Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Χρεωστική κάρτα για το iTunes


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
5 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   djc

djc

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 11/11/2009 - 21:52

Εχω eurobank maestro τη δεχετε το itunes γιατι δεν ειδα πουθενα να την εχει στις επιλογες.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   GiannisR

GiannisR

    iPH Enthousiast

  • 399 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/11/2009 - 23:26

Όχι δεν την δέχεται. Μπορείς να πας σε ένα κατάστημα Eurobank και να την ανταλλάξεις από maestro σε χρεωστική Visa χωρίς χρέωση. Το ίδιο είναι απλά μπορείς να το χρησιμοποιείς και για αγορές όπως στο Itunes

#3   vagelakis8

vagelakis8

    iPH Enthousiast

  • 466 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 12/11/2009 - 01:08

Εχω eurobank maestro τη δεχετε το itunes γιατι δεν ειδα πουθενα να την εχει στις επιλογες.




Εχω χρεωστική Visa και το iTunes δεν την δεχεται..Οπως και τα περισοτερα site..γιατι δεν μπορει να ελεξει το υπολοιπο αν δεν ειναι πιστωτικη...οποτε μπορεις να πας σε ένα κατάστημα Eurobank και απλα να βγαλεις μια καρτα μονο για το χρηση internet..και βαζεις εσυ οσα χρηματα θελεις μεσα...

#4   GiannisR

GiannisR

    iPH Enthousiast

  • 399 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/11/2009 - 01:55

Εχω χρεωστική Visa και το iTunes δεν την δεχεται..Οπως και τα περισοτερα site..γιατι δεν μπορει να ελεξει το υπολοιπο αν δεν ειναι πιστωτικη...οποτε μπορεις να πας σε ένα κατάστημα Eurobank και απλα να βγαλεις μια καρτα μονο για το χρηση internet..και βαζεις εσυ οσα χρηματα θελεις μεσα...


Την Visa που έχεις μπορείς να κάνεις μια αίτηση στην τράπεζα σου και να ζητήσεις να γίνει προσβάσιμη και σε αγορές μέσω ίντερνετ. Ναι μεν υπάρχουν ειδικές κάρτες αλλά μπορείς τουλάχιστον και με αυτή που έχεις να το κανεις!

#5   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.728 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 14/11/2009 - 01:21

την δεχεται κανονικα και βγαζει κανονικα να διαλεξεις αναμεσα σε τι θες(π.χ. visa,maestro κλπ).το λεω με σιγουρια γιατι ετσι ενεργοποιησα λογαριασμο σε ενα φιλο μου.ειχε πειραιως maestro για την ακριβεια.κοιτα μονο να εχει security code(ειναι τα τρια ξεχωριστα ψηφια στο πισω μερος της καρτας)

#6   djc

djc

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 21/11/2009 - 18:38

ευχαριστο πολυ ολους!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες