Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Επισκευή iPhone 3GS


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
8 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   snow

snow

    iPH newbie

  • 37 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/12/2009 - 12:20

Καλημερα...εχω το 3GS μου το στειλανε δωρο απο Αμερικη=δεν εχω αποδειξη αγορας...χθες ηταν η τυχερη μου μερα καθως μου επεσε απο τη μηχανη...το αποτελεσμα εσωτερικο ραγισμα της οθονης δυσλειτουργεια μικροφωνου και ακουστικου και
θως και συχνος τερματισμος λειτουργειας...η vodafone χωρις αποδειξη δεν δεχτηκε να με εξυπηρετησει μου ειπανε να καλεσω την rainbow η οποια μου ειπε οτι εξυπηρετει ολες τις συσκευες της apple εκτος απο το iPhone...καλεστε vodafone η cosmote...:S
o Γερμανος επισης δεν προσφερει service σε συσκευες αγορασμενες απο εξωτερικο...


ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ....?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   zisis

zisis

    iPH newbie

  • 46 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/12/2009 - 12:26

Καλημερα...εχω το 3GS μου το στειλανε δωρο απο Αμερικη=δεν εχω αποδειξη αγορας...χθες ηταν η τυχερη μου μερα καθως μου επεσε απο τη μηχανη...το αποτελεσμα εσωτερικο ραγισμα της οθονης δυσλειτουργεια μικροφωνου και ακουστικου και
θως και συχνος τερματισμος λειτουργειας...η vodafone χωρις αποδειξη δεν δεχτηκε να με εξυπηρετησει μου ειπανε να καλεσω την rainbow η οποια μου ειπε οτι εξυπηρετει ολες τις συσκευες της apple εκτος απο το iPhone...καλεστε vodafone η cosmote...:S
o Γερμανος επισης δεν προσφερει service σε συσκευες αγορασμενες απο εξωτερικο...


ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ....?


πήγαινε σε ένα κατάστημα της apple.....

#3   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/12/2009 - 12:29

Καλημερα...εχω το 3GS μου το στειλανε δωρο απο Αμερικη=δεν εχω αποδειξη αγορας...χθες ηταν η τυχερη μου μερα καθως μου επεσε απο τη μηχανη...το αποτελεσμα εσωτερικο ραγισμα της οθονης δυσλειτουργεια μικροφωνου και ακουστικου και
θως και συχνος τερματισμος λειτουργειας...η vodafone χωρις αποδειξη δεν δεχτηκε να με εξυπηρετησει μου ειπανε να καλεσω την rainbow η οποια μου ειπε οτι εξυπηρετει ολες τις συσκευες της apple εκτος απο το iPhone...καλεστε vodafone η cosmote...:S
o Γερμανος επισης δεν προσφερει service σε συσκευες αγορασμενες απο εξωτερικο...


ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ....?

9volto αμέσως :)

#4   fuzzy

fuzzy

    iPH Addict

  • 725 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/12/2009 - 12:29

μήπως να το πας στο 9volto (πειραιάς)?

#5   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/12/2009 - 12:30

μήπως να το πας στο 9volto (πειραιάς)?

ναι δεν έχει άλλη επιλογή.

#6   GGiannis58

GGiannis58

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/12/2009 - 12:41

Θα στοιχισει πολλα ομως η επισκευη και παλι εγγυηση δεν θα εχει...Δεν ξερω αν συμφερει...

#7   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 10/12/2009 - 12:06

Νομιζω το πιο φθηνο ειναι να το πας στο μαγαζι απο το οποιο το αγορασες μιας και πρεπει να ειναι εντος εγκυησης. Αν δεν εχεις αποδειξη ζητας και μια επανεκτυποση της αποδειξης και εισαι οκ

Τελευταία επεξεργασία από: morpheusgr, 10/12/2009 - 12:07

Just like underwear, passwords should be changed often...


#8   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 10/12/2009 - 12:09

Νομιζω το πιο φθηνο ειναι να το πας στο μαγαζι απο το οποιο το αγορασες μιας και πρεπει να ειναι εντος εγκυησης. Αν δεν εχεις αποδειξη ζητας και μια επανεκτυποση της αποδειξης και εισαι οκ


αφου λεει οτι του το στειλανε δωρο απο Αμερικη και δεν εχει αποδειξη αγορας...

μονο στο 9volto μπορει να παει... αλλα μαλλον θα πληρωσει αρκετα...

δες αν σε συμφερει βεβαια... μπορει να ειναι απαγορευτικη η τιμη και να σε συμφερει να αγορασεις καινουριο...

#9   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 10/12/2009 - 12:38

ακομα και δωρο να ειναι αυτος που το εστειλε εχει την αποδειξη αγορας, ακομα και να την εχει πεταξει (μεγαλη χαζομαρα) μπορει να ζητησει επανεκτυπωση της αποδειξης απο το μαγαζι γιατι σιγουρα η συσκευη εχει εγκυηση. Απλα ετσι θα καθυστερησει λιγο περισσοτερο γιατι θα πρεπει να τη στειλει αμερικη και παλι πισω αλλα τουλαχιστον θα παραμεινει εντος εγκυησης και θα εχει δωρεαν επισκευη. Απο την αλλη υπαρχει περιπτωση να μην το δεχθουν μιας και η ζημια ωφειλεται σε κακη χρηση απο τον ιδιο.

Just like underwear, passwords should be changed often...





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες