Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 21 ψήφοι

Θήκη για iPhone 6/6S & 6/S Plus


  • Please log in to reply
7605 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1861   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5,082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/12/2014 - 13:23

Εγώ που έχω δοκιμάσει και τα δυο κινητά και έχω δοκιμάσει πληθώρα θηκών speck,pure,xtreme,spigen,Apple leather,Apple silicone,και άλλες θα πω ότι σαν την spigen ultra hydrid δεν υπάρχει όπως επίσης και της μαμάς δερμάτινης.
Όλα τα αλλα δίνουν όγκο ,γλιστράνε,δεν πατάνε καλά ,και πολλά αλλα .
Μια από τις δυο και καθαρίσατε.εγω για το plus πήρα μαύρη δερμάτινη κόκκινη σιλικόνης και spigen ultra hydrid black.
Τελείωσα με θήκες .
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1862   karless

karless

    iPH Hero

  • 5,021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 13/12/2014 - 13:30

Ultra hybrid black??για πες μας πως σπυ φενετε;ποσο την πηρες;στην συναντηση σε ληστεψανε;;ηταν κουκουλοφοροι;;

#1863   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5,082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/12/2014 - 13:41

Ultra hybrid black??για πες μας πως σπυ φενετε;ποσο την πηρες;στην συναντηση σε ληστεψανε;;ηταν κουκουλοφοροι;;



Χαχα!!!ενταξει ο τόπος που την έδινε ήταν λίγο μυστήριος !!αλλα εντάξει δύσκολο να με κουμαντάρει νομίζω !!!χαχαχα
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#1864   altrig2004

altrig2004

    iPH newbie

  • 79 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 13/12/2014 - 14:07

Από τα public μου είπαν ότι υπάρχει πανευρωπαϊκή έλλειψη στις apple θηκες για iphone 6. Βέβαια καταστήματα της Vodafone τις έχουν!!! Δεν έχουν iphones βέβαια, αλλά άλλο αυτό! :lol:



#1865   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5,082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/12/2014 - 14:13

Από τα public μου είπαν ότι υπάρχει πανευρωπαϊκή έλλειψη στις apple θηκες για iphone 6. Βέβαια καταστήματα της Vodafone τις έχουν!!! Δεν έχουν iphones βέβαια, αλλά άλλο αυτό! :lol:


Καλά τα public γίνανε λίγο γίδια .αγγλια και Βερολίνο Apple store εκατοντάδες διαθέσιμες.document Γλυφάδα δερμάτινες ολα τα χρώματα και για 6-6plus .τωρα τι λένε όλοι δεν ξέρω.τα είχα πει βέβαια ειναι λίγο ξεφτίλα εδώ Ελλάδα η φάση
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#1866   giorgos_rou

giorgos_rou

    iPH Contributor

  • 1,402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 13/12/2014 - 14:18

Γιωργο δεν παιζει να παθει τιποτα ...κακως την δινεις.Για να καταλαβει οποιος την θελει

 

Δε ξέρω τι να σου πω, εμένα αυτή την εντύπωση μου έδωσε. Δε κάθεται στο πίσω μέρος της θήκης, το πλαστικό κομμάτι ακουμπάει ακριβώς στη μέση, το υπόλοιπο τηλ. είναι στον αέρα, επομένως αν πατήσεις ξέρω γω στην άκρη ασκείται πίεση προς τα κάτω.



#1867   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3,006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 13/12/2014 - 14:25

Και εμενα μου αρεσει αυτη. Διαβασα ομως σχολια οτι χαλαρωνει σε καποιους και σε αλλους οτι εχει σπασει το frame και εκανα πισω...

τη παρήγγειλα τελικα δεν αντεξα...ελπιζω να μη πανε τζαμπα τα 40 ευρω.οταν ερθει θα γραψω εντυπωσεις



#1868   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5,327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 13/12/2014 - 14:27

τη παρήγγειλα τελικα δεν αντεξα...ελπιζω να μη πανε τζαμπα τα 40 ευρω.οταν ερθει θα γραψω εντυπωσεις


Για ολες τις θηκες θα διαβασεις αρνητικα. Ελπιζω να μην εχεις θεμα, μεγεια! :)

Τελευταία επεξεργασία από: atari4, 13/12/2014 - 14:27.

You'll Never Walk Alone


#1869   remalifrank

remalifrank

    iPH User

  • 153 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2014 - 14:37

Παιδια να ρωτησω και γω τη γνωμη σας για protection case σε 6ρι ?Με ενδιαφερει η εμφανιση αλλα προηγειται η προστασια . 

Ειμαι αναμεσα στις παρακατω αλλα καθε γνωμη καλοδεχουμενη . Διαβασα και δω μεσα αλλα ...ποσο να διαβασει κανεις αμα δεν τα παιρνει τα γραμματα ?  :lol:

Nταξει το ψιλοεψαξα αλλα οχι και πολυ .Φοραω μια σιλικονης που την εβαλα οταν το πηρα αλλα επειδη ειδα οτι το 6ρι δεν ειναι 4ρι στο χερι

και "δεν το εχω" τελικα  με τις 4,7¨ και επειδη την γλυτωσα 2 φορες με το 6ρι ...εε να μην τριτωσει το κακο .

 

 

Spigen Tough Armor
 
Speck Mighty Shell
 
tech 21 Classic Shell
 
OtterBox Defender
 
thnx !!!


#1870   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10,196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 13/12/2014 - 15:05

 

Παιδια να ρωτησω και γω τη γνωμη σας για protection case σε 6ρι ?Με ενδιαφερει η εμφανιση αλλα προηγειται η προστασια . 

Ειμαι αναμεσα στις παρακατω αλλα καθε γνωμη καλοδεχουμενη . Διαβασα και δω μεσα αλλα ...ποσο να διαβασει κανεις αμα δεν τα παιρνει τα γραμματα ?  :lol:

Nταξει το ψιλοεψαξα αλλα οχι και πολυ .Φοραω μια σιλικονης που την εβαλα οταν το πηρα αλλα επειδη ειδα οτι το 6ρι δεν ειναι 4ρι στο χερι

και "δεν το εχω" τελικα  με τις 4,7¨ και επειδη την γλυτωσα 2 φορες με το 6ρι ...εε να μην τριτωσει το κακο .

 

 

Spigen Tough Armor
 
Speck Mighty Shell
 
tech 21 Classic Shell
 
OtterBox Defender
 
thnx !!!

 

Αν και δεν την έχεις βάλει στις επιλογές σου είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος. Δίνει πολύ καλή προστασία στο κινητό χωρίς ιδιαίτερο όγκο και επίσης φαίνεται όλο το κινητό που είναι όμορφο. 

 

Για να μην πω για το κολπάκι με το flash στις ειδοποιήσεις που φέγγει όλη η θήκη και όπου είμαι ψαρώνουν όλοι he he. 

 

http://www.ebay.com/...=STRK:MEBIDX:IT


Τελευταία επεξεργασία από: jimmakos, 13/12/2014 - 15:06.

Once You Go Mac You Never Go Back

#1871   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3,006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 13/12/2014 - 16:19

Για ολες τις θηκες θα διαβασεις αρνητικα. Ελπιζω να μην εχεις θεμα, μεγεια! :)

να σαι καλα...κ εγω δε πιστευω να εχω θεμα μια χαρα θα ειναι

 

Αν και δεν την έχεις βάλει στις επιλογές σου είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος. Δίνει πολύ καλή προστασία στο κινητό χωρίς ιδιαίτερο όγκο και επίσης φαίνεται όλο το κινητό που είναι όμορφο. 

 

Για να μην πω για το κολπάκι με το flash στις ειδοποιήσεις που φέγγει όλη η θήκη και όπου είμαι ψαρώνουν όλοι he he. 

 

http://www.ebay.com/...=STRK:MEBIDX:IT

αδερφε φανταζομαι το χειλακι προεξεχει λιγο απο την οθονη ωστε αν το αφησεις με την αθονη προς τα κατω θα τη προστατευει σωστα?



#1872   remalifrank

remalifrank

    iPH User

  • 153 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2014 - 16:30

Αν και δεν την έχεις βάλει στις επιλογές σου είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος. Δίνει πολύ καλή προστασία στο κινητό χωρίς ιδιαίτερο όγκο και επίσης φαίνεται όλο το κινητό που είναι όμορφο. 

 

Για να μην πω για το κολπάκι με το flash στις ειδοποιήσεις που φέγγει όλη η θήκη και όπου είμαι ψαρώνουν όλοι he he. 

 

http://www.ebay.com/...=STRK:MEBIDX:IT

Τhnx για το reply Jim ..Δεν την εβαλα στη λιστα γιατι ειναι πιστευω ενα lvl πιο κατω οσο αναφορα την προστασια σε σχεση με την ομοσταβλη Τought Armor .

Οπως προειπα η προστασια προηγειται της εμφανισης χωρις βεβαια να κουβαλαω και τουβλο στην τσεπη . :)



#1873   gymsouda

gymsouda

    iPH Enthousiast

  • 357 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2014 - 16:48

Τhnx για το reply Jim ..Δεν την εβαλα στη λιστα γιατι ειναι πιστευω ενα lvl πιο κατω οσο αναφορα την προστασια σε σχεση με την ομοσταβλη Τought Armor .

Οπως προειπα η προστασια προηγειται της εμφανισης χωρις βεβαια να κουβαλαω και τουβλο στην τσεπη . :)

 την αγορασα αυτη την θηκη πριν μερικες μερες μαζι με κατι αλλες... τελικα δεν την εβαλα... η θηκη ειναι δυο κομματια... το μεσα μαυρο σκληρης σιλικονης (?) που μπαινει το κινητο κ το απο πισω κομματι (πλαστικο) σε οτι χρωμα το θες... το πισω τωρα κομματι ειναι κολλημενο με το μεσα μαυρο, με αυτοκολλητο διπλης 3Μ, αλλα μονο σε ενα-δυο μερη...το αποτελεσμα ειναι, οι γωνιες που κανει το εξω πλαστικο δεν κολανε καλα στο μεσα κομματι ( λογο ελλειψης διπλης 3Μ) κ το αποτελεσμα ειναι να ενοχλουν κ στο χερι κ στο ματι :P  Για μενα καλητερα ειναι να παρεις θηκη που να ειναι ενα κομματι.... κ οχι δυο....



#1874   kostakiss

kostakiss

    iPH Elite Poster

  • 1,910 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 13/12/2014 - 17:02

να σαι καλα...κ εγω δε πιστευω να εχω θεμα μια χαρα θα ειναι

αδερφε φανταζομαι το χειλακι προεξεχει λιγο απο την οθονη ωστε αν το αφησεις με την αθονη προς τα κατω θα τη προστατευει σωστα?

εχει χειλακι βεβαιως και ειναι πολυ καλη. Με μια ζελατινα η γυαλλι θα σαι καλυμμενος πληρως και δεν θα χασεις σχεδον καθολου σε εμφανιση

#1875   michkal91

michkal91

    iPH Elite Poster

  • 2,335 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Michkal91

Δημοσίευση 13/12/2014 - 17:06

της mime το γυαλι δεν πιανει σε ολη την οθονη η ανω λαθος;



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες