Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 3 ψήφοι

Apple iPhone 4S VS Samsung Galaxy S3 ( Speed Test )


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
391 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#346   timi

timi

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/09/2012 - 08:36

Εγώ είχα note, τώρα είμαι με s3 και φυσικά θα ξαναπάρω το note2. Πριν είχα όλα τα iphones και το σπίτι μου είναι γεμάτο μηλαρακια τα οποία και μου κάνουν την ζωή εύκολη.

Το να κάνει κάποιος post για το note2 μένοντας στο ότι απλά είναι μεγάλο δείχνει πόσο άσχετος είναι! Γράψε ότι δεν σε βολεύει και τέλος μην εκτίθεσαι! Φυσικά και αναγνωρίζω ότι δεν είναι τηλέφωνο σε καμία περίπτωση για όλους αλλά αν το δουλευατε για μια μέρα θα παθαινατε πλάκα κανονικά!

Το τηλέφωνο είναι αλλού και έχει κάνει πάνω από 10εκ πωλήσεις δημιουργωντας μια κατηγορία από το πουθενά. Θέλω να πω ότι υπάρχουν κι άλλα τηλέφωνα πέρα του μήλου και φυσικά πολύς κόσμος βολεύεται με αυτά. Οι περισσότεροι είχαν iphones από αυτούς απλά βαρέθηκαν περιορισμούς και το ίδιο design σε ios αλλά και συσκευή.. Εγώ στο 4s την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια και πισω δεν γυρνώ τι να κάνουμε. Τον imac δεν τον αλλάζω (είναι και 27) όπως και τα ipods/ipad2, αλλά το τηλέφωνο το βρίσκω πολύ πίσω πλέον λυπαμαι.. Μακάρι το iphone 5 να με εντυπωσιάσει :D

Τελευταία επεξεργασία από: timi, 02/09/2012 - 08:37


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#347   morganito

morganito

    iPH Enthousiast

  • 514 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 02/09/2012 - 08:49

Έχω διαβάσει όλο το thread, και ανέφερα την άποψή μου σε κάποια σελίδα... Σας παραθέτω ένα βιντεο του καινούριου Note 2, το οποίο έχει περίπου ίδια χαρακτηριστικά με το Galaxy S3.. Δείτε το παρακαλώ και συγκρίνετε όχι την συσκευή, αλλά το λειτουργικό, με το ios, και πείτε την αλήθεια αν μπορείς να κάνεις τέτοια πράγματα σε οποιαδήποτε iσυσκευή... Υπόψιν πως αυτά είναι λίγα από τα καινούρια χαρακτηριστικά που θα προστεθούν στη νέα αναβάθμιση του s3 λειτουργικού ( jelly bean )... Οι υπόλοιπες διαφορές όπως ράδιο, bt, flash, wi - di direct, nfc, s-beam κτλ. έχουν ήδη αναφερθεί!! Πείτε μου λοιπόν ποια σύγκριση υπάρχει στο iPhone που μόνο εικονίδια βλέπεις, και στο s3 που είναι σα να έχεις πραγματικό υπολογιστή στα χέρια σου :huh:
Ορίστε και το βίντεο, και θα ήταν καλό να το δείτε για να δείτε τί χάνετε οι fanboys....
http://www.youtube.com/watch?v=5DcgZum8M1o

Ρε φιλε με εβαλες να χασω 13,30 λεπτα απο την ζωη μου να δω αυτη την σαχλαμαρα!! 1ον δεν βλεπω κατι το ιδιαιτερο και 2ον Το 80% απο αυτες τις λειτουργιες τις κανω και με το ios!! 3ον το fanboys το εχετε κανει καραμελιτσα σε οσους εχουν συσκευη με ios ΑΛΛΑ στην πραγματικοτητα οι fanboys ειναι κατι τυποι σαν εσενα που μπενετε σε διαφορα φορουμ και το μονο που κανετε ειναι να πλασαρετε την οποιαδηποτε συσκευη που εχετε σαν την καλυτερη!! Τι προσπαθεις να κανεις τωρα εσυ fanboy της samsung να μας δειξεις ενα βιντεο που για μενα τουλαχιστον ειναι απο τα ποιο ασχημα λειτουργικα!!! Δεν ειμαι fanboys καμιας εταιρειας και σε περιπτωση που δεν μου αρεσει το i-phone 5 εχω φυγει σφαιρα για wp8 ΑΛΛΑ παλι οπως με το iphone ετσι και με την καινουργια μου συσκευη δεν θα μπαινω ποτε στα φορουμ για να λεω παιδια η συσκευη σας δεν εχει τουτο και εκεινο ενω η δικια μου τα εχει ολα (Αυτο ειναι κινηση φανατισμενου fanboy)
Καλημερα

Και δεν μου λες εσυ το note αυτο το πραγμα βγενει σε 46 νουμερο ;;καλημεραα

Φιλε μου ειναι μεγαλη συσκευη αλλα για καποιους επαγγελματιες που δεν μπορουν να κουβαλανε κινητα ταμπλετ κτλ πιστευω οτι ειναι μια καλη συσκευη που ναι μεν σε ξεκουραζει στα ματια αν εισαι πολλες ωρες στο ιντερνετ αλλα σε κουραζει στην τσεπη αν χωραει -_-

Εγώ είχα note, τώρα είμαι με s3 και φυσικά θα ξαναπάρω το note2. Πριν είχα όλα τα iphones και το σπίτι μου είναι γεμάτο μηλαρακια τα οποία και μου κάνουν την ζωή εύκολη.

Το να κάνει κάποιος post για το note2 μένοντας στο ότι απλά είναι μεγάλο δείχνει πόσο άσχετος είναι! Γράψε ότι δεν σε βολεύει και τέλος μην εκτίθεσαι! Φυσικά και αναγνωρίζω ότι δεν είναι τηλέφωνο σε καμία περίπτωση για όλους αλλά αν το δουλευατε για μια μέρα θα παθαινατε πλάκα κανονικά!

Το τηλέφωνο είναι αλλού και έχει κάνει πάνω από 10εκ πωλήσεις δημιουργωντας μια κατηγορία από το πουθενά. Θέλω να πω ότι υπάρχουν κι άλλα τηλέφωνα πέρα του μήλου και φυσικά πολύς κόσμος βολεύεται με αυτά. Οι περισσότεροι είχαν iphones από αυτούς απλά βαρέθηκαν περιορισμούς και το ίδιο design σε ios αλλά και συσκευή.. Εγώ στο 4s την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια και πισω δεν γυρνώ τι να κάνουμε. Τον imac δεν τον αλλάζω (είναι και 27) όπως και τα ipods/ipad2, αλλά το τηλέφωνο το βρίσκω πολύ πίσω πλέον λυπαμαι.. Μακάρι το iphone 5 να με εντυπωσιάσει :D

Αλλο ενα fanboy της samsung!!!
Καλημερααααα

#348   timi

timi

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/09/2012 - 08:51

@morganito,πως είμαι fanboy της samsung έχοντας σχεδόν τα πάντα από Apple? Μάλλον της apple είμαι ξέρεις ^_^

#349   morganito

morganito

    iPH Enthousiast

  • 514 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 02/09/2012 - 09:00

@morganito,πως είμαι fanboy της samsung έχοντας σχεδόν τα πάντα από Apple? Μάλλον της apple είμαι ξέρεις ^_^

Πρωτα απ ολα λες ειχα note τωρα εχω s3 (και φυσικα θα παρω) note2..Κουβεντες των fanboys
Εγώ στο 4s την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια και πισω δεν γυρνώ τι να κάνουμε(Εδω δειχνεις οτι δεν εισαι fanboy της apple)
Και μονο που παραδεχεσε οτι εισαι fanboys ανεξαρτητως εταιριας δειχνεις οτι εχεις μια δοση κομπλεξ...

#350   timi

timi

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/09/2012 - 09:03

Πρωτα απ ολα λες ειχα note τωρα εχω s3 (και φυσικα θα παρω) note2..Κουβεντες των fanboys
Εγώ στο 4s την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια και πισω δεν γυρνώ τι να κάνουμε(Εδω δειχνεις οτι δεν εισαι fanboy της apple)
Και μονο που παραδεχεσε οτι εισαι fanboys ανεξαρτητως εταιριας δειχνεις οτι εχεις μια δοση κομπλεξ...


Μπράβο ρε μάγκα που κατάλαβες ότι έχω κάποια δόση κόμπλεξ από τα γραφόμενα μου σε ένα φόρουμ τεχνολογίας.. Ευχαριστώ για την τσάμπα διάγνωση να είσαι καλά.. Τι άλλο θα ακούσω εδώ μέσα, έλεος λέμε!!

#351   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 02/09/2012 - 09:07

Μη δω αλλο μνμ που να λεει πανω από 2 φορές την λεξη fanboy please!

You'll Never Walk Alone


#352   antR20

antR20

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/09/2012 - 09:35

Έχω διαβάσει όλο το thread, και ανέφερα την άποψή μου σε κάποια σελίδα... Σας παραθέτω ένα βιντεο του καινούριου Note 2, το οποίο έχει περίπου ίδια χαρακτηριστικά με το Galaxy S3.. Δείτε το παρακαλώ και συγκρίνετε όχι την συσκευή, αλλά το λειτουργικό, με το ios, και πείτε την αλήθεια αν μπορείς να κάνεις τέτοια πράγματα σε οποιαδήποτε iσυσκευή... Υπόψιν πως αυτά είναι λίγα από τα καινούρια χαρακτηριστικά που θα προστεθούν στη νέα αναβάθμιση του s3 λειτουργικού ( jelly bean )... Οι υπόλοιπες διαφορές όπως ράδιο, bt, flash, wi - di direct, nfc, s-beam κτλ. έχουν ήδη αναφερθεί!! Πείτε μου λοιπόν ποια σύγκριση υπάρχει στο iPhone που μόνο εικονίδια βλέπεις, και στο s3 που είναι σα να έχεις πραγματικό υπολογιστή στα χέρια σου???
Ορίστε και το βίντεο, και θα ήταν καλό να το δείτε για να δείτε τί χάνετε οι fanboys....


Κατι τετοιοι σαν εσενα θα μας καταστρεψουν
Προσπαθεις να μας πεισεις οτι αυτο ειναι καλυτερο απο το δικο μας;
Ε εισαι γελιος ρε φιλε
Προπαγανδα κανεις ρε χαμενε;
Ακουσε 'κει τον ανθρωπο "για να δειτε τι χανετε οι fanboys"
Μας βριζεις κιωλας ρε κομπλεξικε;
Βρε και υπολογιστη να το κανουν iPhone και παλι iPhone για τους δικους μας λογους που εσυ δεν καταλαβεις ποτε, γιατι πιο ισχυρογνωμονες απο τα samsung/google fanboys(οπως κ εσενα) δεν ξαναειδα ποτε!
Οπως για εσενα δεν αξιζει το iPhone για εμας το note σου δεν αξιζει ΜΙΑ!
Προσπαθεις να παιξεις τον εξυπνο και τον σωτηρα; Οτι πηρες εσυ το καλυτερο και θες να μας "ανοιξεις και εμας τα ματια";
Ε δεν θελουμε ρε
Ασε μας να "κοιμομαστε" στο ναο της apple, στο iPhoneHellas ρε γελειε!
Δεχομαστε την αποψη σας, απορριπτουμε την προπαγανδα και τη διαφημηση και τυπους σαν και εσενα
Ειστε απομιμηση ρε, για κλαματα και γελια
Π-Ε-Ρ-Α-Σ-Τ-Ι-Κ-Α

Τελευταία επεξεργασία από: antR20, 02/09/2012 - 09:36


#353   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 02/09/2012 - 10:04

Κατι τετοιοι σαν εσενα θα μας καταστρεψουν
Προσπαθεις να μας πεισεις οτι αυτο ειναι καλυτερο απο το δικο μας;
Ε εισαι γελιος ρε φιλε
Προπαγανδα κανεις ρε χαμενε;
Ακουσε 'κει τον ανθρωπο "για να δειτε τι χανετε οι fanboys"
Μας βριζεις κιωλας ρε κομπλεξικε;
Βρε και υπολογιστη να το κανουν iPhone και παλι iPhone για τους δικους μας λογους που εσυ δεν καταλαβεις ποτε, γιατι πιο ισχυρογνωμονες απο τα samsung/google fanboys(οπως κ εσενα) δεν ξαναειδα ποτε!
Οπως για εσενα δεν αξιζει το iPhone για εμας το note σου δεν αξιζει ΜΙΑ!
Προσπαθεις να παιξεις τον εξυπνο και τον σωτηρα; Οτι πηρες εσυ το καλυτερο και θες να μας "ανοιξεις και εμας τα ματια";
Ε δεν θελουμε ρε
Ασε μας να "κοιμομαστε" στο ναο της apple, στο iPhoneHellas ρε γελειε!
Δεχομαστε την αποψη σας, απορριπτουμε την προπαγανδα και τη διαφημηση και τυπους σαν και εσενα
Ειστε απομιμηση ρε, για κλαματα και γελια
Π-Ε-Ρ-Α-Σ-Τ-Ι-Κ-Α

Δεν χρειάζεσαι να εκφράζεται έτσι κ να γίνεσαι επιθετικος :( συζήτηση γίνεται η οποία όπως βλεπω θα ξεφύγει κ θα γίνει το τοπικ @@@@πάλι :) τισ απόψεις τους εκφράζουν ολοι ;)
Φιλικά πάντα :)

Τελευταία επεξεργασία από: Evangelia, 02/09/2012 - 10:05


#354   neoaggelos

neoaggelos

    iPH Addict

  • 831 μηνύματα
  • Twitter:@neoaggelos
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:neoaggelos2

Δημοσίευση 02/09/2012 - 10:08

Κατι τετοιοι σαν εσενα θα μας καταστρεψουν
Προσπαθεις να μας πεισεις οτι αυτο ειναι καλυτερο απο το δικο μας;
Ε εισαι γελιος ρε φιλε
Προπαγανδα κανεις ρε χαμενε;
Ακουσε 'κει τον ανθρωπο "για να δειτε τι χανετε οι fanboys"
Μας βριζεις κιωλας ρε κομπλεξικε;
Βρε και υπολογιστη να το κανουν iPhone και παλι iPhone για τους δικους μας λογους που εσυ δεν καταλαβεις ποτε, γιατι πιο ισχυρογνωμονες απο τα samsung/google fanboys(οπως κ εσενα) δεν ξαναειδα ποτε!
Οπως για εσενα δεν αξιζει το iPhone για εμας το note σου δεν αξιζει ΜΙΑ!
Προσπαθεις να παιξεις τον εξυπνο και τον σωτηρα; Οτι πηρες εσυ το καλυτερο και θες να μας "ανοιξεις και εμας τα ματια";
Ε δεν θελουμε ρε
Ασε μας να "κοιμομαστε" στο ναο της apple, στο iPhoneHellas ρε γελειε!
Δεχομαστε την αποψη σας, απορριπτουμε την προπαγανδα και τη διαφημηση και τυπους σαν και εσενα
Ειστε απομιμηση ρε, για κλαματα και γελια
Π-Ε-Ρ-Α-Σ-Τ-Ι-Κ-Α


Δε σε έβρισε, το αντίθετο πιστεύω..
Και μάλλον μου φαίνεται ότι δεν έχει νόημα πια να διαβάζω αυτό το τόπικ, έχει καταλήξει στο ίδιο σημείο, παρωπηδες απο εδω, παρωπηδες και απο εκει, βρισιες και αλληλοκατηγορίες για ένα τηλεφωνο ( σοβαρα;;; )

Πήρα και γω ένα samsung για την dual sim κυρίως και ναι είναι αλήθεια δεν εντυπωσιάστηκα σε τίποτα, πέρα από λίγες περισσότερες ελευθερίες που η αλήθεια είναι τις έχω και στο iPod με jailbreak

Παρόλα αυτά, δεν προσκυνάω καμία Apple αλλά ούτε και καμία Samsung, είμαι ένας απλός χρήστης που θέλει μια συσκευή τούμπανο, και πάνω από όλα, δε νιώθω ότι εγώ έχω το iPhonehellas, απλά log in κάνω για να συζητήσω τα θέματα που με ενδιαφέρουν, χωρίς να φέρομαι απρεπώς σε άλλα μέλη, γιατί παρότι κάποιες φορές διαφωνώ, σέβομαι την άποψή τους και βλέπω αντικειμενικά τα λόγια τους...

#355   takisxalkida

takisxalkida

    iPH Member

  • 255 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/09/2012 - 10:12

ρε iphone και ας μην γ@μησw ποτε!!!

#356   morganito

morganito

    iPH Enthousiast

  • 514 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 02/09/2012 - 10:41

Μπράβο ρε μάγκα που κατάλαβες ότι έχω κάποια δόση κόμπλεξ από τα γραφόμενα μου σε ένα φόρουμ τεχνολογίας.. Ευχαριστώ για την τσάμπα διάγνωση να είσαι καλά.. Τι άλλο θα ακούσω εδώ μέσα, έλεος λέμε!!

Με κουραζεις πολυ γιατι καταλαβαινεις μονο αυτο που θελεις να καταλαβεις!!! Εισαι σε ενα φορουμ τεχνολογιας οπως λες και σε ενα θεμα το οποιο λεγετε Apple iPhone 4S VS Samsung Galaxy S3 ( Speed Test !!! Και γραφεις το εξης (Το να κάνει κάποιος post για το note2 μένοντας στο ότι απλά είναι μεγάλο δείχνει πόσο άσχετος είναι!) Απο πριν ειναι offtopic ο αλλος κομπλεξικος που εβαλε το βιντεακι του note2 σε αλλο θεμα!!! Και μετα λες εσυ ο κομπλεξικος ασχετο τον συμφορουμιτη σου επειδη κανει μια πλακα και μαλλον σου προσβαλε την μελλοντικη σου συσκευη!! Οπως και να το κανουμε για καποιους ειναι τεραστιο απο κει και περα αν σου αρεσουν εσενα οι μεγαλες συσκευες παρε και ενα tablet για τηλ προβλημα σου!!

#357   ForceF

ForceF

    iPH Contributor

  • 958 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 02/09/2012 - 10:49

Κατι τετοιοι σαν εσενα θα μας καταστρεψουν
Προσπαθεις να μας πεισεις οτι αυτο ειναι καλυτερο απο το δικο μας;
Ε εισαι γελιος ρε φιλε
Προπαγανδα κανεις ρε χαμενε;
Ακουσε 'κει τον ανθρωπο "για να δειτε τι χανετε οι fanboys"
Μας βριζεις κιωλας ρε κομπλεξικε;
Βρε και υπολογιστη να το κανουν iPhone και παλι iPhone για τους δικους μας λογους που εσυ δεν καταλαβεις ποτε, γιατι πιο ισχυρογνωμονες απο τα samsung/google fanboys(οπως κ εσενα) δεν ξαναειδα ποτε!
Οπως για εσενα δεν αξιζει το iPhone για εμας το note σου δεν αξιζει ΜΙΑ!
Προσπαθεις να παιξεις τον εξυπνο και τον σωτηρα; Οτι πηρες εσυ το καλυτερο και θες να μας "ανοιξεις και εμας τα ματια";
Ε δεν θελουμε ρε
Ασε μας να "κοιμομαστε" στο ναο της apple, στο iPhoneHellas ρε γελειε!
Δεχομαστε την αποψη σας, απορριπτουμε την προπαγανδα και τη διαφημηση και τυπους σαν και εσενα
Ειστε απομιμηση ρε, για κλαματα και γελια
Π-Ε-Ρ-Α-Σ-Τ-Ι-Κ-Α


Τραγικός...
Nerd....

#358   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 02/09/2012 - 10:50

χαλαρωστε μωρε...για συσκευες μιλαμε...

δηλαδη ειναι τοσο δυσκολο να γινει νορμαλ κουβεντα?

#359   timi

timi

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/09/2012 - 10:55

χαλαρωστε μωρε...για συσκευες μιλαμε...

δηλαδη ειναι τοσο δυσκολο να γινει νορμαλ κουβεντα?

Τραγικά δύσκολο δυστυχώς, I give up!

#360   codmdantes

codmdantes

    iPH User

  • 180 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/09/2012 - 10:57

Κατι τετοιοι σαν εσενα θα μας καταστρεψουν
Προσπαθεις να μας πεισεις οτι αυτο ειναι καλυτερο απο το δικο μας;
Ε εισαι γελιος ρε φιλε
Προπαγανδα κανεις ρε χαμενε;
Ακουσε 'κει τον ανθρωπο "για να δειτε τι χανετε οι fanboys"
Μας βριζεις κιωλας ρε κομπλεξικε;
Βρε και υπολογιστη να το κανουν iPhone και παλι iPhone για τους δικους μας λογους που εσυ δεν καταλαβεις ποτε, γιατι πιο ισχυρογνωμονες απο τα samsung/google fanboys(οπως κ εσενα) δεν ξαναειδα ποτε!
Οπως για εσενα δεν αξιζει το iPhone για εμας το note σου δεν αξιζει ΜΙΑ!
Προσπαθεις να παιξεις τον εξυπνο και τον σωτηρα; Οτι πηρες εσυ το καλυτερο και θες να μας "ανοιξεις και εμας τα ματια";
Ε δεν θελουμε ρε
Ασε μας να "κοιμομαστε" στο ναο της apple, στο iPhoneHellas ρε γελειε!
Δεχομαστε την αποψη σας, απορριπτουμε την προπαγανδα και τη διαφημηση και τυπους σαν και εσενα
Ειστε απομιμηση ρε, για κλαματα και γελια
Π-Ε-Ρ-Α-Σ-Τ-Ι-Κ-Α


Μάστορα, πρώτ'απ'όλα μίλα καλύτερα γιατί την είδες πολύ μάγκας και θα σου την κόψω την μαγκιά.. Αν θέλεις μπορώ να βρίσω και εγώ και μάλιστα πολύ χειρότερα από σένα.. Λοιπόν βλακάκο. Όταν έγραψα το ποστ μου, εξήγησα ότι δεν το έβαλα για να δείξω το Note αλλά το λειτουργικό.. Αυτό το πρόσεξες? Μάλλον όχι... Έχεις δουλέψει ποτέ ρε κανένα άλλο λειτουργικό εκτός ios για να βγάλεις συμπεράσματα? Μάλλον όχι. Εγώ έχω περάσει από όλα τα λειτουργικά εκτός των Windows.. Εξάλλου ακόμα έχω το iPhone 4 και το iPad 2...

Morganito, τί σε έτσουξε και με λες κομπλεξικό? Αυτός που άρχισε το topic έβαλε βίντεο και σύγκρινε το 2πύρινο galaxy και έγραφε "Ποιά τετραπύρηνα ρε?", και μου το παίζεις ξύπνιος? Εγώ είπα να πάρετε μία γεύση εσείς που δεν έχετε δοκιμάσει android, ώστε κάποιος να μπορεί να επιλέξει βλέποντας στην πράξη τί κάνει το καθένα.. Και βγαίνεις εσύ νιόνιο και με λες κομπλεξικό?
Και στο κάτω κάτω δεν έβρισα κανέναν και λόγω του ότι ανέβασα ένα βίντεο, αρχίσατε εσείς να με βρίζετε? Και ποιοί είσαστε ρε που το παίζετε και αφεντικά?? Λοιπόν, τελευταία φορά που με βρίσατε. Όπως σας απευθύνθηκα εγώ έτσι θα κάνετε και εσείς σε μένα....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες