Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 4 ψήφοι

Dealber iPhone 7 32gb 463 ευρώ!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
758 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#706   savvaskiratzis

savvaskiratzis

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Twitter:@savvaskiratzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE

Δημοσίευση 19/04/2017 - 06:53

Μια μυνηση ενας δικηγορος και 2-3 αναβολες κοστιζουν παραπανω απο 2-3 7αρια απτην συγκεκριμενη εταιρεια :P


Sent from my Jetblack 7+

 

Ισχύει. Μακάρι παιδιά να είχα τα χρήματα να το τραβήξω από τα μαλλιά. Αλλά δυστυχώς δεν έχω...



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#707   savvaskiratzis

savvaskiratzis

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Twitter:@savvaskiratzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE

Δημοσίευση 19/04/2017 - 06:57

Είδα την προηγούμενη σελίδα. Δικηγόρος δεν είμαι αλλά γνωρίζοντας 2,3 πράγματα πιστεύω οτι επίδοση αγωγής δεν γίνεται μέσω facebook. Νομίζω θέλει στοιχεία και σφραγίδες. Στη θέση θα μιλούσα με δικηγόρο και θα υπέβαλα μήνυση στον εν λόγω κύριο. Το θα τα πούμε στο δικαστήριο μεταφράζεται στο ραντεβού στα γουναράδικα? Ορίστηκε δικάσιμος? Υπάρχει κλήτευση σου να παρευρεθείς στο δικαστήριο? Μην απαντήσεις στο συγκεκριμένο μήνυμα και μίλα με δικηγόρο να σε κατευθύνει κατάλληλα.  

 

Όχι δεν υπάρχει κάτι. Μέχρι στιγμής το μόνο που υπάρχει είναι το μήνυμα στο facebook. 



#708   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1.332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 19/04/2017 - 10:39

Μπορείς να απευθυνθείς στο συνήγορο του πολίτη. Θα σε κατευθύνουν και θα σε βοηθήσουν χωρίς να βάλεις το χέρι στην τσέπη. Ψοφάνε για τέτοιες υποθέσεις. Θα σε αναλάβουν με τα χίλια.



#709   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3.333 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 19/04/2017 - 10:47

Καλησπέρα παιδιά,

 

Χρόνια Πολλά σε όλους. Χριστός Ανέστη. Για όσους δεν με θυμάστε είμαι το παιδί με τη δωροκάρτα της MediaMarkt που σας είχα αναλύσει την εμπειρία μου με την dealber. Σήμερα λοιπόν έλαβα αυτό το μήνυμα στο προσωπικό μου λογαριασμό στο facebook. Αν και κρατάω μια μικρή επιφύλαξη πιστεύω ότι ισχύουν τα λεγόμενα του. Επειδή δεν έχω καθόλου εμπειρία με δικαστήρια, δικηγόρους κλπ θα ήθελα κάποιες συμβουλές - βοήθεια και αν μπορώ να απευθυνθώ κάπου χωρίς μεγάλη αμοιβή, καθώς τα οικονομικά μου είναι πολύ στενά. Επίσης αν θεωρείτε ότι είναι λάθος που το ανεβάζω να μου το πείτε για να ζητήσω άμεσα να κατέβει από κάποιο διαχειριστή.

Αυτός είναι ο ιδιοκτήτης της εταιρείας; Κράτα το μήνυμα, θα σου χρειαστεί. Όπως λένε και άλλοι εδώ, ρώτα ένα δικηγόρο για να είσαι προετοιμασμένος αλλά μην τρομάζεις.



#710   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 19/04/2017 - 11:57

Παντως μην ψαρωνεις. Μην τους κανεις τη χαρη. Μεσα στο φορουμ
Ειναι, κανουν περατζαδα και κατα τη γνωμη μου προσπαθουν απλα να κατεβασουν τους τονους.ψαρωτικο ηταν απλα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

legit


#711   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1.332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 19/04/2017 - 12:01

Σκύλος που γαυγίζει δεν δαγκώνει λέει ο σοφός λαός μας



#712   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 19/04/2017 - 12:22

Άτσα ο ρουλης....


You'll Never Walk Alone


#713   turbomakis

turbomakis

    iPH Contributor

  • 900 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/04/2017 - 13:29

Μέσα σε όλα τα εκατομμύρια που υποτίθεται ότι είχε-εχει(??) στην κατοχή του και απευθύνθηκε ο ίδιος για να "απειλήσει";
Έχει καταντήσει κουραστικό απλά...!! Τουλάχιστον έχει κίνηση ο server το οποίο βοηθάει το forum!! :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

#714   kikonec

kikonec

    iPH newbie

  • 98 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/04/2017 - 14:03

Στάνταρ είναι κάποιος άλλος και πάει να σε ψαρώσει δεν υπάρχει φίλε ούτε ένα στο εκατομμύριο να σε απειλούσε ο ίδιος. Ξεφτίλας θα ήταν. Αλλά ρε φίλε έκατσαν οι ρουληδες και οι αγαπητικόι και έψαξαν να σε βρουν για να σε τρομάξουν δεν καταλαβαίνουν τίποτα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#715   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 19/04/2017 - 14:10

Στάνταρ είναι κάποιος άλλος και πάει να σε ψαρώσει δεν υπάρχει φίλε ούτε ένα στο εκατομμύριο να σε απειλούσε ο ίδιος. Ξεφτίλας θα ήταν. Αλλά ρε φίλε έκατσαν οι ρουληδες και οι αγαπητικόι και έψαξαν να σε βρουν για να σε τρομάξουν δεν καταλαβαίνουν τίποτα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Εμενα δε θα μου εκανε εντυπωση οποιος και να εστελνε τετοιο μηνυμα. Εντυπωση μου εκανε που δεν εγραψε κατι του στυλ: "Φιλε σου εστειλα αγωγη με bluetooth".


You'll Never Walk Alone


#716   savvaskiratzis

savvaskiratzis

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Twitter:@savvaskiratzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE

Δημοσίευση 19/04/2017 - 16:04

Μπορείς να απευθυνθείς στο συνήγορο του πολίτη. Θα σε κατευθύνουν και θα σε βοηθήσουν χωρίς να βάλεις το χέρι στην τσέπη. Ψοφάνε για τέτοιες υποθέσεις. Θα σε αναλάβουν με τα χίλια.

 

Λέω να περιμένω να δω αν τελικά ισχύει και αυτή θα είναι η επόμενη μου κίνηση. Ευχαριστώ.

 

 

Αυτός είναι ο ιδιοκτήτης της εταιρείας; Κράτα το μήνυμα, θα σου χρειαστεί. Όπως λένε και άλλοι εδώ, ρώτα ένα δικηγόρο για να είσαι προετοιμασμένος αλλά μην τρομάζεις.

 

 

Ναι αυτός είναι ( τουλάχιστον αυτός διαφημίζεται ότι είναι ). Τώρα αν το προφίλ είναι αληθινό ή ψεύτικο δεν το γνωρίζω. Σαν αληθινό φαίνεται, αλλά στο fb ποτέ δεν ξέρεις.Αν τελικά ισχύει θα απευθυνθώ στον συνήγορο του πολίτη.

 

Παντως μην ψαρωνεις. Μην τους κανεις τη χαρη. Μεσα στο φορουμ
Ειναι, κανουν περατζαδα και κατα τη γνωμη μου προσπαθουν απλα να κατεβασουν τους τονους.ψαρωτικο ηταν απλα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Και εγώ έτσι πιστεύω, αλλά κρατώ τις επιφυλάξεις, γιατί ποτέ δεν ξέρεις.

 

Μέσα σε όλα τα εκατομμύρια που υποτίθεται ότι είχε-εχει(??) στην κατοχή του και απευθύνθηκε ο ίδιος για να "απειλήσει";
Έχει καταντήσει κουραστικό απλά...!! Τουλάχιστον έχει κίνηση ο server το οποίο βοηθάει το forum!! :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Μιλάμε όταν το είδα λέω πλάκα μου κάνει. Δεν παίζει να μου έχει γράψει αυτό το πράγμα.

 

Στάνταρ είναι κάποιος άλλος και πάει να σε ψαρώσει δεν υπάρχει φίλε ούτε ένα στο εκατομμύριο να σε απειλούσε ο ίδιος. Ξεφτίλας θα ήταν. Αλλά ρε φίλε έκατσαν οι ρουληδες και οι αγαπητικόι και έψαξαν να σε βρουν για να σε τρομάξουν δεν καταλαβαίνουν τίποτα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Φαίνεται πάντως αληθινό το προφίλ. Καλά αυτοί οι Ρούληδες πραγματικά είναι για φτύσιμο τα παιδιά. Για 300 € μεικτά πουλήσανε και την ψυχή τους στην dealber.



#717   trunksan

trunksan

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/04/2017 - 14:05

Μην κολλάς μέχρι να σου έρθει χαρτί.... Που δεν πρόκεται, αλλά τέλος πάντων



#718   assoalex

assoalex

    iPH Member

  • 215 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 22/04/2017 - 11:08

Ειναι στον Alpha τωρα ο αρχηγος του Ρουλη, κατι ιδεες λεει παλι

#719   Katanass

Katanass

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 23/04/2017 - 10:01

καλημερα και απο έμενα κάποιος φιλο μου αγόρασε ένα χθες από άλλο άτομο που το είχε πάρει απο αυτο το σαιτ ήρθε με αποδείξει αγοράς (χωρις να λεει το ιμει) άλλα εντελώς καινούργιο ο φιλος μου πηρε τηλ στην ινφοκουεστ και ρώτησε δεν εχει κανένα πρόβλημα με την εγγυήσεις του...είναι απο βουλγαρια όντως το κινητό αλλα οπως ολη μας ξέρουμε τα Iphone στην ελλαδα εχουν 1 χρόνο εγγυήσεις και οπως βιαστή να μου οτι έχουν 2 χρονια ας πάρει ενα τηλ στην ινφοκουεστ να ρωτήσει... δεν λέω σε κανενα και το ξεκαθαρίζω να αγοράσει απο εκει απλά το λεω γιατι έτυχε να παρει ενας φιλο και ειπα να μοιραστώ μαζι σας


Τελευταία επεξεργασία από: Katanass, 23/04/2017 - 10:03


#720   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 23/04/2017 - 10:45

καλημερα και απο έμενα κάποιος φιλο μου αγόρασε ένα χθες από άλλο άτομο που το είχε πάρει απο αυτο το σαιτ ήρθε με αποδείξει αγοράς (χωρις να λεει το ιμει) άλλα εντελώς καινούργιο ο φιλος μου πηρε τηλ στην ινφοκουεστ και ρώτησε δεν εχει κανένα πρόβλημα με την εγγυήσεις του...είναι απο βουλγαρια όντως το κινητό αλλα οπως ολη μας ξέρουμε τα Iphone στην ελλαδα εχουν 1 χρόνο εγγυήσεις και οπως βιαστή να μου οτι έχουν 2 χρονια ας πάρει ενα τηλ στην ινφοκουεστ να ρωτήσει... δεν λέω σε κανενα και το ξεκαθαρίζω να αγοράσει απο εκει απλά το λεω γιατι έτυχε να παρει ενας φιλο και ειπα να μοιραστώ μαζι σας

φιλε μου εδω κανεις λαθος στην Ελλάδα εχουν δυο χρονια εγγύηση η συσκευές οπως ολα τα ηλεκτρονικά προϊόντα που έρχονται απο ευρωπαϊκή ένωση

Ειναι ενας χρόνος απο Apple

Και

Ειναι αλλος ενας χρόνος απο ευρωπαϊκή ένωση φιλε μου


Sent from my iPhone using Tapatalk
Rafael Nadal

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες