Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πρόταση για offline Navigation app!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
94 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   Chaplin

Chaplin

    iPH Enthousiast

  • 446 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 22/09/2016 - 19:02

Κατέβασα και εγώ το here wego και δουλεύει μα χαρά. Έχω την απορία πως γίνεται να δουλεύει χωρίς wi-fi και 3G; 

Εμένα φίλες μου χωρίς να κάνω κάποια ιδιαίτερη ρύθμισή δουλεύει χωρίς. Απλά κατέβασα τους χάρτες



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2016 - 19:04

A, μάλιστα πληρώνει δηλαδή ο άλλος 20 δολάρια και του το βάζει για 6 μήνες; ότι να ναι... Τέσπα μια χαρά η εφαρμογή πολύ αξιόπιστη. Το μόνο που βρίσκω σαν μείον είναι ότι κάποια σημεία δεν τα βρίσκει και χρειάζεται να τα βάλω χειροκίνητα δλδ πατώντας πάνω τους με το δάχτυλο. Πρόσφατο παράδειγμα λίμνη Βουλιαγμένης. Εκτός αν κάνω κάποιο λάθος εγώ κατά την αναζήτηση...

Νομίζω εαν δεν κάνω λάθος πως εάν έχεις ανοιχτά δεδομένα σου βρίσκει μέχρι και εστιατόρια. Δοκίμασε χώρα Ελλάδα -λίμνη βουλιαγμένης και θα στο βγάλει



#78   andreassitia

andreassitia

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 22/09/2016 - 19:11

Νομιζω οτι κατεβαζει καποια λιγα mb της τοποθεσιας σου μολις το κατεβασες αυτο και τιποτα παραπανω. Εαν τα κρατησεις κλειςτα και πας να σε αλλη τοποθεσια νομιζω δεν θα δειχνει τιποτα.

Επειδή φεύγει σήμερα ο κουνιάδος μου για Μόναχο του κατέβασα το app και έχει τους χάρτες, τα τρένα, τα τραμ ακόμα και τα εστιατόρια με κριτικές από τριβάγκο. Μήπως έχω κατεβάσει και τους χάρτες χωρίς να το ξέρω. Πως τους κατεβάζεις;


Τελευταία επεξεργασία από: andreassitia, 22/09/2016 - 19:12


#79   baron

baron

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2016 - 19:15

Πάντως για εμένα δουλεύει αρκετά καλα και το talk and drive της mls. Το Sygic δεν δίνει γρήγορα και εύκολα εναλλακτική διαδρομή αν δεν ακολουθήσεις τις υποδείξεις του.

#80   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2016 - 19:24

Επειδή φεύγει σήμερα ο κουνιάδος μου για Μόναχο του κατέβασα το app και έχει τους χάρτες, τα τρένα, τα τραμ ακόμα και τα εστιατόρια με κριτικές από τριβάγκο. Μήπως έχω κατεβάσει και τους χάρτες χωρίς να το ξέρω. Πως τους κατεβάζεις;

Κάνεις κλικ πάνω δεξιά πας χάρτες και επιλέγεις όποιους επιθυμείς. Τους κατεβάζεις με wifi



#81   Chaplin

Chaplin

    iPH Enthousiast

  • 446 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 22/09/2016 - 20:07

Νομίζω εαν δεν κάνω λάθος πως εάν έχεις ανοιχτά δεδομένα σου βρίσκει μέχρι και εστιατόρια. Δοκίμασε χώρα Ελλάδα -λίμνη βουλιαγμένης και θα στο βγάλει

Βγάζει μόνο την Λίμνη Βουλιαγμένης στο Λουτράκι...



#82   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2016 - 20:17

Βγάζει μόνο την Λίμνη Βουλιαγμένης στο Λουτράκι...

Έχεις δίκαιο δεν το γνώριζα. Εαν δεν έμεινες ικανοποιημένος μπορείς να κάνεις refund και να ζητήσεις το ποσό σου πίσω ολόκληρο απλώς θα σου επιστραφεί στην κάρτα σε 4,5 εργάσιμες ημέρες



#83   andreassitia

andreassitia

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 22/09/2016 - 21:17

Κάνεις κλικ πάνω δεξιά πας χάρτες και επιλέγεις όποιους επιθυμείς. Τους κατεβάζεις με wifi

Σ' ευχαριστώ, κατέβασα αυτούς που με ενδιαφέρουν.



#84   Chaplin

Chaplin

    iPH Enthousiast

  • 446 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 22/09/2016 - 21:41

Έχεις δίκαιο δεν το γνώριζα. Εαν δεν έμεινες ικανοποιημένος μπορείς να κάνεις refund και να ζητήσεις το ποσό σου πίσω ολόκληρο απλώς θα σου επιστραφεί στην κάρτα σε 4,5 εργάσιμες ημέρες


Νταξ δεν θέλω να μπω σε αυτή την διαδικασία τώρα γιατί δεν υπάρχει και σοβαρή εναλλακτική στα ίδια χρήματα. Σε γενικές γραμμές είμαι οικανοποιημενος ελπίζω να διορθωθεί στο μέλλον.

#85   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2016 - 21:44

Νταξ δεν θέλω να μπω σε αυτή την διαδικασία τώρα γιατί δεν υπάρχει και σοβαρή εναλλακτική στα ίδια χρήματα. Σε γενικές γραμμές είμαι οικανοποιημενος ελπίζω να διορθωθεί στο μέλλον.

Μπορείς να τους στείλεις μήνυμα στο support αναλυτικό



#86   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.429 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 24/09/2016 - 13:09

Καλησπέρα παιδιά, θα κάνω ένα ταξίδι Λονδίνο και θα ήθελα να μου πρότεινετε ένα καλο app για offline χάρτες, δεν με απασχολεί τοςο κόστος της εφαρμογής όσο το να ειναι εύχρηστη . Ευχαριστώ.

#87   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/09/2016 - 14:08

Καλησπέρα παιδιά, θα κάνω ένα ταξίδι Λονδίνο και θα ήθελα να μου πρότεινετε ένα καλο app για offline χάρτες, δεν με απασχολεί τοςο κόστος της εφαρμογής όσο το να ειναι εύχρηστη . Ευχαριστώ.

Εγώ έχω πει τη γνώμη μου συκγρίνοντας κόστος και απόδοση. Από εκεί και πέρα αν δεν σε νοιάζει το κόστος μπορείς να πας σε navigon. Αλλά για ένα πλήρες πακέτο το 70-90 δεν θα το γλυτώσεις.



#88   Chaplin

Chaplin

    iPH Enthousiast

  • 446 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 24/09/2016 - 15:27

Καλησπέρα παιδιά, θα κάνω ένα ταξίδι Λονδίνο και θα ήθελα να μου πρότεινετε ένα καλο app για offline χάρτες, δεν με απασχολεί τοςο κόστος της εφαρμογής όσο το να ειναι εύχρηστη . Ευχαριστώ.


Θα συμφωνήσω και εγώ αν δε σε απασχολεί το κόστος navigon

#89   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.429 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 24/09/2016 - 18:50

Θα συμφωνήσω και εγώ αν δε σε απασχολεί το κόστος navigon


Εγώ έχω πει τη γνώμη μου συκγρίνοντας κόστος και απόδοση. Από εκεί και πέρα αν δεν σε νοιάζει το κόστος μπορείς να πας σε navigon. Αλλά για ένα πλήρες πακέτο το 70-90 δεν θα το γλυτώσεις.

Το ulmon το έχετε ακουστά;; Διάβασα πολυ καλα πραγματα.

#90   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 24/09/2016 - 19:37

Here maps

copilot

 

ειναι και free


Τελευταία επεξεργασία από: karpoutzidid, 24/09/2016 - 19:38


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες