Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 12 ψήφοι

[iPhone 5/5S] Post your Lockscreen


  • Please log in to reply
2748 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1171   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5,830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 26/01/2014 - 11:01

Μετά το σημερινό update,επιτέλους το Subtlelock δουλεύει και σε μενα!

 

Καλα βαλε τη φωτο μονο λιγο κ βλεπουμε.

μπαινω στο html της και δεν βρισκω πουθενα να μπορεσω να αλλαξω τις διαστασεις της.υπαρχει τροπος να αλλαξει απο καπου?και αν μπορει καποιος να πει οχι να μου το κανει για να μαθαινω και εγω σιγα σιγα! :)



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1172   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5,327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 26/01/2014 - 11:16

Α δεν ειναι θεμα διαστασεων της φωτο; Νομιζα οτι θες ναλλαξεις την φωτο, οχι το html...

You'll Never Walk Alone


#1173   winnie74

winnie74

    iPH Contributor

  • 1,581 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 26/01/2014 - 11:17

μπαινω στο html της και δεν βρισκω πουθενα να μπορεσω να αλλαξω τις διαστασεις της.υπαρχει τροπος να αλλαξει απο καπου?και αν μπορει καποιος να πει οχι να μου το κανει για να μαθαινω και εγω σιγα σιγα! :)

 

Tις διαστάσεις θα τις αλλάξεις με κάποιο πρόγραμμα επεξεργασίας φωτογραφίας.

Τη φωτογραφία την έχεις;


My brain has two sides. Left and Right. Right has nothing left and Left has nothing right.


#1174   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5,830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 26/01/2014 - 11:24

Tις διαστάσεις θα τις αλλάξεις με κάποιο πρόγραμμα επεξεργασίας φωτογραφίας.

Τη φωτογραφία την έχεις;

λοιπον εγω λεω να κανουμε και αλλο..!αν μπορει να μου δωσει καποιος ενα repo για να μπορω να κατεβασω μερικες ls για iphone 5s και να ειναι συμβατες γιατι απο ολες που εχω δοκιμασει εδω μεσα ακομα και του νικου μερικες δεν τις βρισκει καν!!οποτε απο καποιο ρεπο ειναι και δεν το εχω βρει ακομα και ψαχνω απο την 60 σελιδα!ευχαριστω :)



#1175   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5,327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 26/01/2014 - 11:26

λοιπον εγω λεω να κανουμε και αλλο..!αν μπορει να μου δωσει καποιος ενα repo για να μπορω να κατεβασω μερικες ls για iphone 5s και να ειναι συμβατες γιατι απο ολες που εχω δοκιμασει εδω μεσα ακομα και του νικου μερικες δεν τις βρισκει καν!!οποτε απο καποιο ρεπο ειναι και δεν το εχω βρει ακομα και ψαχνω απο την 60 σελιδα!ευχαριστω :)


Μια ερωτηση γιατι ειχα κ γω θεματα. Στο winterboard τι εχεις ενεργοποιησει;

You'll Never Walk Alone


#1176   winnie74

winnie74

    iPH Contributor

  • 1,581 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 26/01/2014 - 11:28

λοιπον εγω λεω να κανουμε και αλλο..!αν μπορει να μου δωσει καποιος ενα repo για να μπορω να κατεβασω μερικες ls για iphone 5s και να ειναι συμβατες γιατι απο ολες που εχω δοκιμασει εδω μεσα ακομα και του νικου μερικες δεν τις βρισκει καν!!οποτε απο καποιο ρεπο ειναι και δεν το εχω βρει ακομα και ψαχνω απο την 60 σελιδα!ευχαριστω :)

Δεν χρειάζεσαι απαραίτητα κάποιο repo,αν κάνεις μια αναζήτηση στο Google,μπορείς να βρεις πάρα πολλές.

Αλλά,επειδή μάλλον έχουμε μπερδευτεί λίγο,εσένα σε ενδιαφέρει το Theme ή  μόνο η φωτογραφία να είναι σε διαστάσεις για iPhone 5S?


Τελευταία επεξεργασία από: winnie74, 26/01/2014 - 11:32.

My brain has two sides. Left and Right. Right has nothing left and Left has nothing right.


#1177   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5,830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 26/01/2014 - 11:30

Μια ερωτηση γιατι ειχα κ γω θεματα. Στο winterboard τι εχεις ενεργοποιησει;

οτι θεμα περναω δεν το εχω στο winterboard!το περναω απο groovy lock και απο κει και περα μπαινω στο html και την φτιαχνω..το θεμα ειναι οτι ακομα δεν εχω βρει μια που να ειναι συμβστη απο τα προεγκατεστημενα πακετα του cydia!οποτε απο καποιο ρεπο θα ειναι!δεν παιζω καθολου με το winterboard μονο αν θελω να βαλω κανενα θεμα για τα εικονηδια μου η κατι τετοιο..στην περιπτωση μου εχω τικαρισμενο μονο το aeycon και τιποτα αλλο!

Δεν χρειάζεσαι απαραίτητα κάποιο repo,αν κάνεις μια αναζήτηση στο Google,μπορείς να βρεις πάρα πολλές.
Αλλά,επειδή μάλλον έχουμε μπερδευτεί λίγο,εσένα σε ενδιαφέρει μόνο η φωτογραφία να είναι σε διαστάσεις για iPhone 5S?

winnie μου δεν μπορω να καταλαβω που θα βρω μια ls να την περασω και μετα καιρους κτλ τα φτιαχνω εγω δεν εχω θεμα!απλα ψαχνω να βρω διαστασεις που να κανουν σε εμενα!εχεις καμια καλη σελιδα να μπω να κατεβασω?τοσα μαθηματα απο την ντορα πηγανε στραφι....χοχο

ας πουμε την ls cadense που εχει ποσταρει ο νικος πιο πριν που την βρηκε!!?

Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 26/01/2014 - 12:37.


#1178   winnie74

winnie74

    iPH Contributor

  • 1,581 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 26/01/2014 - 11:35

winnie μου δεν μπορω να καταλαβω που θα βρω μια ls να την περασω και μετα καιρους κτλ τα φτιαχνω εγω δεν εχω θεμα!απλα ψαχνω να βρω διαστασεις που να κανουν σε εμενα!εχεις καμια καλη σελιδα να μπω να κατεβασω?τοσα μαθηματα απο την ντορα πηγανε στραφι....χοχο

Εννοείς σελίδα να μπορείς να κατεβάσεις Lockscreen Themes για iPhone 5S ε;


My brain has two sides. Left and Right. Right has nothing left and Left has nothing right.


#1179   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5,327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 26/01/2014 - 11:36

οτι θεμα περναω δεν το εχω στο winterboard!το περναω απο groovy lock και απο κει και περα μπαινω στο html και την φτιαχνω..το θεμα ειναι οτι ακομα δεν εχω βρει μια που να ειναι συμβστη απο τα προεγκατεστημενα πακετα του cydia!οποτε απο καποιο ρεπο θα ειναι!δεν παιζω καθολου με το winterboard μονο αν θελω να βαλω κανενα θεμα για τα εικονηδια μου η κατι τετοιο..στην περιπτωση μου εχω τικαρισμενο μονο το aeycon και τιποτα αλλο!


Εμενα μου τα χαλουσε κατι απο το winterboard. Ξετσεκαρε μια το aeycon κ δες αν δε βαριεσαι για να το αποκλεισουμε κ αυτο.

You'll Never Walk Alone


#1180   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5,830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 26/01/2014 - 11:40

Εννοείς σελίδα να μπορείς να κατεβάσεις Lockscreen Themes για iPhone 5S ε;

ναι!!winnie μπορεις να δοκιμασεις κατι αν δεν σου κανει κοπο?κατεβασε στο p.c σου το LS HM και θα δεις τς διαστασεις και δες αν γινεται απο καπου να αλλαχτουν!

 

Εμενα μου τα χαλουσε κατι απο το winterboard. Ξετσεκαρε μια το aeycon κ δες αν δε βαριεσαι για να το αποκλεισουμε κ αυτο.

οχι μια χααρα ειναι δεν εχει να κανει απο κει..ειναι οτι δεν μπορω να αλλαξω τις διαστασεις η μαλλον δεν βρισκω απο που μπορω να αλλαξω τις διαστασεις..



#1181   winnie74

winnie74

    iPH Contributor

  • 1,581 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 26/01/2014 - 11:43

ναι!!winnie μπορεις να δοκιμασεις κατι αν δεν σου κανει κοπο?κατεβασε στο p.c σου το LS HM και θα δεις τς διαστασεις και δες αν γινεται απο καπου να αλλαχτουν!

 

Δυστυχώς δεν βρίσκομαι σε PC τώρα.


My brain has two sides. Left and Right. Right has nothing left and Left has nothing right.


#1182   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5,830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 26/01/2014 - 11:47

Δυστυχώς δεν βρίσκομαι σε PC τώρα.

οκ δεν πειραζε!


Τελευταία επεξεργασία από: vdkour, 26/01/2014 - 11:48.


#1183   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5,830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 26/01/2014 - 12:05

Attached File  ImageUploadedByTapatalk1390730577.767055.jpg   207.35KB   37 downloads
Μαλιστα....κατι παει να γινει....το θεμα ειναι οτι ενω εχω βαλει τον καιρο var--946738
Var is celsius--true
Var use real feel---true


Μου βγαζει ετσι...πως το λυνουμε;

#1184   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5,830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 26/01/2014 - 12:08

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1390730577.767055.jpg
Μαλιστα....κατι παει να γινει....το θεμα ειναι οτι ενω εχω βαλει τον καιρο var--946738
Var is celsius--true
Var use real feel---true


Μου βγαζει ετσι...πως το λυνουμε;

 
 
var iconExtWall = '.png'
var iconExtLock = '.png'
var locale = '946738'
var iconSetWall = 'stardock'
var iconSetLock = 'stardock'
var enableWallpaper = true
var isCelsius = true
var useRealFeel = true
var enableLockScreen = true
var source = 'yahooweather'
var stylesheetWall = 'mini'
var stylesheetLock = 'Under_StatusBar'
var updateInterval = 30


#1185   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5,830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 26/01/2014 - 12:23

Λοιπον ας σβυστουν απο καποιον mod τα απανωτα μου ποστ!δεν εχω λυσει ακομα τις αποροιες μου στην αλλη ls αλλα κατεληξα σε αυτη και που ειναι φοβερη!(ναναι καλα ο schnedi παλι...)

Attached File  ImageUploadedByTapatalk1390731704.175191.jpg   268.48KB   29 downloads

Στο μεταξυ αν καποιος μπορεσει να λυσει και την προηγουμενη αποροια μου καλο θα ειναι μην παει χαμενη μια τοσο ωραια ls!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 13

0 μέλη, 13 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες