Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 6 ψήφοι

Tapatalk και iPhone Hellas


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1001 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#136   TXB

TXB

    iPH Contributor

  • 1.596 μηνύματα
  • Twitter:@???82
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini 3 +4G
  • GameCenter:???

Δημοσίευση 27/03/2013 - 15:15

Εγώ πάντως βλέπω πως σε αλλά φόρουμ που έχω περασμένα στο tapatalk δεν έχουν πρόβλημα μόνο αυτό έχει. Μήπως τελικά ειναι θέμα του φόρουμ;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   iceage2609

iceage2609

    iPH Addict

  • 873 μηνύματα
  • Twitter:@iceage_2609
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 27/03/2013 - 15:27

Εγω ανακάλυψα το εξής και πιστεύω οτι έχει να κάνει με το φόρουμ το γενικότερο πρόβλημα. Εξηγώ γιατί.

Μιλώντας σε προηγούμενα ποστ ανέφερα πως στο Tapatalk δεν μπορώ να δω καθόλου τα νέα θέματα εδώ και αρκετές μέρες.Χωρίς εγώ να κάνω κάτι και χωρίς εγω να αλλάξω τπτ και καμία ρυθμιση στην εφαρμογη ή στο Site.Αυτο είναι το πρώτο θέμα.

Το δεύτερο θέμα είναι πως δεν τα βλέπω ούτε στο site στο νέο περιεχόμενο. Αυτό λύθηκε και οφειλόταν όπως μου εξήγησαν τα παιδιά και το αναφέρει και στο ποστ 92 στο οτι πατώντας εμφανιση νέου περιεχομενου, αν δούμε κατω αριστερά είναι τικαρισμένο με πράσινο το "μόνο περιεχόμενο που παρακολουθώ".
Τικάρωντας πάνω του σβήνεται και λύνεται το θέμα προς στιγμή. Εγώ δεν έχω επιλέξει ποτέ κάτι τέτοιο ούτε το άλλαξα απο τοτε που έχω γραφτεί στο φόρουμ και τα έβλεπα κανονικά. Μόλις λοιπον κάνω αυτη την εν'εργεια εαν πάω στο Tapatalk και πατήσω τα νεα θέματα...τα βλέπει !!! ¨Αρα έχει να κάνει κάτι αυτη η επιλογή στην διαδραστική τους λειτουργιά μας και την περνάει σαν επιλογη και στο Tapatalk.

Το κακό είναι οτι έχω επιλέξει να ξετικάρω στο φόρουμ αυτη την επιλογή αλλά μόλις επιστρέφω μετά απο λίγο ή με browsing αλλού δεν μου την κρατάει. Δεν κάνει save την επιιλογη μου και ξαναγυρναει στο "μονο στα θέματα που παρακολουθώ ".
Δεν ξέρω γτ δεν μου κρατα το save.Αυτό θα μου έλυνε το θέμα./

Μπανω το αλλάζω, μετα μπορει να ξανα μπω αρκετες φορες και να το κρατησει,μπηκα σημερα πάλι οπως ηταν πριν.

Τελευταία επεξεργασία από: iceage2609, 27/03/2013 - 15:28


#138   TXB

TXB

    iPH Contributor

  • 1.596 μηνύματα
  • Twitter:@???82
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini 3 +4G
  • GameCenter:???

Δημοσίευση 27/03/2013 - 15:55

Επομένως καταλήγουμε στο ίδιο. Πρέπει να φταίει το φόρουμ και όχι το tapatalk. Κάποιος από τους υπεύθυνους μπορεί να το δει ρε παιδιά; Δε μπορούμε να παρακολουθήσουμε το φόρουμ.

#139   TXB

TXB

    iPH Contributor

  • 1.596 μηνύματα
  • Twitter:@???82
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini 3 +4G
  • GameCenter:???

Δημοσίευση 27/03/2013 - 16:05

Το άλλαξα από το safari και δείτε τι έκπληξη...Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk 21364393078.599592.jpg   185,1KB   70 λήψειςΣυνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk 21364393093.485556.jpg   246,84KB   68 λήψειςΣυνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk 21364393107.260051.jpg   247,19KB   68 λήψειςΘΑΥΜΑ!!!!

#140   TXB

TXB

    iPH Contributor

  • 1.596 μηνύματα
  • Twitter:@???82
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini 3 +4G
  • GameCenter:???

Δημοσίευση 27/03/2013 - 16:10

Για όποιον θέλει οριστε τι τσεκαρα στο σιτε Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk 21364393389.585126.jpg   162,96KB   83 λήψειςαπο το σαφάρι της συσκευής τσεκαρα full version

#141   iceage2609

iceage2609

    iPH Addict

  • 873 μηνύματα
  • Twitter:@iceage_2609
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 27/03/2013 - 16:11

Το άλλαξα από το safari και δείτε τι έκπληξη...Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk 21364393078.599592.jpg   185,1KB   70 λήψειςΣυνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk 21364393093.485556.jpg   246,84KB   68 λήψειςΣυνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk 21364393107.260051.jpg   247,19KB   68 λήψειςΘΑΥΜΑ!!!!

Οπότε κ σε εσένα επαληθεύεται η διαδραστικότητα στην αλλαγή της επιλογής αθτής μεταξύ φόρουμ-Tapatalk.

Τις μπουρμπουλήθρες σαν σήμα πως τις έβαλες ; :P Άσχετο :-) ( Ο Martian είναι με Zeppelin λογικά )


Sent from my iPhone using Tapatalk

#142   vanni

vanni

    iPH Contributor

  • 1.599 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 27/03/2013 - 16:12

Εγω ανακάλυψα το εξής και πιστεύω οτι έχει να κάνει με το φόρουμ το γενικότερο πρόβλημα. Εξηγώ γιατί.

Μιλώντας σε προηγούμενα ποστ ανέφερα πως στο Tapatalk δεν μπορώ να δω καθόλου τα νέα θέματα εδώ και αρκετές μέρες.Χωρίς εγώ να κάνω κάτι και χωρίς εγω να αλλάξω τπτ και καμία ρυθμιση στην εφαρμογη ή στο Site.Αυτο είναι το πρώτο θέμα.

Το δεύτερο θέμα είναι πως δεν τα βλέπω ούτε στο site στο νέο περιεχόμενο. Αυτό λύθηκε και οφειλόταν όπως μου εξήγησαν τα παιδιά και το αναφέρει και στο ποστ 92 στο οτι πατώντας εμφανιση νέου περιεχομενου, αν δούμε κατω αριστερά είναι τικαρισμένο με πράσινο το "μόνο περιεχόμενο που παρακολουθώ".
Τικάρωντας πάνω του σβήνεται και λύνεται το θέμα προς στιγμή. Εγώ δεν έχω επιλέξει ποτέ κάτι τέτοιο ούτε το άλλαξα απο τοτε που έχω γραφτεί στο φόρουμ και τα έβλεπα κανονικά. Μόλις λοιπον κάνω αυτη την εν'εργεια εαν πάω στο Tapatalk και πατήσω τα νεα θέματα...τα βλέπει !!! ¨Αρα έχει να κάνει κάτι αυτη η επιλογή στην διαδραστική τους λειτουργιά μας και την περνάει σαν επιλογη και στο Tapatalk.

Το κακό είναι οτι έχω επιλέξει να ξετικάρω στο φόρουμ αυτη την επιλογή αλλά μόλις επιστρέφω μετά απο λίγο ή με browsing αλλού δεν μου την κρατάει. Δεν κάνει save την επιιλογη μου και ξαναγυρναει στο "μονο στα θέματα που παρακολουθώ ".
Δεν ξέρω γτ δεν μου κρατα το save.Αυτό θα μου έλυνε το θέμα./

Μπανω το αλλάζω, μετα μπορει να ξανα μπω αρκετες φορες και να το κρατησει,μπηκα σημερα πάλι οπως ηταν πριν.


δεν είμαι και τόσο σίγουρος γιαυτό εμένα δεν ήταν/είναι τικαρισμένο και έχω το ίδιο πρόβλημα με το tapatalk

Please Before You Ask A Question Use Google You'll See It Will Be Your Best Friend


#143   TXB

TXB

    iPH Contributor

  • 1.596 μηνύματα
  • Twitter:@???82
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini 3 +4G
  • GameCenter:???

Δημοσίευση 27/03/2013 - 16:15

Θα σου τις δώσω αν θες. Τον μαρτιαν τον πέρασα χωρίς zeppelin. Με το άλλο το προγραμμα που ειναι για υπολογιστή.

δεν είμαι και τόσο σίγουρος γιαυτό εμένα δεν ήταν/είναι τικαρισμένο και έχω το ίδιο πρόβλημα με το tapatalk

ακου τι θα κανείς κλείσει πρώτα το tapatalk κανε τις αλλαγές απο σαφάρι και μετά κλείσε το σαφάρι άνοιξε το tapatalk και κανε refresh.

Τελευταία επεξεργασία από: TXB, 27/03/2013 - 16:14


#144   iceage2609

iceage2609

    iPH Addict

  • 873 μηνύματα
  • Twitter:@iceage_2609
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 27/03/2013 - 16:16

δεν είμαι και τόσο σίγουρος γιαυτό εμένα δεν ήταν/είναι τικαρισμένο και έχω το ίδιο πρόβλημα με το tapatalk


Μα vanni εγω το εγραψα πιο πολυ σαν προσωπική παρατήρηση ξερεις στην προσπαθεια να βρω το φταίει.
Πολυ πιθανον να είναι άλλο το θεμα, δεν ξερω ποιο είναι το κυριο πρόβλημα.
Με αυτό που αναφερεις το αποκλείει αυτό, απλά επειδη χάνει κόσμος επαφη με το φορουμ λογω tapatalk που είναι τρελά εύχρηστο κ δυσκολευεται απο browsing οπως κ εγω, ριχνω κανα πείραμα.
Πάντως κατι παιζει κ δεν νομιζω ναναι Tapatalk issue.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#145   vanni

vanni

    iPH Contributor

  • 1.599 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 27/03/2013 - 16:28

δεν έχω safari δεν νομίζω ότι έχει να κάνει o browser με αυτό άλλωστε δεν χρειάζεται να ρυθμίσω κάτι καθώς όπως είπα δεν έχω αυτή την ρύθμιση ενεργή.

το καταλαβαίνω γιαυτό και το έγραψα για να δούμε τι φταίει τελικά που το έχουμε όλοι το ίδιο όμως. δεν είναι θέμα tapatalk καθώς δεν το κάνει σε άλλα forum πιο πολύ μου κάνει με θέμα της πλατφόρμας που είναι στημένο το site.

Please Before You Ask A Question Use Google You'll See It Will Be Your Best Friend


#146   TXB

TXB

    iPH Contributor

  • 1.596 μηνύματα
  • Twitter:@???82
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini 3 +4G
  • GameCenter:???

Δημοσίευση 27/03/2013 - 16:30

δεν έχω safari δεν νομίζω ότι έχει να κάνει o browser με αυτό άλλωστε δεν χρειάζεται να ρυθμίσω κάτι καθώς όπως είπα δεν έχω αυτή την ρύθμιση ενεργή.

το καταλαβαίνω γιαυτό και το έγραψα για να δούμε τι φταίει τελικά που το έχουμε όλοι το ίδιο όμως. δεν είναι θέμα tapatalk καθώς δεν το κάνει σε άλλα forum πιο πολύ μου κάνει με θέμα της πλατφόρμας που είναι στημένο το site.

δεν ξέρω τι να σου πω εγώ πάντως όση ώρα το δοκιμάσω φορτώνει κανονικά τα αδιαβαστα μηνυματα

#147   iceage2609

iceage2609

    iPH Addict

  • 873 μηνύματα
  • Twitter:@iceage_2609
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 27/03/2013 - 17:09

Εμένα μόλις τώρα χωρίς να κάνω καμία ρύθμιση ή να αλλάξω οτιδήποτε δεν μου διαβάσει πάλι τα αδιάβαστα μηνύματα. Δεν άλλαξα κάτι απο το browser δεν είμαι καν στο σπίτι. Μπήκα τώρα απο τον tapatalk και δε μου τα βγάζει ξανά,απορρυθμίστηκε η ρύθμιση που έβαλα πριν απο ενα τέταρτο.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: iceage2609, 27/03/2013 - 17:09


#148   TXB

TXB

    iPH Contributor

  • 1.596 μηνύματα
  • Twitter:@???82
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini 3 +4G
  • GameCenter:???

Δημοσίευση 27/03/2013 - 17:23

Εμένα μόλις τώρα χωρίς να κάνω καμία ρύθμιση ή να αλλάξω οτιδήποτε δεν μου διαβάσει πάλι τα αδιάβαστα μηνύματα. Δεν άλλαξα κάτι απο το browser δεν είμαι καν στο σπίτι. Μπήκα τώρα απο τον tapatalk και δε μου τα βγάζει ξανά,απορρυθμίστηκε η ρύθμιση που έβαλα πριν απο ενα τέταρτο.


Sent from my iPhone using Tapatalk

καντο οπως γραφω πιο πανω απο το σαφαρι του κινητου.Σ 'εμενα παντως πλεον δουλευει πιπιλα :lol:

#149   sakis697

sakis697

    iPH Hero

  • 3.948 μηνύματα
  • Twitter:@sakis3112
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:RED-BLUE BLUR 12

Δημοσίευση 27/03/2013 - 17:45

Εγώ αδερφέ έκανα ότι είπες αλλα πάλι συνεχίσω να μην μπορω να δώ τα αδιαβαστα απο το tapatalk. Κ το ένα κ το δυο.

Μια φορά Εύζων, για πάντα Εύζων! 


#150   TXB

TXB

    iPH Contributor

  • 1.596 μηνύματα
  • Twitter:@???82
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini 3 +4G
  • GameCenter:???

Δημοσίευση 27/03/2013 - 17:53

Εγώ αδερφέ έκανα ότι είπες αλλα πάλι συνεχίσω να μην μπορω να δώ τα αδιαβαστα απο το tapatalk. Κ το ένα κ το δυο.

με κλειστο το tapatalk?

επισης εκανες refresh τις κατηγοριες?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες