Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 6 ψήφοι

Θήκες iPhone 7/7 Plus & 8/8Plus


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3581 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#3496   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.588 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 08/10/2018 - 10:23

Επειδη δεν θελω να εχει γυρω γυρω το χρωμα αυτο ειναι το ιδιο με αυτο π εβαλες; Η εχει διαφορες στην αντοχη και στη ποιοτητα;

Ναι, αν δε θες με το πλαίσιο, πάρε αυτό.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#3497   costasd

costasd

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα

Δημοσίευση 08/10/2018 - 15:06

Της Spigen στα 7/8 δεν είναι και ο,τι καλύτερο..

Δες Klearlook & ESR απο Amazon. Κυρίως το πρώτο.

για τζαμακια εννοείς!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#3498   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.588 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 08/10/2018 - 15:32

Ναι.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#3499   costasd

costasd

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα

Δημοσίευση 08/10/2018 - 17:41

Ναι.

γιατι από θήκες δεν έχω παράπονο


Sent from my iPhone using Tapatalk

#3500   SaFiS

SaFiS

    iPH Enthousiast

  • 452 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 08/10/2018 - 18:39

Αν και έχω παραγγείλει θήκη και τζαμάκια για το 8άρι, υπάρχει κάποιο film για την πλάτη, σαν εκείνα τα γαμάτα που έβγαζε κάποτε η Spigen για το 5s??

 

Ότι και να είδα στο amazon, δεν μου γυάλισε και πολύ στο μάτι. Πολύ φόλα μου φάνηκαν...



#3501   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.754 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2018 - 21:22

Αν και έχω παραγγείλει θήκη και τζαμάκια για το 8άρι, υπάρχει κάποιο film για την πλάτη, σαν εκείνα τα γαμάτα που έβγαζε κάποτε η Spigen για το 5s??ολα

 

Ότι και να είδα στο amazon, δεν μου γυάλισε και πολύ στο μάτι. Πολύ φόλα μου φάνηκαν...

ολα δυσκολα καθονται και γενικα ειναι βασανο....δες αυτο

η αυτο



#3502   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.588 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 08/10/2018 - 22:04

γιατι από θήκες δεν έχω παράπονο

Κάποιες θήκες τους είναι "τσακωμένες" με άλλα Tempered.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#3503   s0t0spower

s0t0spower

    iPH Contributor

  • 1.083 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 14/10/2018 - 21:34

Διαβασα αρκετα θεματα αλλα ειναι απειρες οι επιλογες για θηκη. Για αρχη στο 8 εχω την airskin της spigen και την ultra hybrid της spigen. Ψαχνω μια θηκη οσο πιο λεπτη γινετε αλλα να προσφερει και καποια προστασια απο πτωση γιατι η airskin δεν νομιζω οτι ειναι για προστασια απλα για τις γρατσουνιες. Αμα υπαρχει κατι τετοιο και γνωριζει καποιος θα ηθελα να μου την προτεινει. Ευχαριστω εκ των προτερων.

#3504   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/10/2018 - 21:38

Διαβασα αρκετα θεματα αλλα ειναι απειρες οι επιλογες για θηκη. Για αρχη στο 8 εχω την airskin της spigen και την ultra hybrid της spigen. Ψαχνω μια θηκη οσο πιο λεπτη γινετε αλλα να προσφερει και καποια προστασια απο πτωση γιατι η airskin δεν νομιζω οτι ειναι για προστασια απλα για τις γρατσουνιες. Αμα υπαρχει κατι τετοιο και γνωριζει καποιος θα ηθελα να μου την προτεινει. Ευχαριστω εκ των προτερων.


Rhinoshield playproof. Αναζητησε την στο Ίντερνετ και στο YouTube. Μοναδική αντοχή στις πτώσεις. Μην κοιτάξεις σε solidsuit ξεφτιζουν εύκολα. Πολύ προσοχή αν είσαι καπνιστης(πριν κόψω το τσιγάρο, η θήκη κιτρίνιζε)

#3505   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/10/2018 - 22:04

Rhinoshield playproof. Αναζητησε την στο Ίντερνετ και στο YouTube. Μοναδική αντοχή στις πτώσεις. Μην κοιτάξεις σε solidsuit ξεφτιζουν εύκολα. Πολύ προσοχή αν είσαι καπνιστης(πριν κόψω το τσιγάρο, η θήκη κιτρίνιζε)


Αναφέρομαι στη λευκή ότι κιτρινίζει.

#3506   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.588 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 14/10/2018 - 22:13

Διαβασα αρκετα θεματα αλλα ειναι απειρες οι επιλογες για θηκη. Για αρχη στο 8 εχω την airskin της spigen και την ultra hybrid της spigen. Ψαχνω μια θηκη οσο πιο λεπτη γινετε αλλα να προσφερει και καποια προστασια απο πτωση γιατι η airskin δεν νομιζω οτι ειναι για προστασια απλα για τις γρατσουνιες. Αμα υπαρχει κατι τετοιο και γνωριζει καποιος θα ηθελα να μου την προτεινει. Ευχαριστω εκ των προτερων.

Λεπτή και προστασία μαζί δε πάνε.. :)

 

Παρόλα αυτά πρώτο στάδιο η Totallee και η Veil της Caudabe, δεύτερο στάδιο η αγαπημένη Synthesis και αυτή της Ringke.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#3507   s0t0spower

s0t0spower

    iPH Contributor

  • 1.083 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 14/10/2018 - 23:24

Μου αρεσει πολυ το bumper της rhinoshield αλλα μου φαινεται οτι ειναι χοντρο σαν την spigen που εχω. Ψαχνω για κατι λεπτοτερο. Το ξερω οτι δεν θα εχω την ιδια προστασια. Απλα εεγα μηπως υπαρχει και κατι καλυτερο απο την airskin. Εννοειται μαζι με tempered παντα. Και αν τυχει για πτωση απο τη τσεπη και κατω. Το ιφονε6 μια φορα μου εχει πεσει στα 3μιση χρονια που το εχω γιατι γενικα τα προσεχω πολυ. Αναμεσα στη totalle και τη ringke υπαρχει καποια απο τις 2 που να ειναι καλυτερη;

#3508   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/10/2018 - 23:26

Μου αρεσει πολυ το bumper της rhinoshield αλλα μου φαινεται οτι ειναι χοντρο σαν την spigen που εχω. Ψαχνω για κατι λεπτοτερο. Το ξερω οτι δεν θα εχω την ιδια προστασια. Απλα εεγα μηπως υπαρχει και κατι καλυτερο απο την airskin. Εννοειται μαζι με tempered παντα. Και αν τυχει για πτωση απο τη τσεπη και κατω. Το ιφονε6 μια φορα μου εχει πεσει στα 3μιση χρονια που το εχω γιατι γενικα τα προσεχω πολυ. Αναμεσα στη totalle και τη ringke υπαρχει καποια απο τις 2 που να ειναι καλυτερη;


Γιατί δεν πας σε mod nx?

#3509   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.588 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 14/10/2018 - 23:33

Μου αρεσει πολυ το bumper της rhinoshield αλλα μου φαινεται οτι ειναι χοντρο σαν την spigen που εχω. Ψαχνω για κατι λεπτοτερο. Το ξερω οτι δεν θα εχω την ιδια προστασια. Απλα εεγα μηπως υπαρχει και κατι καλυτερο απο την airskin. Εννοειται μαζι με tempered παντα. Και αν τυχει για πτωση απο τη τσεπη και κατω. Το ιφονε6 μια φορα μου εχει πεσει στα 3μιση χρονια που το εχω γιατι γενικα τα προσεχω πολυ. Αναμεσα στη totalle και τη ringke υπαρχει καποια απο τις 2 που να ειναι καλυτερη;

Εξαρτάται πως εννοείς το καλύτερη.

 

Τσέκαρε Amazon για τη Ringke.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#3510   Gianniskaz

Gianniskaz

    iPH Enthousiast

  • 575 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Gianniskaz

Δημοσίευση 14/10/2018 - 23:38

Εξαρτάται πως εννοείς το καλύτερη.

 

Τσέκαρε Amazon για τη Ringke.

Ποιές θεωρούνται καλές από Ringke; Χρησιμοποιώ εδώ και 2 χρόνια περίπου Caudabe The Synthesis και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες