Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 3 ψήφοι

Apple iPhone 4S VS Samsung Galaxy S3 ( Speed Test )


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
391 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#316   harisk10

harisk10

    iPH Member

  • 234 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:alex kour

Δημοσίευση 01/09/2012 - 18:07

με ειδες να πολυανακαταιβομαι σε αυτο το τοπικ??

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#317   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 01/09/2012 - 18:09

με ειδες να πολυανακαταιβομαι σε αυτο το τοπικ??

μα δεν το είπα με κακιά... αλλά όντως νόμιζα ότι το έγραψες ειρωνικά για αυτούς που λένε αυτό που είπες!!! σοβαρά το έλεγες;;;

#318   harisk10

harisk10

    iPH Member

  • 234 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:alex kour

Δημοσίευση 01/09/2012 - 18:10

μα δεν το είπα με κακιά... αλλά όντως νόμιζα ότι το έγραψες ειρωνικά για αυτούς που λένε αυτό που είπες!!! σοβαρά το έλεγες;;;

ναι , και απορω πως δεν εχει κλεισει ακομα

#319   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 01/09/2012 - 18:11

βασικά πάτησα να βρω φόρουμ για samsung και δεν υπάρχει... τι έγινε; γιατί δεν μαζεύεστε οι άλλοι 10 στην ελλάδα που έχουν samsung και δεν τα έχουν ακόμα πετάξει σκουπίδια να κάνετε ένα φόρουμ... eimastekaiemeisedo.gr/forum ?? μην νιώθεις άσχημα... όπως είδες σε συμπονούμε!

και για να ξέρεις... από την στιγμή που πάνω γράφει iphonehellas και εγώ υποστηρίζω τα iphone είναι έδρα μου και σε φιλοξενώ... είτε το θες είτε όχι!!! ξεκαβάλα γιατί δεν πατώνεις!


στο myphone ας πουμε δεν βρηκες κατι για samsung?
στο xda? ουτε εκει?

η μηπως ειναι και αυτο ψεμα οπως το οτι ειχες το s3....

#320   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 01/09/2012 - 18:15

οχι οχι δεν κατάλαβες... δεν υπάρχει sasmunghellas.gr ούτε τουρκίας, ούτε αλβανίας, ούτε βέλγιου! εδώ όμως στο topic που μιλάμε και στον πίνακα που ανήκει είναι iphone/ipad/ipod vs άλλες συσκευές... εκεί είστε... στις άλλες συσκευές... άρα κάτι δεν κατάλαβες!

#321   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 01/09/2012 - 18:18

οχι οχι δεν κατάλαβες... δεν υπάρχει sasmunghellas.gr ούτε τουρκίας, ούτε αλβανίας, ούτε βέλγιου! εδώ όμως στο topic που μιλάμε και στον πίνακα που ανήκει είναι iphone/ipad/ipod vs άλλες συσκευές... εκεί είστε... στις άλλες συσκευές... άρα κάτι δεν κατάλαβες!


ναι βρε οτι πεις...μαθε να χειριζεσαι το google

http://www.sammobile.com/
http://samsunggalaxysforums.com/
http://www.samsunggalaxysforum.com/

Τελευταία επεξεργασία από: parafron4, 01/09/2012 - 18:19


#322   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 01/09/2012 - 18:19

ε αφού τα ξέρεις πήγαινε εκεί να ηρεμήσεις και να σου χτυπάνε την πλάτη φιλικά και να συμφωνούν μαζί σου... ξεκαβάλα σου είπα!!!

#323   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 01/09/2012 - 18:20

Χαλαρώστε απλά για τηλέφωνα λέμε !!! Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα !!!

#324   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 01/09/2012 - 18:25

ε αφού τα ξέρεις πήγαινε εκεί να ηρεμήσεις και να σου χτυπάνε την πλάτη φιλικά και να συμφωνούν μαζί σου... ξεκαβάλα σου είπα!!!


γιατι να παω εκει εφοσον μενδιαφερει η αγορα του iphone 5?

αυτο ειναι που δεν μπορεις να καταλαβεις κ εσυ κ μερικοι αλλοι....οτι καποιους εδω μεσα μας ενδιαφερουν τα apple προιοντα αλλα δεν εχουμε παρωπιδες και προσπαθουμε
να βλεπουμε τα πραγματα σφαιρικα...προσπαθουμε να βλεπουμε τα θετικα και τα αρνητικα ολων των συσκευων και των λειτουργικων...δεν ημαστε κολλημενοι ουτε με την apple
ουτε με τη samsung ουτε με καμια αλλη εταιρια....δοκιμαζουμε τα παντα....σημερα εχω s3 αυριο θα εχω iphone5 μεθαυριο μπορει να εχω nokia lumia κτλ....

#325   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 01/09/2012 - 19:24

Η πρώτη μου επαφή με τα iPhone ήταν με το 3gs το οποίο πήρα αφου έδωσα το κορυφαίο για τότε νοκια ν95 8GB-περιττό να πω ότι ακομα κ ο κατάστημαρχης οποίος ήταν φίλος μου με μουτζωνε με χέρια κ με πόδια :P που άφηνα το τέλειο για να πάω σε ένα κινητο το οποίο δεν έκανε ότι το νοκια( πχ: κάμερα νιανια ,no BT κτλ)Εγω το λατρεψα για την απλότητα του κ το iPod του!!!
Απο τότε πήρα κ το 4 κ το 4s!!!!!ειμαι applefan καθώς εχω τα περισσοτερα προϊόντα της apple κ δεν εχω μετανοιωσει στιγμή αυτο!!!
Πριν ένα μήνα περιεργαζομουν το siii στα public κ μπορω να πω ότι μου ψιλοαρεσε!! Η μεγάλη οθόνη ,το ποσο ελαφρυ είναι !!!το μέγεθος δεν με ενόχλησε κ ενθουσιάστηκα με τα widgets -τα οποία όπως έμαθα μπορω να τα εχω στο iPhone αλλα θα πρέπει να είναι JB !!!!δυστυχως δεν ξέρω πως γίνεται αυτο αλλα ουτε εχω κ τη διάθεση να μάθω :P
Τελικα πήρα σαν 2ο το Htc one x το οποίο μου αρέσει πολυ!!!δεν έχει την απλότητα του iPhone αλλα δεν είναι κ τόσο δύσκολο!!!!μαθαινεται μια χαρα το Android!!Εαν με ρωτουσατε πριν λίγο καιρο θα υπερασπιζομουν μέχρι αηδιας το iPhone!!!τώρα όμως εχω πιο αντικειμενική άποψη :)
Δεν είναι παράλογο σε ένα forum -το οποίο ασχολείται με τα iPhone- να ακούγονται κ άλλες απόψεις για αλλα κινητα :) ισα ισα πρέπει να ενημερωνομαστε για ολα!!!!
ΥΣ :το 4s το εχω σαν κυρία συσκευη κ περιμενω πως κ πως το 5!!!Η διαφορα είναι όμως ότι πλέον ειμαι ανοιχτή κ σε αλλα λειτουργικά κ ότι έπαψα να ειμαι κολλημένη με το IOS !!

Τελευταία επεξεργασία από: Evangelia, 01/09/2012 - 19:30


#326   hyperlost

hyperlost

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:iwhisto

Δημοσίευση 01/09/2012 - 19:47

Η πρώτη μου επαφή με τα iPhone ήταν με το 3gs το οποίο πήρα αφου έδωσα το κορυφαίο για τότε νοκια ν95 8GB-περιττό να πω ότι ακομα κ ο κατάστημαρχης οποίος ήταν φίλος μου με μουτζωνε με χέρια κ με πόδια :P που άφηνα το τέλειο για να πάω σε ένα κινητο το οποίο δεν έκανε ότι το νοκια( πχ: κάμερα νιανια ,no BT κτλ)Εγω το λατρεψα για την απλότητα του κ το iPod του!!!
Απο τότε πήρα κ το 4 κ το 4s!!!!!ειμαι applefan καθώς εχω τα περισσοτερα προϊόντα της apple κ δεν εχω μετανοιωσει στιγμή αυτο!!!
Πριν ένα μήνα περιεργαζομουν το siii στα public κ μπορω να πω ότι μου ψιλοαρεσε!! Η μεγάλη οθόνη ,το ποσο ελαφρυ είναι !!!το μέγεθος δεν με ενόχλησε κ ενθουσιάστηκα με τα widgets -τα οποία όπως έμαθα μπορω να τα εχω στο iPhone αλλα θα πρέπει να είναι JB !!!!δυστυχως δεν ξέρω πως γίνεται αυτο αλλα ουτε εχω κ τη διάθεση να μάθω :P
Τελικα πήρα σαν 2ο το Htc one x το οποίο μου αρέσει πολυ!!!δεν έχει την απλότητα του iPhone αλλα δεν είναι κ τόσο δύσκολο!!!!μαθαινεται μια χαρα το Android!!Εαν με ρωτουσατε πριν λίγο καιρο θα υπερασπιζομουν μέχρι αηδιας το iPhone!!!τώρα όμως εχω πιο αντικειμενική άποψη :)
Δεν είναι παράλογο σε ένα forum -το οποίο ασχολείται με τα iPhone- να ακούγονται κ άλλες απόψεις για αλλα κινητα :) ισα ισα πρέπει να ενημερωνομαστε για ολα!!!!
ΥΣ :το 4s το εχω σαν κυρία συσκευη κ περιμενω πως κ πως το 5!!!Η διαφορα είναι όμως ότι πλέον ειμαι ανοιχτή κ σε αλλα λειτουργικά κ ότι έπαψα να ειμαι κολλημένη με το IOS !!


Μα πιπερι... Γιατι τα λες αυτα? δεν ξερεις τις κυρωσεις του "σπιτιου μας" εδω? περα απο το ξυλο που θα φας απο τον πνευματικο πατερα μας εδω το "νονο", θα δεχτεις μονιμο ban και θα πρεπει να γραψεις σε διαφορα blogs για παραδειγματισμο. Αλοιμονο σου, ισα που προλαβαινεις να τα σβησεις αυτα τα λογια...

#327   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 01/09/2012 - 20:19

Μα πιπερι... Γιατι τα λες αυτα? δεν ξερεις τις κυρωσεις του "σπιτιου μας" εδω? περα απο το ξυλο που θα φας απο τον πνευματικο πατερα μας εδω το "νονο", θα δεχτεις μονιμο ban και θα πρεπει να γραψεις σε διαφορα blogs για παραδειγματισμο. Αλοιμονο σου, ισα που προλαβαινεις να τα σβησεις αυτα τα λογια...

:P

#328   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 01/09/2012 - 20:45

Μα πιπερι... Γιατι τα λες αυτα? δεν ξερεις τις κυρωσεις του "σπιτιου μας" εδω? περα απο το ξυλο που θα φας απο τον πνευματικο πατερα μας εδω το "νονο", θα δεχτεις μονιμο ban και θα πρεπει να γραψεις σε διαφορα blogs για παραδειγματισμο. Αλοιμονο σου, ισα που προλαβαινεις να τα σβησεις αυτα τα λογια...


+1000

Τώρα έκατσα και διάβασα από την αρχή το τόπικ κι έχω να πώ ΕΛΕΟΣ

Ο άλλος θεωρεί τσιφλίκι του το φόρουμ και λέει να σεβόμαστε την άποψή του, αλλά εκείνος ταυτόχρονα επειδή έχει iPhone μπορεί να μας επιβάλλει τη δική του.

Ξύπνα ρεεε

Κι εμείς που δεν έχουμε iPhone κι έχουμε όλα τα άλλα μήλα δηλαδή δεν έχουμε άποψη?

Και πόσο μάλλον όταν ΕΙΧΑΜΕ iPhone παλαιότερα, ενώ εσύ έχεις μαύρα μεσάνυχτα από οτιδήποτε δεν μπορεί να χειριστεί ένας 9χρονος?

#329   antonisss

antonisss

    iPH Elite Poster

  • 2.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 01/09/2012 - 23:58

Η γραφικοτητα του τοπικ ξεπερναει καθε οριο ...χαχαχα

#330   NiKlaus

NiKlaus

    iPH Contributor

  • 1.406 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/09/2012 - 00:16

δεν μπορω να καταλαβω πως η διαφορα 1-2 δευτερολεπτων κανει πιο ευκολη την ζωη μας, την αληθινη ζωη μας!!
ναι, μου αρεσει η ταχυτητα, οταν την συγκρινω πχ με το iphone 4s και το htc touch (4 years ago) - με το samsung galaxy S3 και το iphone 2g.
tests ταχυτητας τυπου 4s/S3/new iphone, προσωπικα δεν θα ειναι κριτηριο συσκευης για μενα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες