Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 3 ψήφοι

Apple iPhone 4S VS Samsung Galaxy S3 ( Speed Test )


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
391 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#271   neoaggelos

neoaggelos

    iPH Addict

  • 831 μηνύματα
  • Twitter:@neoaggelos
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:neoaggelos2

Δημοσίευση 01/09/2012 - 15:16

αδερφέ είσαι εκτός τόπου και χρόνου... άντε πήγαινε σε φόρουμ του Παναθηναϊκού και πες υπερ του Ολυμπιακού και απέτησε εκεί να σέβονται όλοι την γνώμη των άλλων για να μην διώχνουμε μέλη! Εμείς εδώ γουστάρουμε iphone... έχουμε άποψη και παραδείγματα... το να μου λες να σεβαστώ αυτόν που έχει μια γκουμούτσα την οποία την έχει αντιγράψει από "εμένα" και να είναι και πιο αργό και να μην μπορείς να του αλλάξεις theme και να μην μπορείς να του κάνει jailbreak να κατεβάσεις ότι θες να το δοκιμάσεις και μετά να το αγοράσεις και 10000000 άλλα πράγματα που δεν έχει ιδέα και ούτε φαντάζεται οι χρήστης της samsung... είναι εντελώς κουφό! Δεν μπορείς λοιπόν να έχεις αξίωση σε καθαρά site για iphone να μου λες να σεβαστώ τον αντιγραφέα του...για να μην τον χάσω από μέλος... ας μαζευτούν οι 10 άνθρωποι στην Ελλάδα επιτέλους να κάνουν ένα forum για samsung και να μπαίνουμε εμείς να τους πρήζουμε τα συκώτια... αλλά δεν το κάνουν γιατί ξέρουν Α δεν έχουν κινητά και Β δεν πρόκειται να ασχοληθεί κανείς με το φορουμ τους ούτε οι ίδιοι!!! 10 άνθρωποι είναι όλοι και όλοι που τους αρέσουν οι αηδίες!


Νομιζω οτι θα επρεπε να μιλας απο μερους σου και οχι για ολοκληρο το φορουμ γιατι αν εδω μεσα ειμασταν ολοι iphonakides και οι αλλοι να πανε να πνιγουνε δε θα επελεγα να μπω σε αυτο το φορουμ

Ισα ισα και για νεο μελος το παιδι εχει μια πολυ καλη και σφαιρικη αποψη για το συγκεκριμενο ζητημα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#272   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 01/09/2012 - 15:20

Θα πω κάτι που έχω ξαναπεί 100αδες φορές.Καποιοι νιώθετε ότι ειστε ο mr apple και ο mr samsung.
Θέλετε να χειραγωγείστε απο κάτι ε;Δεν εξηγείται αλλιώς.
Εκτός και έχετε μετοχές όντως και έχετε οικονομικό όφελος..

Αναρτημένη εικόνα


#273   antonisss

antonisss

    iPH Elite Poster

  • 2.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 01/09/2012 - 15:22

Θα πω κάτι που έχω ξαναπεί 100αδες φορές.Καποιοι νιώθετε ότι ειστε ο mr apple και ο mr samsung.
Θέλετε να χειραγωγείστε απο κάτι ε;Δεν εξηγείται αλλιώς.
Εκτός και έχετε μετοχές όντως και έχετε οικονομικό όφελος..

Εχεις δικιο ....εγω πιστευω πως πρεπει να κλειδωθει το τοπικ ..δεν εχει νοημα να τσακωνονται τα μελη μεταξυ τους ..

#274   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 01/09/2012 - 15:27

Εχεις δικιο ....εγω πιστευω πως πρεπει να κλειδωθει το τοπικ ..δεν εχει νοημα να τσακωνονται τα μελη μεταξυ τους ..


δεν φταιει το τοπικ...οι κολλημενοι φταινε που δεν μπορουν να δουν περα απο τη μυτη τους...ειτε ειναι apple fans ειτε samsung fans

Είπα ότι την λέει στην samsung?
Περιττή η απάντηση σου....


καθολου περιττη...ηταν απλα μια διευκρίνηση (οχι προσωπικα σε εσενα,γενικα)

#275   antonisss

antonisss

    iPH Elite Poster

  • 2.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 01/09/2012 - 15:29

Δεν ξερω τι να πω απλα δεν οφελει καπου ουτε μαθαινουμε κατι ουτε ενημερωνομαστε...οποτε η σεμνη τελετη πρεπει να λαβει τελος

#276   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 01/09/2012 - 15:37

Περιττή διότι όλοι το κατάλαβαν... δε θεωρώ ανόητα τα μέλη του φόρουμ...


ανοητα σιγουρα οχι..................

Δεν ξερω τι να πω απλα δεν οφελει καπου ουτε μαθαινουμε κατι ουτε ενημερωνομαστε...οποτε η σεμνη τελετη πρεπει να λαβει τελος


ο σκοπος του vs ειναι απλα για να αναφερθουν οι διαφορες των δυο συσκευων και ισως να βοηθησουν καποιους που ειναι αναμεσα σε αυτα τα δυο...

#277   antonisss

antonisss

    iPH Elite Poster

  • 2.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 01/09/2012 - 15:40

ανοητα σιγουρα οχι..................

ο σκοπος του vs ειναι απλα για να αναφερθουν οι διαφορες των δυο συσκευων και ισως να βοηθησουν καποιους που ειναι αναμεσα σε αυτα τα δυο...

Εδω μονο ευτο δεν γινετε

#278   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 01/09/2012 - 15:42

Εδω μονο ευτο δεν γινετε


γιαυτο πριν σου ανεφερα οτι δεν φταει το τοπικ αλλα μερικοι που λενε οτι τους κατεβει με αποτελεσμα τα γινετε πανικος...

#279   timi

timi

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/09/2012 - 16:12

Εντάξει τι άλλο θα ακούσουμε και θα διαβάσουμε Jesous!!!! Μερικά μέλη όντως δεν μπορούν να καταλάβουν ότι βρίσκονται σε forum τεχνολογίας! Δηλαδή ρε φίλε δεν κατάλαβα επειδή αυτή την στιγμή δεν έχω ή δεν γουστάρω iphone δεν μπορώ να γράψω εδώ την γνώμη μου για την παρούσα συσκευη/λογισμικό επειδή εσύ θες να ευλογάς τα γένια σου? Πάμε καλά? Και μαλιστα σε νήμα που αφορά στην συσκευή που έχω? Θέλετε να διώξετε μέλη που προφανώς είναι ενημερωμένα και σίγουρα όχι με παρωπίδες? Συγχαρητήρια πολύ σοφό

Τελευταία επεξεργασία από: timi, 01/09/2012 - 16:13


#280   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 01/09/2012 - 16:31

παιδιά... είστε εκτός τόπου και χρόνου... εδώ το φόρουμ όπως παραμένει είναι για iphone... όχι για samsung ούτε για τους νέους δορυφόρους της NASA. αν σας την βαρέσει να έρθετε αύριο να μιλάτε για δορυφόρους δεν πάει να πει ότι εμείς πρέπει να σας ανεχόμαστε μια και το site είναι για την τεχνολογία! είναι για τεχνολογία, αλλά για τα iphone και σχολιάζουμε τους αντιγραφεις του! Και το φόρουμ της apple μιλάνε για τεχνολογικά ζητήματα, άντε τράβατε εκεί να πείτε για τα iphone...
όσον αφορά για ταχύτητα... δες το βίντεο που σου απαντάει, εγώ δεν μπαίνω στον κόπο... μπορείτε να συνεχίσετε να κοιμόσαστε, αλλά όσο να χτυπιέστε χάμω, εδώ λέει iphonehellas και δεν λέει ούτε iphone τουρκίας ούτε samsung Νέας Ζηλανδίας. όποιος θέλει να ακούει καλά λόγια για samsung μπορεί, αλλά όχι εδώ... εδώ iphone hellas!

#281   antonisss

antonisss

    iPH Elite Poster

  • 2.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 01/09/2012 - 16:31

Εντάξει τι άλλο θα ακούσουμε και θα διαβάσουμε Jesous!!!! Μερικά μέλη όντως δεν μπορούν να καταλάβουν ότι βρίσκονται σε forum τεχνολογίας! Δηλαδή ρε φίλε δεν κατάλαβα επειδή αυτή την στιγμή δεν έχω ή δεν γουστάρω iphone δεν μπορώ να γράψω εδώ την γνώμη μου για την παρούσα συσκευη/λογισμικό επειδή εσύ θες να ευλογάς τα γένια σου? Πάμε καλά? Και μαλιστα σε νήμα που αφορά στην συσκευή που έχω? Θέλετε να διώξετε μέλη που προφανώς είναι ενημερωμένα και σίγουρα όχι με παρωπίδες? Συγχαρητήρια πολύ σοφό

Καλα ηρεμισε δεν θιξαμε εσενα προσωπικα

#282   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 01/09/2012 - 16:33

σέβομαι την κάθε άποψη του κάθε ανθρώπου όταν πρώτα σέβεται τον χώρο που τον φιλοξενεί και δεν λέει ότι του κατέβει για τα iphone στο σπίτι των iphone... αν σας είναι δύσκολο να το καταλάβετε, τσάμπα ασχολήστε με την τεχνολογία γιατί ακόμα και τηγανιτό αυγό να σας δώσουν να κάνετε, το κάνετε με το μάτι από κάτω... αφού δεν το έχετε, τι ασχολείστε;

#283   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 01/09/2012 - 16:35

παιδιά... είστε εκτός τόπου και χρόνου... εδώ το φόρουμ όπως παραμένει είναι για iphone... όχι για samsung ούτε για τους νέους δορυφόρους της NASA. αν σας την βαρέσει να έρθετε αύριο να μιλάτε για δορυφόρους δεν πάει να πει ότι εμείς πρέπει να σας ανεχόμαστε μια και το site είναι για την τεχνολογία! είναι για τεχνολογία, αλλά για τα iphone και σχολιάζουμε τους αντιγραφεις του! Και το φόρουμ της apple μιλάνε για τεχνολογικά ζητήματα, άντε τράβατε εκεί να πείτε για τα iphone...
όσον αφορά για ταχύτητα... δες το βίντεο που σου απαντάει, εγώ δεν μπαίνω στον κόπο... μπορείτε να συνεχίσετε να κοιμόσαστε, αλλά όσο να χτυπιέστε χάμω, εδώ λέει iphonehellas και δεν λέει ούτε iphone τουρκίας ούτε samsung Νέας Ζηλανδίας. όποιος θέλει να ακούει καλά λόγια για samsung μπορεί, αλλά όχι εδώ... εδώ iphone hellas!


ρε παλικαρε ειλικρινα τωρα...το θεμα ειναι vs samsung galaxy s3.......... δηλαδη θελεις να λενε τη γνωμη τους μονο κατοχοι iphone? η μονο αυτοι που κραζουν το s3...
ειναι λογικη αυτη?

#284   timi

timi

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/09/2012 - 16:38

ρε παλικαρε ειλικρινα τωρα...το θεμα ειναι vs samsung galaxy s3.......... δηλαδη θελεις να λενε τη γνωμη τους μονο κατοχοι iphone? η μονο αυτοι που κραζουν το s3...
ειναι λογικη αυτη?


Γιατί έχουν Αθηναϊκές πινακίδες!!!!

Άστο ρε φίλε δεν παίζει, άστο!!

#285   antonisss

antonisss

    iPH Elite Poster

  • 2.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 01/09/2012 - 16:41

αγαπηθειτε...τους μονους που λυπαμαι ειναι τους haters της apple και του iphone πιο συγκεκριμενα που δεν μπορουν να μπουν καπου αλλου για να κραξουν τα προιοντα που αλλαξαν και αλλαζουν την τεχνολογια...οσο προσπαθει η samsung και η καθε samsung apple δεν θα γινει ...ας χαιρονται οι fun του s3 με τα μερικα ms που ειναι πιο γρηγορο γιατι δεν εχουν κατι αλλο να επιδειξουν...φιλικα και περαστικα σας

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες