Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 6 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 7/7Plus - Εντυπώσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3342 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2416   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 28/01/2017 - 13:03

Με ακούστηκα που τράβηξα βίντεο χθες δεν είχε σχεδόν καθόλου! Να καθίσω δλδ στα αυγά μου καλύτερα!
Επίσης το ηχείο όταν το βάζω δυνατά κοντά στο τέρμα τρέμει η πλάτη! Είναι φυσιολογικό ή να το αλλάξω;


Sent from my iPhone using Tapatalk


Όταν μιλάς με τα ακουστικά πρόσεξε μήπως ακούγεται στο βάθος αυτό το "χρατσαρισμα".

Το άλλο το θεωρώ λογικό εν μέρη.
Λεπτή συσκευή με δυο ηχεία είναι.
Με θήκη δεν το αισθάνεσαι σχεδόν καθόλου.

Κοιτά το αν θα ασχοληθείς να το αλλάξεις είναι δίκη σου απόφαση. Εμένα μου την έδινε να ξερω ότι έχει θέμα. Την μια μέρα έλεγα δεν ασχοληθώ,μετά το σκεφτόμουν και ξενερωνα μέχρι που το πούλησα και πήρα καινούργιο ελπίζοντας να είμαι πιο τυχερός και ευτυχώς όλα καλα.
Αν θες το ρισκάρεις να το αλλάξεις με σφραγισμένο δεν χάνεις κάτι.



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2417   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 28/01/2017 - 19:32

.

Τι να πω δεν ξερω...


Sent from my iPhone using Tapatalk

#2418   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 28/01/2017 - 21:50

τελικα το θεμα του hissing υπαρχει και ειναι ανεξαρτητο απο την μερα παραγωγης του iphone .
γνωστος μου στην δουλεια με 7αρι του 2017 και εχει πολυ χειροτερο θεμα απο αυτο του video.

παπατζιλικια βρωμμοπωλητων ειναι τελικα οτι εχει σχεση η μερα παραγωγης

απλα αυτος δεν του δινει τοσο σημασια

Σκεφτομαι πλεον καν να μην παρω το 7αρι ,γιατι θα μου την σπασει αν εχει θεμα και μπλεξω



Από τα πρώτα του Σεμπτεμβρίου είναι το δικό μου και δεν έχει κανένα θέμα .. Μην σου κάτσει έχει να κάνει ..




On_7+

@CaLi@


#2419   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3.419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 28/01/2017 - 22:04

Μια ερωτησούλα: τα πλήκτρα στο πλαϊ, έχουν διαφορά μεταξύ 6s Plus & 7 Plus?

 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


#2420   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 28/01/2017 - 22:39

οπως τα λετε κ ειναι κ δεκεμβριου!!εγω σπαστικα πολυ οση χαρα ειχα πεταξε!!θα το πουλαγα αν δεν ειχα τραβηξει ολα αυτα αλλα που να τολμησω ...κ ειναι κ το αλλο ποιος μ λεει πως θα τον οκ κ το επομενο;;κανεις!!απαραδεκτη η απλ οχι για το θεμα τοσο στο βιντεο οσο στο οτι δεν κανουν αντικατασταση με καινουργια συσκευη μετα απο 4 συνολικα στην ουσια!!κριμα...


Sent from my iPhone using Tapatalk

#2421   Gianniskaz

Gianniskaz

    iPH Enthousiast

  • 575 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Gianniskaz

Δημοσίευση 29/01/2017 - 00:12

οπως τα λετε κ ειναι κ δεκεμβριου!!εγω σπαστικα πολυ οση χαρα ειχα πεταξε!!θα το πουλαγα αν δεν ειχα τραβηξει ολα αυτα αλλα που να τολμησω ...κ ειναι κ το αλλο ποιος μ λεει πως θα τον οκ κ το επομενο;;κανεις!!απαραδεκτη η απλ οχι για το θεμα τοσο στο βιντεο οσο στο οτι δεν κανουν αντικατασταση με καινουργια συσκευη μετα απο 4 συνολικα στην ουσια!!κριμα...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Μα και με καινούργια συσκευή να στο αντικαταστήσουν απ ότι καταλαβαίνω είναι κυριολεκτικά λαχείο και μπορεί να σου τύχει πάλι hissing.
Το θέμα το ακούς και κάπου αλλού εκτός απο το βίντεο;



#2422   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 29/01/2017 - 00:20

α δεν ξερω σημερα θα γραψω βιντεο εξω σε δυνατη μουσικη ευχομαι να μην εχει θεμα γτ θα ξαναπαω κ δεν θα φυγω...


Sent from my iPhone using Tapatalk

#2423   andreas73

andreas73

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/01/2017 - 08:14

α δεν ξερω σημερα θα γραψω βιντεο εξω σε δυνατη μουσικη ευχομαι να μην εχει θεμα γτ θα ξαναπαω κ δεν θα φυγω...


Sent from my iPhone using Tapatalk


Έξω δεν θα έχει κανένα θόρυβο, αυτό στο εγγυώμαι. Σε παρακαλώ κάνε έναν κόπο και τράβηξε ένα βίντεο μακρυά από υπολογιστή, τηλεόραση. Σε απόλυτη ησυχία, χωρίς να κουνιέσαι και ανεβασέ το. Στο βίντεο που ανέβασες ακούω θορύβους που σίγουρα δεν είναι από το κινητό...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#2424   Mastoras80

Mastoras80

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 29/01/2017 - 10:59

Kalispera...einai kala opws ta perigrafoun h tzampa tosa logia?

#2425   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 29/01/2017 - 18:06

Έξω δεν θα έχει κανένα θόρυβο, αυτό στο εγγυώμαι. Σε παρακαλώ κάνε έναν κόπο και τράβηξε ένα βίντεο μακρυά από υπολογιστή, τηλεόραση. Σε απόλυτη ησυχία, χωρίς να κουνιέσαι και ανεβασέ το. Στο βίντεο που ανέβασες ακούω θορύβους που σίγουρα δεν είναι από το κινητό...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

δυστυχως μια απο τα ιδια...



Sent from my iPhone using Tapatalk

#2426   Andreas24

Andreas24

    iPH User

  • 180 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 29/01/2017 - 18:12

Εγω δεν ακούω κάτι..Δεν το χρησιμοποιείς κανονικά λεω γω και να μην το πηγαίνεις πάλι πίσω.?πόσα βίντεο σε απόλυτη ησυχία θα τραβήξεις..



#2427   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 29/01/2017 - 18:20

στο κινητο ακουγεται πολυ δεν μπηκα σε μακ να δω πως ακουγεται θα μπω να δω ...ε τωρα δεν το παω εχω παει 4 φορες ,αλλα δεν σου ακουγεται περιεργο γτ απο τηλ ακουγεται πολυ!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#2428   andreas73

andreas73

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/01/2017 - 18:44

στο κινητο ακουγεται πολυ δεν μπηκα σε μακ να δω πως ακουγεται θα μπω να δω ...ε τωρα δεν το παω εχω παει 4 φορες ,αλλα δεν σου ακουγεται περιεργο γτ απο τηλ ακουγεται πολυ!

Σε αυτό το βίντεο δεν ακούω κάτι. Αυτό που ακούω είναι ο φυσιολογικός ήχος του μικροφώνου. Όλα τα κινητά τον κάνουν. Συγκρινέ τα με τα post πιο πάνω ή ψάξε στο YouTube και θα το καταλάβεις. Δεν ακούγεται αυτό το (ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι) που ακουγοταν στο προηγούμενο. Νομίζω ότι με την τέταρτη φορά ήσουν τυχερή. Μην ασχοληθείς περαιτέρω.

Sent from my iPhone using Tapatalk



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#2429   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 29/01/2017 - 18:49

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

ναι οκ η αληθεια ειναι πως κουραστικα πια σε ευχαριστω για την βοηθεια!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#2430   sonderfall

sonderfall

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 29/01/2017 - 22:10

Καλησπέρα σε όλους. Μόλις αγόρασα το 7 32GB σε μαύρο. Το κινητό είναι πανέμορφο και μετά από τόσα χρόνια με το 5S η διαφορά είναι η μέρα με τη νύχτα. Μιας και έχω ακόμα DOA (θεωρητικά τουλάχιστον) είμαι σε φάση που τεστάρω τα πάντα. Οι πρώτες εντυπώσεις είναι άψογες, το μόνο που με ανησυχεί είναι ο ήχος που κάνει όταν τραβάω βίντεο σε απόλυτη ησυχία. Θεωρείτε ότι έχω πέσει θύμα του hissing ή σας ακούγεται φυσιολογικός ο ήχος; Το προηγούμενο κινητό μου δεν έκανε τέτοιο ήχο και γι' αυτό έχω αρχίσει να φρικάρω, δεν θα ήθελα να ξεμείνω με ελαττωματική συσκευή αν μπορώ να την αλλάξω με καινούργια.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 18

0 μέλη, 18 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες