Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πρόταση για offline Navigation app!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
94 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   Chaplin

Chaplin

    iPH Enthousiast

  • 446 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 19/09/2016 - 18:27

Το here wego ειναι οτι καλυτερο για offline. Απλο και λειτουργικο οταν το χρειαζεσαι.


Νταξ "Το καλύτερο" νομίζω υπερβάλλεις λίγο

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   mtifosi

mtifosi

    iPH Member

  • 258 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:mtifosi

Δημοσίευση 19/09/2016 - 18:40

Νταξ "Το καλύτερο" νομίζω υπερβάλλεις λίγο

Εννοω το καλυτερο σαν δωρεαν που ειναι. Δεν το συγκρινω με navigon,sygic...



#63   Chaplin

Chaplin

    iPH Enthousiast

  • 446 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 19/09/2016 - 18:42

Εννοω το καλυτερο σαν δωρεαν που ειναι. Δεν το συγκρινω με navigon,sygic...


Οκ το πήρα ότι μιλάγες συνολικά

#64   Chaplin

Chaplin

    iPH Enthousiast

  • 446 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 22/09/2016 - 00:02

Αγόρασα τελικά την έκδοση του sygic των 19,99 ευρώ για την Ευρώπη. Η αγορά έγινε σε iPad μέσα από την free εφαρμογή που είχα κατεβάσει και η περίοδος δοκιμής είχε λήξει. Στην κατοχή μου όμως έχω άλλο ένα iPad και ένα iPhone με τον ίδιο κωδικό. Στα οποία ακόμα μου βγάζει στο πάνω μέρος της οθόνης σε μια κόκκινη μπάρα το μήνυμα "Λυπούμαστε, οι 7 ημέρες με τις δυνατότητες ξεκλειδωμένες έληξαν." Πηγαίνοντας να κατεβάζω την premium εφαρμογή από το apple store για να το τρέχω από εκεί μου λέει ότι πρέπει να πληρώσω πάλι τα 19,99 ευρώ έχετε ιδέα τι παίζει; Ευχαριστώ


Τελευταία επεξεργασία από: Chaplin, 22/09/2016 - 00:05


#65   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2016 - 00:06

Αγόρασα τελικά την έκδοση του sygic των 19,99 ευρώ για την Ευρώπη. Η αγορά έγινε μέσα από την free εφαρμογή που είχα κατεβάσει και η περίοδος δοκιμής είχε λήξει. Στην κατοχή μου όμως έχω άλλο ένα iPad και ένα iPhone με τον ίδιο κωδικό. Στα οποία ακόμα μου βγάζει στο πάνω μέρος της οθόνης σε μια κόκκινη μπάρα το μήνυμα "Λυπούμαστε, οι 7 ημέρες με τις δυνατότητες ξεκλειδωμένες έληξαν. Πηγαίνοντας να κατεβάζω την premium εφαρμογή από το apple store μου λέει ότι πρέπει να πληρώσω πάλι τα 19,99 ευρώ έχετε ιδέα τι παίζει;

Κάνε έναν λογαριασμό με gmail ή hotmail βάλε τα στοιχεία σου και στείλε mail στην εταιρία να στο περάσουν στο mail σου. Στο λογαριασμό σου πρώτη ή δεύτερη επιλογή. Στο ipad μπορεί να μην σου δουλεύει εάν δεν έχεις το 3g γιατί μόνο αυτά έχουν δέκτη. Έπειτα θα πας στο ipad και θα συνδέσεις το λογαριασμό. Εάν σου βγάλει σφάλμα σβήσε την εφαρμογή reboot k ξανακατέβασε την


Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 22/09/2016 - 00:07


#66   Chaplin

Chaplin

    iPH Enthousiast

  • 446 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 22/09/2016 - 00:32

Κάνε έναν λογαριασμό με gmail ή hotmail βάλε τα στοιχεία σου και στείλε mail στην εταιρία να στο περάσουν στο mail σου. Στο λογαριασμό σου πρώτη ή δεύτερη επιλογή. Στο ipad μπορεί να μην σου δουλεύει εάν δεν έχεις το 3g γιατί μόνο αυτά έχουν δέκτη. Έπειτα θα πας στο ipad και θα συνδέσεις το λογαριασμό. Εάν σου βγάλει σφάλμα σβήσε την εφαρμογή reboot k ξανακατέβασε την

 

Billy και τα δύο iPad έχουν 3G και 4G αντίστοιχα όταν λες να μου το περάσουν στο mail εννοείς να συνδέομαι μέσα από την εφαρμογή με το mail μου και να βλέπει ότι το έχω αγοράσει; Την επικοινωνία να την κάνω μέσω αυτής της φόρμας;


Τελευταία επεξεργασία από: Chaplin, 22/09/2016 - 00:35


#67   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2016 - 00:36

Μέσα στην εφαρμογή έχει να βάλεις λογαριασμό από εκεί όπου αγόρασες θα βάλεις τον λογαριασμό σου με έναν κωδικό που εσύ επιθυμείς. Από εκεί και πέρα εγώ θα έλεγα να ενημερώσεις με το support της sygic την αγορά και το Mail Που έβαλες για να καταχωρήσεις την άδεια σου για να στο περάσουν στο mail της εγγραφής του sygic ώστε να το περάσεις και στην άλλη συσκευή



#68   Chaplin

Chaplin

    iPH Enthousiast

  • 446 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 22/09/2016 - 00:57

Μέσα στην εφαρμογή έχει να βάλεις λογαριασμό από εκεί όπου αγόρασες θα βάλεις τον λογαριασμό σου με έναν κωδικό που εσύ επιθυμείς. Από εκεί και πέρα εγώ θα έλεγα να ενημερώσεις με το support της sygic την αγορά και το Mail Που έβαλες για να καταχωρήσεις την άδεια σου για να στο περάσουν στο mail της εγγραφής του sygic ώστε να το περάσεις και στην άλλη συσκευή

Οκ, οπότε συνεχίζω να μπαίνω από την free εφαρμογή απλά συνδέομαι με τον ίδιο λογαριασμό που θα φτιάξω από όλες τις συσκευές για να βλέπει ότι το έχω αγοράσει;



#69   Chaplin

Chaplin

    iPH Enthousiast

  • 446 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 22/09/2016 - 01:44

Μέσα στην εφαρμογή έχει να βάλεις λογαριασμό από εκεί όπου αγόρασες θα βάλεις τον λογαριασμό σου με έναν κωδικό που εσύ επιθυμείς. Από εκεί και πέρα εγώ θα έλεγα να ενημερώσεις με το support της sygic την αγορά και το Mail Που έβαλες για να καταχωρήσεις την άδεια σου για να στο περάσουν στο mail της εγγραφής του sygic ώστε να το περάσεις και στην άλλη συσκευή

Update! Ευχαριστώ πολύ έφτιαξα account και μπαίνοντας από όλες τις συσκευές το πράγμα έστρωσε. Το θέμα είναι πως μπαίνω ακόμα από την free εφαρμογή που είχα κατεβάσει και όχι από την premium του apple store. Δεν νομίζω να χάνω κάποια από τα Features;


Τελευταία επεξεργασία από: Chaplin, 22/09/2016 - 01:45


#70   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2016 - 08:10

Δεν χανεις σε τιποτα. Αντιθετως τα features του πληρωμενου αν τα αγορασεις ειναι για 6 μηνες ή ενα χρονο. Αγνωστο γιατι συμβαινει αυτο

#71   andreassitia

andreassitia

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 22/09/2016 - 13:25

Κατέβασα και εγώ το here wego και δουλεύει μα χαρά. Έχω την απορία πως γίνεται να δουλεύει χωρίς wi-fi και 3G; 



#72   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2016 - 13:28

Θα κατεβασεις τους χαρτες

#73   andreassitia

andreassitia

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 22/09/2016 - 13:42

Άλλο λέω. Εγώ κατέβασα το μόνο το app και μετά με κλειστά wi-fi και 3G βλέπει που είμαι. Μήπως το βρίσκει από την κεραία κινητής;



#74   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2016 - 13:47

Νομιζω οτι κατεβαζει καποια λιγα mb της τοποθεσιας σου μολις το κατεβασες αυτο και τιποτα παραπανω. Εαν τα κρατησεις κλειςτα και πας να σε αλλη τοποθεσια νομιζω δεν θα δειχνει τιποτα.

#75   Chaplin

Chaplin

    iPH Enthousiast

  • 446 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 22/09/2016 - 18:53

Δεν χανεις σε τιποτα. Αντιθετως τα features του πληρωμενου αν τα αγορασεις ειναι για 6 μηνες ή ενα χρονο. Αγνωστο γιατι συμβαινει αυτο

A, μάλιστα πληρώνει δηλαδή ο άλλος 20 δολάρια και του το βάζει για 6 μήνες; ότι να ναι... Τέσπα μια χαρά η εφαρμογή πολύ αξιόπιστη. Το μόνο που βρίσκω σαν μείον είναι ότι κάποια σημεία δεν τα βρίσκει και χρειάζεται να τα βάλω χειροκίνητα δλδ πατώντας πάνω τους με το δάχτυλο. Πρόσφατο παράδειγμα λίμνη Βουλιαγμένης. Εκτός αν κάνω κάποιο λάθος εγώ κατά την αναζήτηση...


Τελευταία επεξεργασία από: Chaplin, 22/09/2016 - 18:54


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες