Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

MCallShow


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
17 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   aC3

aC3

    iPH Contributor

  • 1.199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:_aC3_

Δημοσίευση 11/01/2009 - 01:24

Quote

Για το πρωτο που ειπες το θεωρω πολυ δυσκολο να γινει. Εαν εχεις καποιο παραδειγμα να μου πεις ή να μου δειξεις μονο τοτε θα με πεισεις. Πιστευεις οτι τετοιες θυγατρικες εταιριες θα αφηνουν ετσι ακαλυπες τις βασεις τους;



Για το δευτερο μπορεις να ζητησεις οπως λες να σου δωσουν καταλογο με τις κλησεις (εισερχομενες και εξερχομενες) ομως για να σου πουνε τα νουμερα που εχουν αποκρυψη χρειαζεται εισαγγελικη αποφαση οπως ειπα πιο πριν. Αλλιως θα σου λεει απλως οτι σε πηρε καποιος με αποκρυψη. Σας το λεω αυτο γιατι το εχω ψαξει. Εχω παρει τηλεφωνα στην vodafone και στον ΟΤΕ συγκεκριμενα και αυτοι μου τα εχουν πει...

για τα αρχεία τόσο μεγάλων εταιριών δεν είμαι σίγουρος αλλά και πάλι μπορεί... Αλλά το θέμα δεν είναι να ξέρεις να ψάξεις αλλά να ξέρεις τι να ψάξεις :)

για το 2ο οκ πάω πάσο γιατί δεν το έχω ψάξει.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   c200amgpacket

c200amgpacket

    Advanced Member

  • 874 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/01/2009 - 08:34

Μεγάλες εταιρίες και θα αφησουν στην τυχη τα πάντα!!!!!
Οσο για το δευτερο χρειάζεται εισαγγελική απόφαση

#18   computeras

computeras

    Advanced Member

  • 916 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 11/01/2009 - 13:18

Το να καταφέρει κάποιος cracker να μπει σε κάποια βάση δεδομένων εταιρίας είναι εφικτό, δεν λέω όχι. Το να καταφέρει όμως να φτιάξει ένα πρόγραμμα που να κάνει αυτόματα cracking κάθε φορά με τον ίδιο τρόπο και να το χρησιμοποιούν χιλιάδες άτομα κάθε μέρα και να ΜΗΝ το καταλάβουν αυτό οι εταιρίες... ε, αυτό είναι επιστημονική φαντασία.

Μην νομίζουμε οτι το cracking είναι τόσο απλό όσο φαίνεται στις ταινίες...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες