Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iOS 11.3: Αυτά είναι τα νέα χαρακτηριστικά του


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
880 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#721   emminad1925

emminad1925

    iPH Addict

  • 656 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 03/04/2018 - 16:22

Ρε παιδιά τι είναι αυτο πράγμα;ειλικρινά νομίζω κρατάω στα χέρια μου ένα κινητό Android με 0.5 ram των 15€..φουλ κολλήματα..ειδικά όταν κλείνει το τηλέφωνο από μια κλήση,μένει στις ανοιχτές εφαρμογές η κλήση με τα δευτερόλεπτα και δεν κλείνει,και το multitasking σέρνεται όσο δεν παει..τι να κάνω;;είμαι ένα βήμα πριν την αγγελία για πώληση και μετάβαση σε huawei..σώστε μεεεεε


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#722   Slaughter

Slaughter

    iPH Addict

  • 879 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 03/04/2018 - 16:22

Έχει παρατηρήσει κανένας ότι μεγάλωσε ο χώρος που καταλαμβάνει το safari κατά πολύ?


Εμένα λέει 183mb τα document & data. Δεν ήταν τόσο στις προηγούμενες εκδόσεις


Sent from my iPhone using Tapatalk

#723   sofiawinny

sofiawinny

    iPH Enthousiast

  • 447 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 03/04/2018 - 17:26

Όσοι βλέπετε θετικά με την 11.3 είχατε κάποια προηγούμενη 11.2.5 κλπ από την οποία περάσατε ΟΤΑ update; Ή κάνατε restore;

Στο iphone χ πέρασα καθαρή αναβάθμιση (πριν ήμουν 11.2.5 και μετά 11.2.6 ) μέσω itunes και με επαναφορά απο backup. Στο ipad air 2 εκανα OTA. Και τα δυο λειτουργούν άριστα!!



#724   vagsta

vagsta

    iPH newbie

  • 41 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 03/04/2018 - 19:47

Μαλλον εχουν προβλημα και αλλοι εκτος απο μενα.

Συνημμένα αρχεία



#725   leonnino

leonnino

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 03/04/2018 - 19:58

Λίγο τα φώτα σας παιδιά. όταν στις ρυθμίσεις πληκτρολογούμε στην αναζήτηση να μας βγάλει κάτι στα αγγλικά π.χ. VoiceOver AirDrop, κλπ το βγάζει; Σε εμένα δεν μου βγάζει αποτελέσματα. Αυτό ίσχυε και παλαιότερα ή είναι κάποιο bug του ios γιατί δεν θυμάμαι παλιά αν το έκανε. Μήπως πρέπει να αλλάξω τίποτα στις ρυθμίσεις; 



#726   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/04/2018 - 20:02

Λίγο τα φώτα σας παιδιά. όταν στις ρυθμίσεις πληκτρολογούμε στην αναζήτηση να μας βγάλει κάτι στα αγγλικά π.χ. VoiceOver AirDrop, κλπ το βγάζει; Σε εμένα δεν μου βγάζει αποτελέσματα. Αυτό ίσχυε και παλαιότερα ή είναι κάποιο bug του ios γιατί δεν θυμάμαι παλιά αν το έκανε. Μήπως πρέπει να αλλάξω τίποτα στις ρυθμίσεις;


Θα αλλάξουμε στο τέλος τηλέφωνα. Επιβεβαιωμένο το έκανε και σε μένα στο iOS 11.2.6 πχ όταν έγραφα μπαταρία

#727   leonnino

leonnino

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 03/04/2018 - 20:07

Θα αλλάξουμε στο τέλος τηλέφωνα. Επιβεβαιωμένο το έκανε και σε μένα στο iOS 11.2.6 πχ όταν έγραφα μπαταρία

ναι τώρα το βλέπω και σε μένα δεν βγάζει κάτι για μπαταρία



#728   skia123

skia123

    iPH newbie

  • 30 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/04/2018 - 20:08

Καλησπέρα,

 

Μόλις έκανα αναβάθμιση σε mac και iphone x.

Παρατήρησα ότι και στα 2 στο safari ενώ παλιά σε site με password αποθηκευμένο όταν έμπαινα το pass ήταν προσυμπληρωμένο και πάταγα μόνο login τώρα πρέπει να πατάω πάνω να μου βγάζει το διαθέσιμο αποθηκευμένο και μετά να το επιλέγω! είναι πολύ ενοχλητικό.... Ξέρει κανείς γιατί γίνεται αυτό?



#729   emminad1925

emminad1925

    iPH Addict

  • 656 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 03/04/2018 - 20:13

Λίγο τα φώτα σας παιδιά. όταν στις ρυθμίσεις πληκτρολογούμε στην αναζήτηση να μας βγάλει κάτι στα αγγλικά π.χ. VoiceOver AirDrop, κλπ το βγάζει; Σε εμένα δεν μου βγάζει αποτελέσματα. Αυτό ίσχυε και παλαιότερα ή είναι κάποιο bug του ios γιατί δεν θυμάμαι παλιά αν το έκανε. Μήπως πρέπει να αλλάξω τίποτα στις ρυθμίσεις;


Σε εμένα το βγάζει κανονικα!εμενα έχει αλλά θέματα!να υπάρχει ποικιλία στα σφάλματα..!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#730   leonnino

leonnino

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 03/04/2018 - 20:17

Σε εμένα το βγάζει κανονικα!εμενα έχει αλλά θέματα!να υπάρχει ποικιλία στα σφάλματα..!

Χμ...τότε μάλλον κάτι φταίει στις ρυθμίσεις. Κάποια επιλογή που δεν την έχω ενεργή


Sent from my iPhone using Tapatalk



#731   skia123

skia123

    iPH newbie

  • 30 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/04/2018 - 20:22

Καλησπέρα,

 

Μόλις έκανα αναβάθμιση σε mac και iphone x.

Παρατήρησα ότι και στα 2 στο safari ενώ παλιά σε site με password αποθηκευμένο όταν έμπαινα το pass ήταν προσυμπληρωμένο και πάταγα μόνο login τώρα πρέπει να πατάω πάνω να μου βγάζει το διαθέσιμο αποθηκευμένο και μετά να το επιλέγω! είναι πολύ ενοχλητικό.... Ξέρει κανείς γιατί γίνεται αυτό?

 

Βρήκα αυτό...

Safari

Helps protect privacy by only AutoFilling usernames and passwords after selecting them in a web form field



#732   leonnino

leonnino

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 03/04/2018 - 20:33

Εντάξει παιδιά το βρήκα. Κανείς επαναφορά ρυθμίσεων και δουλεύει

#733   leonnino

leonnino

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 03/04/2018 - 20:37

Τώρα βέβαια άλλο θέμα βρήκα. Δεν υπάρχει πλέον η ταπετσαρία με τα ψάρια. Αυτό έγινε μόλις έκανα επαναφορά ρυθμίσεων

#734   perryz3

perryz3

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:Perryz3

Δημοσίευση 03/04/2018 - 20:44

Εμένα λέει 183mb τα document & data. Δεν ήταν τόσο στις προηγούμενες εκδόσεις
Sent from my iPhone using Tapatalk


Υπάρχει όντως θέμα με το safari με το document & data όσο σερφάρεις μεγαλώνει και αν τα σβήσεις μετά από λίγο ξανά μεγαλώνουν

#735   pakos30

pakos30

    iPH Hero

  • 4.049 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 03/04/2018 - 20:55

Λίγο τα φώτα σας παιδιά. όταν στις ρυθμίσεις πληκτρολογούμε στην αναζήτηση να μας βγάλει κάτι στα αγγλικά π.χ. VoiceOver AirDrop, κλπ το βγάζει; Σε εμένα δεν μου βγάζει αποτελέσματα. Αυτό ίσχυε και παλαιότερα ή είναι κάποιο bug του ios γιατί δεν θυμάμαι παλιά αν το έκανε. Μήπως πρέπει να αλλάξω τίποτα στις ρυθμίσεις;

Συα ελληνικά το βγάζει πάντως

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες