Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Προσφορά cosmote


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
558 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#436   arkoudi

arkoudi

    iPH Enthousiast

  • 567 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 13/10/2013 - 12:36

Και επίσης να προσθέσω για όποιον δεν πρόλαβε την προσφορά και το έχει καημό...ότι δεν πρόκειται να βγάλουν κάτι ανάλογο άμεσα γιατί μπήκαν πολλές χιλιάδες ευρώ μέσα... και ειδικά η Cosmote ανοίχτηκε και σε άλλες δραστηριότητες για την καλυτέρευση του δικτύου και κάπως πρέπει να γίνει απόσβεση



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#437   Agwnistikotatos

Agwnistikotatos

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/10/2013 - 11:22

Σήμερα διορθώθηκε το λάθος και περάστηκε 70% και 18μηνο και στη δεύτερη γραμμή μου. Τα 4 share λέει δεν γίνεται να διορθωθεί το 12μηνο που φαίνονται τώρα, αλλά ισχύουν για πάντα...
Ειδωμεν...
Εν αναμονή του λογαριασμού...

#438   Slaughter

Slaughter

    iPH Addict

  • 879 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 15/10/2013 - 11:30

εμένα σήμερα μου ήρθε μήνυμα απο vodafone "Η υλοποίηση της φορητότητας θα καθυστερήσει λόγο μη παραλαβής του πακέτου φορητότητας". Τους πήρα τηλέφωνο (την αίτηση την είχα κάνει τηλεφωνικά 30/9, με πήραν απο cosmo για να ρωτήσουν 10/10 ) κ μου είπαν θα με πάρουν να μου πουν τι είναι αυτό το μήνυμα. μέχρι στιγμής περιμένω..

συμβόλαια δεν έχουν έρθει (sim έχω τις παλιές κ δεν χρειάζομαι new).. γενικά μπάχαλο.



#439   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 17/10/2013 - 12:43

Σήμερα διορθώθηκε το λάθος και περάστηκε 70% και 18μηνο και στη δεύτερη γραμμή μου. Τα 4 share λέει δεν γίνεται να διορθωθεί το 12μηνο που φαίνονται τώρα, αλλά ισχύουν για πάντα...
Ειδωμεν...
Εν αναμονή του λογαριασμού...

Πάντως σε εμένα που ρώτησα γιατί το 4share είναι 12μηνο ενώ τα συμβόλαιά μου 18μηνα μου είπαν ότι το 4share δε γίνεται να πάει 18μηνο και ισχύει για 12 μήνες και μετά πρέπει να το ξαναενεργοποιήσεις με όποια προσφορά θα υπάρχει τότε ή να το καταργήσεις.



#440   Slaughter

Slaughter

    iPH Addict

  • 879 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 17/10/2013 - 14:25

Πάντως σε εμένα που ρώτησα γιατί το 4share είναι 12μηνο ενώ τα συμβόλαιά μου 18μηνα μου είπαν ότι το 4share δε γίνεται να πάει 18μηνο και ισχύει για 12 μήνες και μετά πρέπει να το ξαναενεργοποιήσεις με όποια προσφορά θα υπάρχει τότε ή να το καταργήσεις.

εμένα σήμερα ήρθαν τα συμβόλαια και τα 4sharing είναι κ αυτά 18μηνα. Ακόμα δεν τα βλέπω όλα στο Myaccount για να το επιβεβαιώσω για σίγουρα αλλά το συμβόλαιο λέει 18.



#441   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 17/10/2013 - 14:50

εμένα σήμερα ήρθαν τα συμβόλαια και τα 4sharing είναι κ αυτά 18μηνα. Ακόμα δεν τα βλέπω όλα στο Myaccount για να το επιβεβαιώσω για σίγουρα αλλά το συμβόλαιο λέει 18.

Με αφορμή την απάντησή σου τους πήρα τηλέφωνο και μέσα στη  μέρα περιμένω ενημέρωση.



#442   airthanos69

airthanos69

    iPH Contributor

  • 1.107 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 21/10/2013 - 19:39

Παιδια καλησπερα 

Οσοι κανατε το περιβοητο απεριοριστα 65 στην cosmote πηρατε πρωτο λογαριασμο?

Ρωταω γιατι εμενα για 2 νουμερα μου ηρθε μηδενικος!!!!(0)

Φιλου για 2 νουμερα του ηρθε 150ευρω γιατι του χρεωσανε τις μερες μεχρι να κλεισει ο μηνας με κανονικο παγιο 65 ευρω!!!



#443   Eliaskat

Eliaskat

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/10/2013 - 19:52

Vodafone όλα εντάξει δηλαδή το κλασσικό κόλπο προπληρωνεις ενα πάγο και τον μήνα που τρέχει εγω είχα κλείσει με 22eyro

#444   tasosbmw316

tasosbmw316

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 21/10/2013 - 21:39

Παιδια καλησπερα
Οσοι κανατε το περιβοητο απεριοριστα 65 στην cosmote πηρατε πρωτο λογαριασμο?
Ρωταω γιατι εμενα για 2 νουμερα μου ηρθε μηδενικος!!!!(0)
Φιλου για 2 νουμερα του ηρθε 150ευρω γιατι του χρεωσανε τις μερες μεχρι να κλεισει ο μηνας με κανονικο παγιο 65 ευρω!!!

Σε εμένα ήρθε 52ευρω.

#445   dpapae

dpapae

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 22/10/2013 - 14:55

Παντως εμενα βονταφον με το ρεντ1 μου ηρθε κανονικα να προπληρωσω εναν μηνα στα λεφτα του..



#446   Donsotiriou

Donsotiriou

    iPH Contributor

  • 965 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 22/10/2013 - 17:35

Ειμαι ο μονος μαλλον που εφυγα απο cosmote πηγα vodafone 2 αριθμους και 1 ιντερνετ
Και δεν με πηρε η cosmote τηλ ισως επειδη πηγα σε καρτα

#447   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 22/10/2013 - 17:49

Πάντως σε εμένα σήμερα ήρθε ο πρώτος λογαριασμός Vodafone μετά την αποδοχή της προσφοράς.

 

Και ενώ ήμουν σίγουρος ότι θα έχουν κάνει τίποτα λάθος και θα πρέπει να μιλάω μαζί τους, τίποτα!

 

Όλα ολόσωστα μέχρι τελευταίου cent!



#448   Agwnistikotatos

Agwnistikotatos

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/10/2013 - 18:09

Κι εγώ σήμερα έλαβα τον πρώτο λογαριασμό.
(Vodafone)
Στη δεύτερη γραμμή όλα ΟΚ.
Στην πρώτη γραμμή, είχαν 50% έκπτωση στο 4sharing, αντί για 100% και είχαν "ξεχάσει" να βάλουν την έκπτωση οικογενειακού προγράμματος 15%.
Α, είχαν χρεώσει και 2-3 κλήσεις την ημέρα που είχα κάνει την μετάβαση στο red1.
Αναγνώρισαν τα λάθη τους και μου είπαν ότι οφείλονται στο σύστημα (σικ) και ότι διορθώθηκαν και θα πιστωθούν στον επόμενο λογαριασμό μου τα ποσά.

#449   pificos

pificos

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 22/10/2013 - 21:12

Κι εγώ σήμερα έλαβα τον πρώτο λογαριασμό.
(Vodafone)
Στη δεύτερη γραμμή όλα ΟΚ.
Στην πρώτη γραμμή, είχαν 50% έκπτωση στο 4sharing, αντί για 100% και είχαν "ξεχάσει" να βάλουν την έκπτωση οικογενειακού προγράμματος 15%.
Α, είχαν χρεώσει και 2-3 κλήσεις την ημέρα που είχα κάνει την μετάβαση στο red1.
Αναγνώρισαν τα λάθη τους και μου είπαν ότι οφείλονται στο σύστημα (σικ) και ότι διορθώθηκαν και θα πιστωθούν στον επόμενο λογαριασμό μου τα ποσά.


Οποίον πιάσουν δηλαδη

#450   belial

belial

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/10/2013 - 21:19

Κι εμένα ο πρώτος λογαριασμός ήταν άψογος, ο δεύτερος ήταν φορτωμένος με ένα πακέτο για κλήσεις προς το εξωτερικό που ουδέποτε ζήτησα. Τους πήρα τηλέφωνο και αναγνώρισαν το λάθος. Θα περιμένω τον επόμενο λογαριασμό για σιγουριά. Με την Vodafone θα πρέπει μάλλον να είμαστε σε εγρήγορση.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες