Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

[Solved] Προβλημα συγχρονισμου με υπολογιστη... SOS !


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
7 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   nikosnikos22

nikosnikos22

    iPH User

  • 177 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/12/2009 - 21:41

Παιδια καλησπερα... Εχω προβλημα... Προσπαθω να συγχρονισω το PC (windows vista) με τον υπολογιστη για να παρω καποια βιντεο απο μεσα αλλα δεν μπορω... Κατεβασα τα προγραμματα IPHONE PCSUITE και IPHONE EXPLORER αλλα και στις 2 περιπτωσεις δεν μπορω να τα συγχρονισω... Μου λεει πως χρειαζομαι jailbrake στο κινητο ενω εγω εχω κανει κανονικα jailbrake με το blackra1n στην 3.1.2 και εχω κανονικα cydia κτλ. Τι μπορω να κανω? Θελω να παρω τα βιντεος απο μεσα... ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΓΟΝ... Σας ευχαριστω προκαταβολικα....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/12/2009 - 21:58

Παιδια καλησπερα... Εχω προβλημα... Προσπαθω να συγχρονισω το PC (windows vista) με τον υπολογιστη για να παρω καποια βιντεο απο μεσα αλλα δεν μπορω... Κατεβασα τα προγραμματα IPHONE PCSUITE και IPHONE EXPLORER αλλα και στις 2 περιπτωσεις δεν μπορω να τα συγχρονισω... Μου λεει πως χρειαζομαι jailbrake στο κινητο ενω εγω εχω κανει κανονικα jailbrake με το blackra1n στην 3.1.2 και εχω κανονικα cydia κτλ. Τι μπορω να κανω? Θελω να παρω τα βιντεος απο μεσα... ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΓΟΝ... Σας ευχαριστω προκαταβολικα....

εαν ειναι video τραβηγμενα απο το iphone .. δεν χρειαζεται συγχρονισμο. ανοιγεις το ( ο υπολογιστης μου θα δεις ενα iphone ) και με copy paste περνεις τα video.. :)

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 15/12/2009 - 21:59


#3   nikosnikos22

nikosnikos22

    iPH User

  • 177 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/12/2009 - 22:58

εαν ειναι video τραβηγμενα απο το iphone .. δεν χρειαζεται συγχρονισμο. ανοιγεις το ( ο υπολογιστης μου θα δεις ενα iphone ) και με copy paste περνεις τα video.. :)



Το iphone δεν εχει βιντεο... Απο cydia εχω κατεβασει το CYCORDER. Τι μπορω να κανω?

#4   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/12/2009 - 23:06

Το iphone δεν εχει βιντεο... Απο cydia εχω κατεβασει το CYCORDER. Τι μπορω να κανω?

δεν γνωριζω για το cycorder.. βρηκα ομως αυτο το video μηπως και σε βοηθησει :)

#5   nikosnikos22

nikosnikos22

    iPH User

  • 177 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/12/2009 - 05:12

δεν γνωριζω για το cycorder.. βρηκα ομως αυτο το video μηπως και σε βοηθησει :)


Σ'ευχαριστω πολυ... Ειλικρινα σ'ευχαριστω ομως δεν με βοηθαει και πολυ... Παντως και παλι ευχαριστω για τον χρονο σου...

#6   nikosnikos22

nikosnikos22

    iPH User

  • 177 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/12/2009 - 05:13

Υπαρχει καποιος που να ξερει τι μπορω να κανω βρε παιδια σε αυτην την περιπτωση?

#7   ktzaf

ktzaf

    iPH Honored Elite member

  • 1.283 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/12/2009 - 06:59

Βρες από cydia το afc2service και εγκατέστησε το. Χρειάζεται ώστε τα προγράμματα αυτά να μπορούν να "βλέπουν" το iPhone. Δοκίμασε και το ifunbox.

#8   nikosnikos22

nikosnikos22

    iPH User

  • 177 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/12/2009 - 04:06

Τελικα την παλεψα και το βρηκα... Dinfun ευχαριστω για το video με βοηθησε τελικα πολυ... Οπως ευχαριστω κ εσενα φιλε μου... Καλα Χριστουγεννα...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες