρεπει να βαλει custom rom. Για χρηστη του ios που εχει ηδη κανει jb ισως αυτο να μη λεει πολλα, γιατι κατα πασα περιπτωση θα ασχοληθει με ρομς. Το σ3 ειναι απιστευτο τηλεφωνο αλλα εχει και αυτο τα μειονεκτηματα του και ειναι στο καθε χρηστη πως θα το χρησιμοποιησει.

Το συμπερασμα ομως ειναι, οτι θα πιθανως ικανοποιησει εναν αγοραστη, ειδικα σαν πρωτη αγορα. Για να βγαλει ομως ενας απαιτητικος χρηστης το 100% της συσκευης πρεπει να ασχοληθει λιγο.

Το μεγεθος των οθονων μην σας τρομαζει τοσο μερικους, γιατι τοτε ουτε νεο iphone θα παρετε. Αν δειτε το galaxy nexus (4,65) και το σ3 (4,8 ) ειναι σχεδον ιδια. Το nexus αν το βαλεις διπλα με 4,3 θα δεις οτι ΔΕΝ ειναι μεγαλυτερο. Εχουν παει την οθονη οσο ακρη γινεται κατω. Αυτο εχει και το μειονεκτημα οτι μπορει να πατησεις καταλαθος την οθονη, αλλα συνηθιζεις. Εξαλλου στη τελικη δημοσκοπηση στη us οι αγοραστες του iphone θελουν μεγαλυτερη οθονη: http://www.businessi...t-iphone-2012-8 λες να μην ακουσει η apple το 58% των αγοραστων της και να θελει να τους ξεφορτωθει επειδη κανουν λαθος? εγω προσωπικα γελαγα με τα σχολια μερικων που ελεγαν παλια για τις οθονες και βλεπω πως αλλαζει ο καιρος :P

αν σκεφτεις οτι και το iphone με τις 3,5 ιντσες καποτε το θεωρουσαν μεγαλο τοτε φυσικο ειναι και τις 4,8 ιντσες πολλες να τις θεωρουν ...
σε λιγο καιρο ομως θα το συνηθισουν και παλι και οι 4,8 μικρες θα φαινονται...

#253   harisk10

harisk10

    iPH Member

  • 234 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:alex kour

Δημοσίευση 01/09/2012 - 11:43

αν σκεφτεις οτι και το iphone με τις 3,5 ιντσες καποτε το θεωρουσαν μεγαλο τοτε φυσικο ειναι και τις 4,8 ιντσες πολλες να τις θεωρουν ...
σε λιγο καιρο ομως θα το συνηθισουν και παλι και οι 4,8 μικρες θα φαινονται...

Aκριβως, οταν εδωσα το 4 και πηρα το σ2 στην αρχη δεν μπορουσα καν να το πιασω που λεει ο λογος ... αλλα δεν το μετανιωσα ποτε . Να πω την αληθεια ο μονος λογος που το πουλησα το 4 ηταν τα κολληματα της αππλε. και φυσικα η οθονουλα του

#254   mike1919

mike1919

    iPH Member

  • 253 μηνύματα
  • Twitter:@mikemarinos98
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:mike1919osfp

Δημοσίευση 01/09/2012 - 11:49

apple σημαινει αξιοπιστια και αυτο δεν πρεπει να το ξεχναμε ... μια ιος συσκευη θα σου κρατησει πολυ περισσοτερο απο οποιαδηποτε android και σε θεμα software και hardware ...

#255   hyperlost

hyperlost

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:iwhisto

Δημοσίευση 01/09/2012 - 11:51

αν σκεφτεις οτι και το iphone με τις 3,5 ιντσες καποτε το θεωρουσαν μεγαλο τοτε φυσικο ειναι και τις 4,8 ιντσες πολλες να τις θεωρουν ...
σε λιγο καιρο ομως θα το συνηθισουν και παλι και οι 4,8 μικρες θα φαινονται...


Οχι τοσο δε θα συμβει με τη σημερινη τεχνολογια. Υπαρχουν ορια στο τι μπορει να χωρεσει στο χερι σου, τσεπι σου κλπ.
Οριο ειναι το νοτε. Παραπανω απο 5,5 δε μπορει να παει τηλεφωνο.. Δε θα ειναι τηλεφωνο μετα. Ηδη το νοτε 2 εχει τις ιδιες διαστασεις με το παλιο και ας μεγαλωσαν την οθονη. Με τις στρογγυλεμενες γωνιες φαινεται να καθεται σαν μικροτερη συσκευη στο χερι, αλλα δεν ειναι πραγματικα, ειναι το ιδιο μεγαλο.

Νοτε1 πηρε η κοπελα μου αλλαζοντας το iphone4, και συνεπως λεω εκ πειρας οτι ειναι μεγαλο και οτι δεν συγκρινεται και με τα αλλα που εχουν 4,3-4,7 οθονες που τουλαχιστον δοκιμασα προσωπικα. Χωραει σε τσεπες παντως που μερικοι αμφιβαλουν και εξαιτιας του πλαστικου ειναι αρκετα ελαφρυ, αλλα το οτι ειναι μεγαλο σαν συσκευη ειναι δεδομενο. Δεν απευθυνεται στο καθενα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 9

0 μέλη, 9 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες