Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Νέος χρήστης iPhone 3GS


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   nikosflht

nikosflht

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/12/2009 - 16:48

Κατ'αρχην να πω πως ειμαι νεος χρηστης και νεο μελος στην κοινοτητα σας.ευχομαι να βρω καποια βοηθεια απο εσας.αντιμετωπιζω το εξης προβλημα.οταν εχω τραβηξει εστω και μια φωτογραφια με το iphone,οταν το συνδεω στον υπολογιστη με το usb καλωδιο του,μωλις το αναγνωρισει σε 3 δευτερολεπτα ο υπολογιστης σβηνει βιαια.δλδ χωρις shutdown.βρηκα πως φταιει η φωτογραφια,απο ενα αλλο forum ξενο,καταλαθος κανοντας αυτη την ερωτηση στο google.απο εκει και περα ομως τι γινετε?καθε φορα αυτο θα συμβαινει?και πως θα περναω τις φωτογραφιες μου στον υπολογιστη?ξερω την διαδικασια με το itunes και συγχρονισμου απο τον υπολογιστη στο τηλεφωνο.το αντιστροφο ομως?ποσο μαλλον οταν ριχνει το συστημα του υπολογιστη.
ευχομαι να υπαρχει λυση γιατι εχω ηδη καψει καποια εκατομμυρια εγκεφαλικα κυτταρα!!!
επισης να πω πως δεν θα ηθελα να κανω jailbrake στο τηλεφωνο.
ευχαριστω για τον χρονο σας.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/12/2009 - 16:53

έχεις δοκιμάσει σε αλλο pc ή σε άλλη USB port γιατί αυτό πρώτη φορά το ακούω ακόμη κοίταξε μήπως φταίει και το καλώδιο ...

#3   nikosflht

nikosflht

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/12/2009 - 01:04

οτι εκανα με την φωτογραφια(την διαγραφη δηλαδη)το εκανα στον ιδιο υπολογιστη στην ιδια θυρα και πραγματικα εδειξε πως αυτο ηταν το προβλημα.σε αλλον υπολογιστη ακομα δεν το εκανα.με την πρωτη ευκαιρια θα το δοκιμασω.ελπιζω να βρω λυση.σε ξενα forum παντως που κατα λαθος βρηκα το προβλημα αυτο το εχουν ξαναδει.λες να ειμαι ο ενας τυχερος ελληνας??την τυχη μου μεσα!!!

#4   nikosflht

nikosflht

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/12/2009 - 18:09

η λυση βρεθηκε.με κοπο αλλα βρεθηκε.οταν εχουμε εγκαταστημενους drivers για logitech καμερα θα υπαρχει αυτο το προβλημα.τους κανουμε απεγκατασταση ή update και ολα λειτουργουν κανονικα.

#5   Tillter

Tillter

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@Till773
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Kajuku

Δημοσίευση 20/12/2009 - 18:54

Μάλλον θα ήταν παμπάλαιοι οι drivers, γιατί και εγώ που έχω logitech κάμερα με φρέσκους drivers, δεν έχω τέτοιο πρόβλημα...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες