Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 3 ψήφοι

Apple iPhone 4S VS Samsung Galaxy S3 ( Speed Test )


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
391 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#286   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 01/09/2012 - 16:47

όταν θα έρθω σπίτι σου και σου βρίζω την οικογένεια γιατί οι δικιά μου είναι καλύτεροι και σε κοροϊδεύω τότε μπορεί να αρχίσεις να αντιλαμβάνεσαι τι σημαίνει "τρόποι καλής συμπεριφοράς". Διευκρίνηση, γιατί διαπιστώνω ότι με την "τεχνολογία" ασχολούνται "άνθρωποι περιορισμένης ευθύνης" , δεν είναι οικογένεια μου η apple αλλά εδώ μέσα νιώθω σπίτι μου. αν μπορείς να καταλάβεις. Εδώ έχω δικαίωμα να "δουλεύω" την samsung και εκείνη δεν έχει δικαίωμα... λέει iphone hellas! όποιος δεν μπορεί να το καταλάβει έχει καλός... Σίγουρα μπορούμε να πούμε... ρε αυτοί έχουν πολύ μεγαλύτερη (ΑΛΛΑ ΑΙΣΧΟΣ) οθόνη όπως και πολλές δωρεάν εφαρμογές (και εμείς μπορούμε να τις έχουμε όλες δωρεάν) αλλά ως εκεί... το να χλευάζουν και να λένε ότι θέλουν βεβαίως το μπορούν αλλά σε δικό τους φόρουμε... γιατί ακριβώς εδώ κολλάει η παροιμία "μάθανε ότι μαμιώμαστε πλακώσανε και οι γύφτοι!"
Είναι μια λεπτή διαφορά που βλέπω ότι είναι αδύνατο να την καταλάβουν οι περισσότεροι. Δεν είναι τυχαίο άλλωστε για το που έχει φτάσει η κοινωνία σήμερα λόγο αυτής της μεγάλης πλειοψηφίας...

αν και πάλι κάνω λάθος παρακαλώ τους admin να αλλάξουν το όνομα του φόρουμ και να το κάνουν smartphonehellas και όχι iphone γιατί κάθε καρυδιάς καρύδι μαζεύτικε εδώ και ζητάει και τα ρέστα!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#287   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 01/09/2012 - 16:58

αγαπηθειτε...τους μονους που λυπαμαι ειναι τους haters της apple και του iphone πιο συγκεκριμενα που δεν μπορουν να μπουν καπου αλλου για να κραξουν τα προιοντα που αλλαξαν και αλλαζουν την τεχνολογια...οσο προσπαθει η samsung και η καθε samsung apple δεν θα γινει ...ας χαιρονται οι fun του s3 με τα μερικα ms που ειναι πιο γρηγορο γιατι δεν εχουν κατι αλλο να επιδειξουν...φιλικα και περαστικα σας


αν και τα εχω αναφερει και αλλες φορε ας το κανω αλλη μια..

wifi direct
nfc
usb otg
bt
radio
sd card
αλλαγη θεματων-launcher(χωρις να χρειαζεται root)
sar 0.21
εγγυηση 2 χρονια
o/c u/c
widgets
μπαταρια 2100
tv out (mhl)
gorilla glass 2
+ τα πλεονεκτηματα που σου δινει το root...αλλαγη roms/kernels κτλ

αυτα μου ηρθαν στο μυαλο ετσι στα γρηγορα....δεν ειναι μονο τα ms που ειναι πιο γρηγορο το s3...οι διαφορες στην ταχυτητα ειναι αμελητεες,αλλα πραγματα παιζουν σημαντικοτερο ρολο...


επισης μπορω να αναφερω και που υπερτερει το iphone σε σχεση με το s3 αλλα φανταζομαι ειναι γνωστα...
αυτα που ανεφερα μπορει για καποιους να ειναι τελειως αχρηστα...οκ το σεβομαι αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ειναι αχρηστα features και σιγουρα δεν πρεπει να περνανε
απαρατηρητα....

καλώς η κακώς το s3 κερδιζει στα σημεια το iphone....και φανταζομαι οτι ολοι ευχομαστε και πρωτος και καλυτερος εγω μιας κ θελω να το αγορασω σε ενα πολυ καλυτερο iphone 5...

#288   neoaggelos

neoaggelos

    iPH Addict

  • 831 μηνύματα
  • Twitter:@neoaggelos
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:neoaggelos2

Δημοσίευση 01/09/2012 - 17:02

ρε φιλε το ξερω εχω ενα μικρο samsung για κινητο και το ipod για μουσικη κλπ

αλλα οπως ο αλλος δεν εχει δικαιωμα να σε βριζει ετσι δεν εχεις και εσυ

iphonehellas δε σημαινει να πανε να αυτοθουνε οι υπολοιποι να ειμαστε εμεις εδω ifans και να προσκυναμε

σημαινει συζητηση γυρω απο το iphone και ολα τα υπολοιπα

δε λεω οτι εχεις αδικο, καποιοι οντως το παρατραβανε αλλα δεν γινεται να μιλας για ολο το φορουμ ;)

#289   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 01/09/2012 - 17:03

όταν θα έρθω σπίτι σου και σου βρίζω την οικογένεια γιατί οι δικιά μου είναι καλύτεροι και σε κοροϊδεύω τότε μπορεί να αρχίσεις να αντιλαμβάνεσαι τι σημαίνει "τρόποι καλής συμπεριφοράς". Διευκρίνηση, γιατί διαπιστώνω ότι με την "τεχνολογία" ασχολούνται "άνθρωποι περιορισμένης ευθύνης" , δεν είναι οικογένεια μου η apple αλλά εδώ μέσα νιώθω σπίτι μου. αν μπορείς να καταλάβεις. Εδώ έχω δικαίωμα να "δουλεύω" την samsung και εκείνη δεν έχει δικαίωμα... λέει iphone hellas! όποιος δεν μπορεί να το καταλάβει έχει καλός... Σίγουρα μπορούμε να πούμε... ρε αυτοί έχουν πολύ μεγαλύτερη (ΑΛΛΑ ΑΙΣΧΟΣ) οθόνη όπως και πολλές δωρεάν εφαρμογές (και εμείς μπορούμε να τις έχουμε όλες δωρεάν) αλλά ως εκεί... το να χλευάζουν και να λένε ότι θέλουν βεβαίως το μπορούν αλλά σε δικό τους φόρουμε... γιατί ακριβώς εδώ κολλάει η παροιμία "μάθανε ότι μαμιώμαστε πλακώσανε και οι γύφτοι!"
Είναι μια λεπτή διαφορά που βλέπω ότι είναι αδύνατο να την καταλάβουν οι περισσότεροι. Δεν είναι τυχαίο άλλωστε για το που έχει φτάσει η κοινωνία σήμερα λόγο αυτής της μεγάλης πλειοψηφίας...

αν και πάλι κάνω λάθος παρακαλώ τους admin να αλλάξουν το όνομα του φόρουμ και να το κάνουν smartphonehellas και όχι iphone γιατί κάθε καρυδιάς καρύδι μαζεύτικε εδώ και ζητάει και τα ρέστα!


το βλεπεις τελειως λαθος...
και αφου σε ενοχλει τοσο πολυ γιατι δεν στελνεις ενα pm στους admin ωστε να απαγορεψουν οτιδηποτε εχει σχεση με αλλες συσκευες εκτος απο iphone και ipad?
αν οντος εχεις δικιο τοτε θα συμφωνησουν μαζι σου...

#290   afanoulis

afanoulis

    iPH User

  • 184 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:nikiforosvin

Δημοσίευση 01/09/2012 - 17:04

αρχισαν και οι παραλογισμοι τωρα...

οι admins-mods πρεπει να κανουν ελεγχο για το τι συσκευη εχει ο καθενας πριν γινει μελος!!!

παραθετω εναν απ τους κανονισμους του forum...

Δημοσίευση 24 August 2008 - 22:11
Κανονισμός κοινότητας

Όλα τα μέλη της κοινότητας έχουν το δικαίωμα να εκφράζουν κόσμια και ελεύθερα την άποψή τους, η οποία αποτελεί καθαρά προσωπική τους άποψη και σε καμία περίπτωση δεν αποτελεί την άποψη του συνόλου.


αυτο για οσους συνεχιζουν να λενε οτι εδω ειναι μονο για iphone η κουβεντα και οτι εχουν το δικαιωμα μονο αυτοι να χλευαζουν ολα τα υπολοιπα!!!


επισης: απο ποτε η φραση: το gs3 εχει φωτεινοτερη οθονη απο το 4s ειναι βρισια?


#291   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 01/09/2012 - 17:06

και το σημαντικότερο όλων; ένα 9χρόνο παιδί δεν μπορεί να το λειτουργήσει σε αντίθεση με ένα iphone! :) που νομίζω αυτό είναι το σημαντικότερο από το να έχει και καφετιέρα και 2 μάτια για να βράζει φαγητό :)

#292   timi

timi

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/09/2012 - 17:06

Δηλαδή στα vs forums φοράτε μάσκες στα iphones σας και παίζετε θέατρο?? Οκ παιδιά πάσο αλλά μάλλον πρέπει να διαβάσετε τι γράφετε κάποια μέρα λιγάκι πιο νηφάλια.. Ακούγονται εξαιρετικά απολυταρχικα αυτά που γράφετε και κανείς φυσικά δεν σας έβρισε σπίτι, οικογένεια και δεν σας έθιξε προσωπικά.. Τα forum είναι προς ενημέρωση όλων (πχ από αυτό το νήμα κάποιος θέλει να ενημερωθεί για τις συσκευές του vs προφανώς) αλλά όχι να πάμε αλλού να γράψουμε γιατί η αλήθεια πονά.. Οκ whatever

Τελευταία επεξεργασία από: timi, 01/09/2012 - 17:07


#293   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 01/09/2012 - 17:07

και το σημαντικότερο όλων; ένα 9χρόνο παιδί δεν μπορεί να το λειτουργήσει σε αντίθεση με ένα iphone! :) που νομίζω αυτό είναι το σημαντικότερο από το να έχει και καφετιέρα και 2 μάτια για να βράζει φαγητό :)


το 9χρονο να φανταστω μπορει να κανει και sync με το itunes :rolleyes:

#294   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 01/09/2012 - 17:11

αρχισαν και οι παραλογισμοι τωρα...

οι admins-mods πρεπει να κανουν ελεγχο για το τι συσκευη εχει ο καθενας πριν γινει μελος!!!

παραθετω εναν απ τους κανονισμους του forum...

Δημοσίευση 24 August 2008 - 22:11
Κανονισμός κοινότητας
Όλα τα μέλη της κοινότητας έχουν το δικαίωμα να εκφράζουν κόσμια και ελεύθερα την άποψή τους, η οποία αποτελεί καθαρά προσωπική τους άποψη και σε καμία περίπτωση δεν αποτελεί την άποψη του συνόλου.

αυτο για οσους συνεχιζουν να λενε οτι εδω ειναι μονο για iphone η κουβεντα και οτι εχουν το δικαιωμα μονο αυτοι να χλευαζουν ολα τα υπολοιπα!!!

επισης: απο ποτε η φραση: το gs3 εχει φωτεινοτερη οθονη απο το 4s ειναι βρισια?

αυτό που μόλις έγραψες είναι εντελώς άσχετο με αυτά που αναφέρω εγώ... πρέπει μάλλον να είναι το πρώτο σου forum οπότε σε δικαιολογώ...

το 9χρονο να φανταστω μπορει να κανει και sync με το itunes :rolleyes:

με κλειστά μάτια και κλειστά αφτιά!

εγώ είπα για χρήση κινητού εσύ λες για χρήση pc τώρα... αλλά μάλλον είσαι της "πλειοψηφίας" όποτε και εσύ συγχώρησε!

#295   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 01/09/2012 - 17:12

αυτό που μόλις έγραψες είναι εντελώς άσχετο με αυτά που αναφέρω εγώ... πρέπει μάλλον να είναι το πρώτο σου forum οπότε σε δικαιολογώ...


με κλειστά μάτια και κλειστά αφτιά!


σε ρωτησα γιατι και το δικο μου το ανιψακι που ειναι 10 χρονων μια χαρα το χειριζεται το s3 και παιζει και asphalt

Τελευταία επεξεργασία από: parafron4, 01/09/2012 - 17:12


#296   hyperlost

hyperlost

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:iwhisto

Δημοσίευση 01/09/2012 - 17:13

όταν θα έρθω σπίτι σου και σου βρίζω την οικογένεια γιατί οι δικιά μου είναι καλύτεροι και σε κοροϊδεύω τότε μπορεί να αρχίσεις να αντιλαμβάνεσαι τι σημαίνει "τρόποι καλής συμπεριφοράς". Διευκρίνηση, γιατί διαπιστώνω ότι με την "τεχνολογία" ασχολούνται "άνθρωποι περιορισμένης ευθύνης" , δεν είναι οικογένεια μου η apple αλλά εδώ μέσα νιώθω σπίτι μου. αν μπορείς να καταλάβεις. Εδώ έχω δικαίωμα να "δουλεύω" την samsung και εκείνη δεν έχει δικαίωμα... λέει iphone hellas! όποιος δεν μπορεί να το καταλάβει έχει καλός... Σίγουρα μπορούμε να πούμε... ρε αυτοί έχουν πολύ μεγαλύτερη (ΑΛΛΑ ΑΙΣΧΟΣ) οθόνη όπως και πολλές δωρεάν εφαρμογές (και εμείς μπορούμε να τις έχουμε όλες δωρεάν) αλλά ως εκεί... το να χλευάζουν και να λένε ότι θέλουν βεβαίως το μπορούν αλλά σε δικό τους φόρουμε... γιατί ακριβώς εδώ κολλάει η παροιμία "μάθανε ότι μαμιώμαστε πλακώσανε και οι γύφτοι!"
Είναι μια λεπτή διαφορά που βλέπω ότι είναι αδύνατο να την καταλάβουν οι περισσότεροι. Δεν είναι τυχαίο άλλωστε για το που έχει φτάσει η κοινωνία σήμερα λόγο αυτής της μεγάλης πλειοψηφίας...

αν και πάλι κάνω λάθος παρακαλώ τους admin να αλλάξουν το όνομα του φόρουμ και να το κάνουν smartphonehellas και όχι iphone γιατί κάθε καρυδιάς καρύδι μαζεύτικε εδώ και ζητάει και τα ρέστα!


Φιλε godfather, Το μονο καρυδι που βλεπω εδω εισαι εσυ.

Φιλικα με πολυ εκτιμηση και ιδιαιτερα συναισθηματα.

Δε διαβασες τιποτα απο οτι γραφτηκε και συνεχιζεις τον χαβα σου.

Λυπαμαι τους mods, ειδικα οσους εχουν και αλλες συσκευες -που να ανοιξει τρυπα να τους καταπιει γιατι το εκαναν αυτο- και πρεπει να σκεφτονται ατομα σαν εσενα.

Τις οποιες συστασεις, προτασεις, παραπονα σου στο φιλο torter10 που ανοιξε το θεμα χωρις να ηξερε τι διασταση θα δωσει. Μαζεψε υπογραφες κιολας αφου το θεωρεις δεδομενο και κανε παρακληση σε admin να διαγραφτει ΟΛΟ το νημα VS και γραψε το στους ορους του φορουμ οτι δεν πρεπει να ανοιχτει vs θεμα ξανα.

(η παρανομια για τις και καλα "free" εφαρμογες που λες διωκεται ανεξαρτητως συσκευης και λειτουργικου σε ολα τα φορουμ)

Στο ειχα γραψει και πριν (αλλα το περασες ντουκου) οτι ακομα και οικειοθελως να φυγουν οσοι εχουν ή δοκιμασαν αλλες συσκευες περα απο το iεργαλειο τους, θα μεινεις μονος και θα αναρωτιεσαι γιατι δε σου προτεινουν λυση στο προβλημα σου...

Τελευταία επεξεργασία από: hyperlost, 01/09/2012 - 17:16


#297   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 01/09/2012 - 17:19

Φιλε godfather, Το μονο καρυδι που βλεπω εδω εισαι εσυ.

Φιλικα με πολυ εκτιμηση και ιδιαιτερα συναισθηματα.

Δε διαβασες τιποτα απο οτι γραφτηκε και συνεχιζεις τον χαβα σου.

Λυπαμαι τους mods, ειδικα οσους εχουν και αλλες συσκευες -που να ανοιξει τρυπα να τους καταπιει γιατι το εκαναν αυτο- και πρεπει να σκεφτονται ατομα σαν εσενα.

Τις οποιες συστασεις, προτασεις, παραπονα σου στο φιλο torter10 που ανοιξε το θεμα χωρις να ηξερε τι διασταση θα δωσει. Μαζεψε υπογραφες κιολας αφου το θεωρεις δεδομενο και κανε παρακληση σε admin να διαγραφτει ΟΛΟ το νημα VS και γραψε το στους ορους του φορουμ οτι δεν πρεπει να ανοιχτει vs θεμα ξανα.

(η παρανομια για τις και καλα "free" εφαρμογες που λες διωκεται ανεξαρτητως συσκευης και λειτουργικου σε ολα τα φορουμ)

Στο ειχα γραψει και πριν (αλλα το περασες ντουκου) οτι ακομα και οικειοθελως να φυγουν οσοι εχουν ή δοκιμασαν αλλες συσκευες περα απο το iεργαλειο τους, θα μεινεις μονος και θα αναρωτιεσαι γιατι δε σου προτεινουν λυση στο προβλημα σου...


τωρα τι ψαχνεις να βρεις εδω σε προηγουμενο ποστ ειπε οτι ειχε s3 για μια βδομαδα το οποιο ηταν πιο αργο,δεν μπορεσε να αλλαξει θεμα(που τα θεματα κυκολοφορουν στο market και τα περισσοτερα ειναι δωρεαν) και δε μπορεσε να κανει και jb αχαχαχαααα

οποτε καταλαβαινεις οτι οχι μονο δεν το εχει πιασει στα χερια του αλλα ουτε σε φωτογραφια δεν το εχει δει....

Τελευταία επεξεργασία από: parafron4, 01/09/2012 - 17:20


#298   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 01/09/2012 - 17:19

Φιλε godfather, Το μονο καρυδι που βλεπω εδω εισαι εσυ.

Φιλικα με πολυ εκτιμηση και ιδιαιτερα συναισθηματα.

Δε διαβασες τιποτα απο οτι γραφτηκε και συνεχιζεις τον χαβα σου.

Λυπαμαι τους mods, ειδικα οσους εχουν και αλλες συσκευες -που να ανοιξει τρυπα να τους καταπιει γιατι το εκαναν αυτο- και πρεπει να σκεφτονται ατομα σαν εσενα.

Τις οποιες συστασεις, προτασεις, παραπονα σου στο φιλο torter10 που ανοιξε το θεμα χωρις να ηξερε τι διασταση θα δωσει. Μαζεψε υπογραφες κιολας αφου το θεωρεις δεδομενο και κανε παρακληση σε admin να διαγραφτει ΟΛΟ το νημα VS και γραψε το στους ορους του φορουμ οτι δεν πρεπει να ανοιχτει vs θεμα ξανα.

(η παρανομια για τις και καλα "free" εφαρμογες που λες διωκεται ανεξαρτητως συσκευης και λειτουργικου σε ολα τα φορουμ)

Στο ειχα γραψει και πριν (αλλα το περασες ντουκου) οτι ακομα και οικειοθελως να φυγουν οσοι εχουν ή δοκιμασαν αλλες συσκευες περα απο το iεργαλειο τους, θα μεινεις μονος και θα αναρωτιεσαι γιατι δε σου προτεινουν λυση στο προβλημα σου...

άλλο είμαι φαν της τεχνολογίας, άλλο φαν των "μήλων", άλλο να ξέρεις να σέβεσαι τον χώρο που σε φιλοξενεί, άλλο να έχεις τρόπους και άλλο να μην καταλαβαίνεις τι γράφω και να βγάζεις λάθος συμπεράσματα...
το να λες καρύδι εμένα, που έχω συμμετάσχει σε άλλα 10 παρόμοια θέματα σε αυτό το φόρουμ και όχι εσένα που είναι το πρώτο σου μια και δεν έχεις εμπειρία απλά συνάδει σε ότι σου είπα με τα καρύδια!

#299   giorgosperi

giorgosperi

    iPH Contributor

  • 1.161 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 01/09/2012 - 17:22

ρε παιδια ελεος..το οτι μπορει το ανιψακι σου δε το κανει αυτοματα πιο ευχρηστη συσκευη....αυτο αφορα και για τα δυο κινητα...ας κοιταξουμε τι βολευει τον ευατο μας και τα αλλα ειναι περιττα...και οι δυο συσκευες ειναι καλες αλλα μην ακουω πλεονεκτηματα του τυπου bt γιατι και το iphone με jb εχει και το ξερετε...οπως εχει και αρκετα ελαττωματα οπως και τα android γενικα...αλλα αυτα καμια φορα ειναι τελειως πως το βλεπει ο καθενας μας...

#300   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 01/09/2012 - 17:23

τωρα τι ψαχνεις να βρεις εδω σε προηγουμενο ποστ ειπε οτι ειχε s3 για μια βδομαδα το οποιο ηταν πιο αργο,δεν μπορεσε να αλλαξει θεμα(που τα θεματα κυκολοφορουν στο market και τα περισσοτερα ειναι δωρεαν) και δε μπορεσε να κανει και jb αχαχαχαααα

οποτε καταλαβαινεις οτι οχι μονο δεν το εχει πιασει στα χερια του αλλα ουτε σε φωτογραφια δεν το εχει δει....

είσαι η αρχή και το τέλος της παραπληροφόρησης... είπα ότι είχα μια εβδομάδα... σε άλλο post είπα ότι είναι πιο αργο! το αυγό όταν το τηγανίζουμε αφήνουμε να μείνει επάνω το μάτι δεν το γυρνάμε! είπα ότι δεν το άντεξα για 1000 λόγους μαζί και παρέμεινα στα iphone! εσύ μπορεί να πιστεύεις ότι κράτησα το iphone γιατι πλένετε πιο εύκολα και δεν σβολίαζει το ύφασμα! το θέμα είναι ότι απέχεις χιλιόμετρα από την αλήθεια! και στις συγκρίσεις και στο τι λέω!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες