Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ideal Case


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
9 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Jimaaras

Jimaaras

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/11/2009 - 22:41

Θα ήθελα να παραγγείλω μία θήκη από το ideal case αλλά δεν ξέρω αν είναι αξιόπιστο και αν παραγγείλω μία θήκη θα μου τη φέρει στο σπίτι ή θα πρέπει να πάω σε κάποια περιοχή για να την πάρω?
Επίσης είδα αυτό και αυτό το φορτιστή.
Δουλεύουν μόνο σε 3G? Και πώς ακροβώς δουλεύουν?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Jimaaras

Jimaaras

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/11/2009 - 00:59

ας το τσεκάρει κάποιος

#3   Alk1S

Alk1S

    iPH Enthousiast

  • 1.098 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Alk1S

Δημοσίευση 22/11/2009 - 11:23

Γιατί δεν παραγγέλνεις από eBay (eBay.co.uk καλύτερα)? Εγώ ακόμη και από Hong Kong παρήγγειλα και ήρθε. Παραγγέλνω πολύ συχνά από Αγγλία και μέχρι στιγμής τα έχω πάρει όλα.. ;) Βέβαια πρέπει να κοιτάξεις και την αξιοπιστία του πωλητή.

Τελευταία επεξεργασία από: alkis, 22/11/2009 - 11:24


#4   Jimaaras

Jimaaras

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/11/2009 - 18:34

Γιατί δεν παραγγέλνεις από eBay (eBay.co.uk καλύτερα)? Εγώ ακόμη και από Hong Kong παρήγγειλα και ήρθε. Παραγγέλνω πολύ συχνά από Αγγλία και μέχρι στιγμής τα έχω πάρει όλα.. ;) Βέβαια πρέπει να κοιτάξεις και την αξιοπιστία του πωλητή.

και από πού θα διαπιστώσω πόσο αξιόπιστος είναι?

#5   adenadoume

adenadoume

    iPH Addict

  • 610 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/11/2009 - 18:57

και από πού θα διαπιστώσω πόσο αξιόπιστος είναι?


Και εγώ έχω παραγγείλει μέχρι από Hong Kong και όλα jet.

Απλά φροντίζεις να είναι Power Seller με καλό feedback και πληρώνεις με PayPal (αν δεν έχεις συνιστώ να αποκτήσεις στο Paypal.com) που έχει εγγύηση επιστροφής χρημάτων αν δεν έρθει προϊόν ή αν έρθει κάτι που έχει σοβαρή διαφορά με το προίόν που περιγράφεται - οπότε φρόντισε να διαβάσεις εκτενώς την περιγραφή (και να δεις ότι στην σελίδα υπάρχει money-back guarantee της paypal)

#6   Jimaaras

Jimaaras

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/11/2009 - 19:01

Και εγώ έχω παραγγείλει μέχρι από Hong Kong και όλα jet.

Απλά φροντίζεις να είναι Power Seller με καλό feedback και πληρώνεις με PayPal (αν δεν έχεις συνιστώ να αποκτήσεις στο Paypal.com) που έχει εγγύηση επιστροφής χρημάτων αν δεν έρθει προϊόν ή αν έρθει κάτι που έχει σοβαρή διαφορά με το προίόν που περιγράφεται - οπότε φρόντισε να διαβάσεις εκτενώς την περιγραφή (και να δεις ότι στην σελίδα υπάρχει money-back guarantee της paypal)

γίνεται μέσω PayPal να πάρει περισσότερα χρήματα απ'ότι αναφέρεται?

#7   AlexK

AlexK

    iPH Contributor

  • 1.440 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:Alexkdef

Δημοσίευση 22/11/2009 - 19:21

Και εγώ έχω παραγγείλει μέχρι από Hong Kong και όλα jet.

Απλά φροντίζεις να είναι Power Seller με καλό feedback και πληρώνεις με PayPal (αν δεν έχεις συνιστώ να αποκτήσεις στο Paypal.com) που έχει εγγύηση επιστροφής χρημάτων αν δεν έρθει προϊόν ή αν έρθει κάτι που έχει σοβαρή διαφορά με το προίόν που περιγράφεται - οπότε φρόντισε να διαβάσεις εκτενώς την περιγραφή (και να δεις ότι στην σελίδα υπάρχει money-back guarantee της paypal)


Να σε ρωτήσω κάτι off-topic.. έχω προπληρωμένη Master-card και προσπάθησα να κάνω λογαριασμό στο ίντερνετ για αγορές μέσω pay pal. Ο λογαριασμός έγινε κανονικά, είχα κάνει και επιβεβαίωση την κάρτα μου(ύστερα από αρκετές προσπάθειες ομολογώ) προσπάθησα να κάνω την αγορά άλλα δεν την έκανε για κανένα λόγο !! Μιλάμε μπούχτισα αλλά το πεισματάρικο δεν έλεγε να κάνει την αγορά!! Ξέρεις τι παίζει ??? H κάρτα από τράπεζα Πειραιώς!

#8   adenadoume

adenadoume

    iPH Addict

  • 610 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/11/2009 - 19:31

Γενικώς ξέρω πως δεν δέχονται Mastercard Ευρώπης στην Αμερική (και πιθανόν Hong Kong)

Αν έχεις προσθέσει την κάρτα όμως στο λογαριασμό σου PayPal λογικά δε πρέπει να είχε πρόβλημα... την έχεις ορίσει ως primary card;

#9   AlexK

AlexK

    iPH Contributor

  • 1.440 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:Alexkdef

Δημοσίευση 22/11/2009 - 19:41

Γενικώς ξέρω πως δεν δέχονται Mastercard Ευρώπης στην Αμερική (και πιθανόν Hong Kong)

Αν έχεις προσθέσει την κάρτα όμως στο λογαριασμό σου PayPal λογικά δε πρέπει να είχε πρόβλημα... την έχεις ορίσει ως primary card;


yup και όμως δεν μου την δεχτηκαν.. να σου πω την αλήθεια αυτό κατάλαβα και εγώ οτι δεν την δέχονται... αλλά αναρωτιέμαι πως έγινε το Access. ΑΑ Περιττό να πώ οτι τα ευρώ που χρεώνουν για τo Αpprove της καρτας μου τα φάγανε ! Αλήτες !

#10   adenadoume

adenadoume

    iPH Addict

  • 610 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/11/2009 - 20:34

yup και όμως δεν μου την δεχτηκαν.. να σου πω την αλήθεια αυτό κατάλαβα και εγώ οτι δεν την δέχονται... αλλά αναρωτιέμαι πως έγινε το Access. ΑΑ Περιττό να πώ οτι τα ευρώ που χρεώνουν για τo Αpprove της καρτας μου τα φάγανε ! Αλήτες !


Στα δίνει πίσω μόλις βάλεις τον κωδικό που εμφανίζεται στον λογαριασμό της κάρτας ως πληρωμή στην PayPal... δε ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι αλλά εμένα το $1,5 (έχει καιρό βέβαια) το επέστρεψαν...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες