Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

κλοπη iphone βοηθεια?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
47 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   IreneK1990

IreneK1990

    iPH Elite Poster

  • 3.236 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 04/04/2017 - 21:36

μεγαλη βλακεία να σου κλέβουν πράγματα

Κι όπως είπα εχθές εύχομαι να την βρεις την συσκευή σου

Πως εγινε;;;

Να χουμε τον νου μας κι εμείς


Vamos Rafa

χαχα την ακυρωσα τη συσκευη, τη μπλοκαρα με το ιμει. γιατι καταφεραν κ το ανοιξαν το κινητο παρολο τους κωδικους κ επαιρναν τηλεφωνα απτον αριθμο μου. κ σε καποια φαση το σηκωσαν που τους πηρα αλλα δεν μιλαγαν κ το εκλεισαν. πακιστανοι το πηραν κ ακουγα να μιλανε πακιστανικα ή οτιδηπωτε δεν καταλαβα.

 

εκαναν το κλασικο κολπο που ερχονται στη καφετερια στο τραπεζι σου κ βαζουν ενα χαρτι πανω στο κινητο κ καλα να ζητιανεψουν κ στο παιρνουν. κ εγω το εβγαλα μια στιγμη απτη τσαντα μου για να παρει η φιλη μου ενα τηλεφωνο κ ηρθαν κ το πηραν. αλλα εγω η ηλιθια αργησα να το παρω χαμπαρι γιατι νομιζα οτι το ειχα στην τσαντα μου. κ θα τον ειχα κυνηγισει! :P



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   GRchris

GRchris

    iPH Addict

  • 840 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 04/04/2017 - 22:16

χαχα την ακυρωσα τη συσκευη, τη μπλοκαρα με το ιμει. γιατι καταφεραν κ το ανοιξαν το κινητο παρολο τους κωδικους κ επαιρναν τηλεφωνα απτον αριθμο μου. κ σε καποια φαση το σηκωσαν που τους πηρα αλλα δεν μιλαγαν κ το εκλεισαν. πακιστανοι το πηραν κ ακουγα να μιλανε πακιστανικα ή οτιδηπωτε δεν καταλαβα.

 

εκαναν το κλασικο κολπο που ερχονται στη καφετερια στο τραπεζι σου κ βαζουν ενα χαρτι πανω στο κινητο κ καλα να ζητιανεψουν κ στο παιρνουν. κ εγω το εβγαλα μια στιγμη απτη τσαντα μου για να παρει η φιλη μου ενα τηλεφωνο κ ηρθαν κ το πηραν. αλλα εγω η ηλιθια αργησα να το παρω χαμπαρι γιατι νομιζα οτι το ειχα στην τσαντα μου. κ θα τον ειχα κυνηγισει! :P

Ειρήνη συγνώμη για την ερώτηση αλλά τι κωδικό 6ψήφιο είχες? 123456 ή 111111? διότι άν πακιστανοί ξεκλειδώνουν iphones με τόση ευκολία ο Cook πρέπει να τους προσφέρει δουλειά και άμεσα :D



#18   IreneK1990

IreneK1990

    iPH Elite Poster

  • 3.236 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 04/04/2017 - 22:17

Ειρήνη συγνώμη για την ερώτηση αλλά τι κωδικό 6ψήφιο είχες? 123456 ή 111111? διότι άν πακιστανοί ξεκλειδώνουν iphones με τόση ευκολία ο Cook πρέπει να τους προσφέρει δουλειά και άμεσα :D

οχι ηταν πιο περιπλοκος. αλλα μονο με αριθμους ναι



#19   eftihis

eftihis

    iPH User

  • 170 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 04/04/2017 - 22:24

Ειρήνη συγνώμη για την ερώτηση αλλά τι κωδικό 6ψήφιο είχες? 123456 ή 111111? διότι άν πακιστανοί ξεκλειδώνουν iphones με τόση ευκολία ο Cook πρέπει να τους προσφέρει δουλειά και άμεσα :D

πακιστανοι εχουν τα περισσοτερα μαγαζακια με μεταχειρισμενα-κλεμενα στην ομονοια...

επισης στα πιο δημοφιλη φορουμ για επισκευες και ξεκλειδωματα πακιστανοι γραφουν



#20   IreneK1990

IreneK1990

    iPH Elite Poster

  • 3.236 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 04/04/2017 - 22:28

πακιστανοι εχουν τα περισσοτερα μαγαζακια με μεταχειρισμενα-κλεμενα στην ομονοια...

επισης στα πιο δημοφιλη φορουμ για επισκευες και ξεκλειδωματα πακιστανοι γραφουν

χαχα ισχυει



#21   GRchris

GRchris

    iPH Addict

  • 840 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 04/04/2017 - 22:37

πακιστανοι εχουν τα περισσοτερα μαγαζακια με μεταχειρισμενα-κλεμενα στην ομονοια...

επισης στα πιο δημοφιλη φορουμ για επισκευες και ξεκλειδωματα πακιστανοι γραφουν

Δεκτό αλλά άν το άνοιξαν πακιστανοί τότε η apple έχει σοβαρό πρόβλημα...άν π.χ είχε η Ειρήνη 6ψήφιο 935446 ξέρεις ποιές οι πιθανότητες να τον βρείς; Σύν οτι άν είχε την επιλογή "Σβήσιμο Δεδομένων" θα σβηνόταν όλα μετά απο 10 αποτυχημένες προσπάθειες.

Δηλαδή αυτοί έχουν προγράμματα να ανοίγουν Iphones και το FBI έκανε ολόκληρο ντόρο για ένα πιό παλιό Iphone ενός τρομοκράτη; Τότε η NSA να έρχεται πιό συχνά στην ομόνοια. :lol:



#22   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 05/04/2017 - 07:34

χαχα την ακυρωσα τη συσκευη, τη μπλοκαρα με το ιμει. γιατι καταφεραν κ το ανοιξαν το κινητο παρολο τους κωδικους κ επαιρναν τηλεφωνα απτον αριθμο μου. κ σε καποια φαση το σηκωσαν που τους πηρα αλλα δεν μιλαγαν κ το εκλεισαν. πακιστανοι το πηραν κ ακουγα να μιλανε πακιστανικα ή οτιδηπωτε δεν καταλαβα.

εκαναν το κλασικο κολπο που ερχονται στη καφετερια στο τραπεζι σου κ βαζουν ενα χαρτι πανω στο κινητο κ καλα να ζητιανεψουν κ στο παιρνουν. κ εγω το εβγαλα μια στιγμη απτη τσαντα μου για να παρει η φιλη μου ενα τηλεφωνο κ ηρθαν κ το πηραν. αλλα εγω η ηλιθια αργησα να το παρω χαμπαρι γιατι νομιζα οτι το ειχα στην τσαντα μου. κ θα τον ειχα κυνηγισει! :P

λυπαμαι ρε φιλαράκι λυπάμαι πραγματικά

Εγω δεν αφήνω τηλέφωνα στο τραπέζι στην καφετέρια έχω 5s και χωραει μια χαρα στην τσεπούλα μου

Μπορεί να την πάθει όμως ο οποιοδήποτε την έχω ξανακούσει αυτή την ιστορία

Εύχομαι να γίνει κάτι δεν ξέρω το οτιδήποτε και να το βρεις πάλι και πάλι λυπάμαι πραγματικά


Vamos Rafa
Rafael Nadal

#23   Slacker

Slacker

    Advanced Member

  • 971 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 05/04/2017 - 10:30

Ρε παιδιά συγνώμη τι χαζομάρες λέτε; Επειδή απάντησαν σημαίνει ότι έσπασαν και τον κωδικό;

#24   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.887 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 05/04/2017 - 10:45

Ρε παιδιά συγνώμη τι χαζομάρες λέτε; Επειδή απάντησαν σημαίνει ότι έσπασαν και τον κωδικό;

προφανώς δεν εχεις καταλάβει ότι βρίσκεσαι σε φόρουμ ..........το χαζομάρες λέτε δεν χρειαζόταν .  

 

φιλικά πάντα .



#25   Slacker

Slacker

    Advanced Member

  • 971 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 05/04/2017 - 14:00

προφανώς δεν εχεις καταλάβει ότι βρίσκεσαι σε φόρουμ ..........το χαζομάρες λέτε δεν χρειαζόταν .  
 
φιλικά πάντα .


Φίλε μου όταν στο παρόν forum ήμουν moderator το 2009, εσύ δεν είχες κάνει ακόμα την εγγραφή σου γι' αυτό τις υποδείξεις σε παρακαλώ όχι σε εμένα. Γνωρίζω πολύ καλά που βρίσκομαι και δεν είσαι εσύ αυτός που θα λογοκρινει τα γραφόμενα μου.
Εξάλλου δεν προσέβαλα κανέναν και το ποστ μου στο οποίο αναφέρεσαι είναι σε εντελώς φιλική διάθεση.

#26   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.887 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 05/04/2017 - 14:08

Φίλε μου όταν στο παρόν forum ήμουν moderator το 2009, εσύ δεν είχες κάνει ακόμα την εγγραφή σου γι' αυτό τις υποδείξεις σε παρακαλώ όχι σε εμένα. Γνωρίζω πολύ καλά που βρίσκομαι και δεν είσαι εσύ αυτός που θα λογοκρινει τα γραφόμενα μου.
Εξάλλου δεν προσέβαλα κανέναν και το ποστ μου στο οποίο αναφέρεσαι είναι σε εντελώς φιλική διάθεση.

Τι λες τώρα ψαρωσα ..... λίγος σεβασμός δεν βλάπτει .


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#27   Slacker

Slacker

    Advanced Member

  • 971 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 05/04/2017 - 14:28

Τι λες τώρα ψαρωσα ..... λίγος σεβασμός δεν βλάπτει .
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Την έλλειψη σεβασμού δεν κατάλαβα που την βλέπεις, εν πάση περιπτώσει προφανώς έχεις κάποιο ανεξηγητο πρόβλημα μαζί μου ίσως επειδή είχαμε μια αντιπαράθεση σε παλαιότερο θέμα αλλά δεν πειράζει τόσα χρόνια στο fora έχω συνηθίσει τέτοιες συμπεριφορές! Να σαι καλά!

#28   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 05/04/2017 - 14:30

Έλα παιδιά ηρεμήστε λίγο δεν είναι σωστό αυτό που κάνετε χαλάτε το ποστ


Vamos Rafa
Rafael Nadal

#29   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.887 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 05/04/2017 - 14:34

Την έλλειψη σεβασμού δεν κατάλαβα που την βλέπεις, εν πάση περιπτώσει προφανώς έχεις κάποιο ανεξηγητο πρόβλημα μαζί μου ίσως επειδή είχαμε μια αντιπαράθεση σε παλαιότερο θέμα αλλά δεν πειράζει τόσα χρόνια στο fora έχω συνηθίσει τέτοιες συμπεριφορές! Να σαι καλά!

Κανένα πρόβλημα δεν έχω μαζί σου δεν έχουμε να χωρίσουμε κάτι ,απλά όλοι κατά καιρούς μπορεί να γράψουμε κάτι λάθος .



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#30   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 05/04/2017 - 15:54

Φίλε μου όταν στο παρόν forum ήμουν moderator το 2009, εσύ δεν είχες κάνει ακόμα την εγγραφή σου γι' αυτό τις υποδείξεις σε παρακαλώ όχι σε εμένα. Γνωρίζω πολύ καλά που βρίσκομαι και δεν είσαι εσύ αυτός που θα λογοκρινει τα γραφόμενα μου.
Εξάλλου δεν προσέβαλα κανέναν και το ποστ μου στο οποίο αναφέρεσαι είναι σε εντελώς φιλική διάθεση.


Τσουτσουριασαμε να πούμε.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες