Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iOS 11.3: Αυτά είναι τα νέα χαρακτηριστικά του


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
880 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#256   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 06/03/2018 - 13:41

δεν ειναι δυνατον να περιμενουμε ενα μηνα μεχρι να βγει η 11.3 για να στρωσει η μπαταρια.2018 εχουμε δεν γινεται να εχουμε ενα φορτιστη στο χερι ολοι μερα 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#257   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 06/03/2018 - 13:43

δεν ειναι δυνατον να περιμενουμε ενα μηνα μεχρι να βγει η 11.3 για να στρωσει η μπαταρια.2018 εχουμε δεν γινεται να εχουμε ενα φορτιστη στο χερι ολοι μερα


Δεν έχω κάποιο πρόβλημα με την μπαταρία σε IPhone X γιατί κινητό μιλάς?

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#258   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 06/03/2018 - 13:47

Δεν έχω κάποιο πρόβλημα με την μπαταρία σε IPhone X γιατί κινητό μιλάς?

7 plus



#259   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.878 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 06/03/2018 - 13:52

όλα έχουν θέμα με την μπαταρία  σε Ios11 .



#260   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 06/03/2018 - 14:37

όλα έχουν θέμα με την μπαταρία  σε Ios11 .

αρα και εσυ εχεις θεμα με την 11. δηλαδη ξεφτιλα 1000 ευρω κινητα και να φοβομαστε να βγουμε απο το σπιτι για να μην μεινουμε απο μπαταρια, σε 3 ωρες μου την αδειαζει 



#261   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.878 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 06/03/2018 - 14:40

αρα και εσυ εχεις θεμα με την 11. δηλαδη ξεφτιλα 1000 ευρω κινητα και να φοβομαστε να βγουμε απο το σπιτι για να μην μεινουμε απο μπαταρια, σε 3 ωρες μου την αδειαζει 

εννοείται ότι εχω θέμα ,άστα εχω ξενερώσει με την apple και εχω αρχίσει να ξενοκοιταζω   :D



#262   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.878 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 06/03/2018 - 14:45

δεν είσαι ο μόνος που έχει βαρεθεί ,11.3 Phantom usage 11.2.6 set up as new ξανά Phantom usage δεν πάνε να δουν αν έρχομαι στο τέλος .

 

 

αρα και εσυ εχεις θεμα με την 11. δηλαδη ξεφτιλα 1000 ευρω κινητα και να φοβομαστε να βγουμε απο το σπιτι για να μην μεινουμε απο μπαταρια, σε 3 ωρες μου την αδειαζει 



#263   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/03/2018 - 14:59

Μου έρχεται να το σπάσω το 8αρη. Είμαι στην έκδοση 11.2.5. Ενώ βγάζω φώτο κανονικότατα, σήμερα είπα να βγάλω άλλη μια σήμερα και ενώ πατάω το γκρι κουμπί να βγάλω μαύρη οθόνη. Η οθόνη δεν άνοιγε. Το home button λειτουργούσε αφού ένιωθα τη δόνηση. Μετά από 30 δευτερόλεπτα άνοιξε κανονικά με δακτυλικό αποτύπωμα. Άρα δεν έκανε restart το κινητό αφού δούλεψε το δακτυλικό(σαν respring έμοιαζε με μαύρη οθόνη)

 

Από istorm/document μου ανέφεραν πως το πρόβλημα δεν μπορούν να το αναπαράγουν και μάλλον φαίνεται να είναι software καθώς το hardware δουλεύει κανονικά.

Τι λύσεις μου προτείνετε?

α)format στην 11.2.6 και να πάρω τις φωτογραφίες μου από icloud και μόνο?

β)format στην 11.3 beta 4? 


Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 06/03/2018 - 15:03


#264   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 06/03/2018 - 16:37

7 plus

 

Μήπως κάτι σου ρουφάει την μπαταρία ? Κοίταξε το στις ρυθμίσεις 

όλα έχουν θέμα με την μπαταρία  σε Ios11 .

 

Λάθος δεν έχουν όλα εγώ τυγχάνει να έχω ένα 7 plus στην 11.2.6 και το iPhone X  11.3 beta 4 χωρίς κανένα πρόβλημα πάνε και  τα δύο πάνω από δύο ημέρες με ανοικτά τα bluetooth μονιμα .

εννοείται ότι εχω θέμα ,άστα εχω ξενερώσει με την apple και εχω αρχίσει να ξενοκοιταζω   :D

Κοίταξε στις ρυθμίσεις πολλές φορές τα αφήνουμε όπως έχει και πολλά apps  τραβάνε μπαταρία χωρίς λόγο αν τα ρυθμίσεις θα δεις πολύ καλούς χρόνους.


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#265   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 06/03/2018 - 16:39

Τιποτα δεν ρουφαει παρα μονο το safari και το edge αλλα ετσι δούλευε και πριν.το προβλημα ξεκινησε απο την ωρα που μπηκα στην 11.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#266   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 06/03/2018 - 16:41

Τιποτα δεν ρουφαει παρα μονο το safari και το edge αλλα ετσι δούλευε και πριν.το προβλημα ξεκινησε απο την ωρα που μπηκα στην 11.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τι να σου πω εγώ πάω δύο ημέρες τουλάχιστον και πάνω από 10 ώρες χρήσης . Εγώ πάντως όποτε στήνω κινητό από την αρχή για την μπαταρία και μόνο αφιερώνω ώρα να ξεψαχνίσω όλα τα apps και να μειώσω όπου μπορώ την κατανάλωση χωρίς φυσικά να χάσω τίποτα από αυτά που χρησιμοποιώ .


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#267   jb12

jb12

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 06/03/2018 - 17:12

Αγαπητέ Κώστα,

Τι εννοείς όταν λες ότι ξεψαχνίζεις ολα τα apps τι κάνεις δηλαδή;



#268   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 06/03/2018 - 18:26

Μου έρχεται να το σπάσω το 8αρη. Είμαι στην έκδοση 11.2.5. Ενώ βγάζω φώτο κανονικότατα, σήμερα είπα να βγάλω άλλη μια σήμερα και ενώ πατάω το γκρι κουμπί να βγάλω μαύρη οθόνη. Η οθόνη δεν άνοιγε. Το home button λειτουργούσε αφού ένιωθα τη δόνηση. Μετά από 30 δευτερόλεπτα άνοιξε κανονικά με δακτυλικό αποτύπωμα. Άρα δεν έκανε restart το κινητό αφού δούλεψε το δακτυλικό(σαν respring έμοιαζε με μαύρη οθόνη)

 

Από istorm/document μου ανέφεραν πως το πρόβλημα δεν μπορούν να το αναπαράγουν και μάλλον φαίνεται να είναι software καθώς το hardware δουλεύει κανονικά.

Τι λύσεις μου προτείνετε?

α)format στην 11.2.6 και να πάρω τις φωτογραφίες μου από icloud και μόνο?

β)format στην 11.3 beta 4? 

τιποτα απλα πας σε android,στα ιδια επιπεδα ειναι πλεον και τα δυο λειτουργικα σε θεμα σταθεροτητας και αποδοσης



#269   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 07/03/2018 - 06:36

Μου έρχεται να το σπάσω το 8αρη. Είμαι στην έκδοση 11.2.5. Ενώ βγάζω φώτο κανονικότατα, σήμερα είπα να βγάλω άλλη μια σήμερα και ενώ πατάω το γκρι κουμπί να βγάλω μαύρη οθόνη. Η οθόνη δεν άνοιγε. Το home button λειτουργούσε αφού ένιωθα τη δόνηση. Μετά από 30 δευτερόλεπτα άνοιξε κανονικά με δακτυλικό αποτύπωμα. Άρα δεν έκανε restart το κινητό αφού δούλεψε το δακτυλικό(σαν respring έμοιαζε με μαύρη οθόνη)

Από istorm/document μου ανέφεραν πως το πρόβλημα δεν μπορούν να το αναπαράγουν και μάλλον φαίνεται να είναι software καθώς το hardware δουλεύει κανονικά.
Τι λύσεις μου προτείνετε?
α)format στην 11.2.6 και να πάρω τις φωτογραφίες μου από icloud και μόνο?
β)format στην 11.3 beta 4?

στην 11.2.5 το 8αρι μου το ειχε κάνει και εμένα.εγω θα πρότεινα να πας στην beta 4.εφω και 2 μερες μου φαίνεται πολυ σταθερη οσον αφορά την κατανάλωση μπαταρίας αλλα και λειυουργικου

#270   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/03/2018 - 07:55

στην 11.2.5 το 8αρι μου το ειχε κάνει και εμένα.εγω θα πρότεινα να πας στην beta 4.εφω και 2 μερες μου φαίνεται πολυ σταθερη οσον αφορά την κατανάλωση μπαταρίας αλλα και λειυουργικου


Που μένεις να σε κεράσω πραγματικά καφέ ρε φίλε! Σε υπερευχαριστώ.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες