Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Απορία για YouTube premium


  • Please log in to reply
940 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#766   michkal91

michkal91

    iPH Elite Poster

  • 2,335 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Michkal91

Δημοσίευση 31/03/2023 - 19:36

Εγώ έκανα σε φίλο με express vpn.
Αντίθετα δε μπόρεσα να πληρώσω με τπτ οικογενειακό spotify Τουρκίας μέσω Google play και revolut.
Το ατομικό πέρασε.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#767   gousias

gousias

    iPH Contributor

  • 1,031 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/04/2023 - 14:17

Μεγάλη απορία στις υπηρεσίες VPN τι παίζει ακριβώς και τι να επιλέξει κάνεις (αν τελικά είναι εντάξει) ;
Ακόμη και σε διάφορα sites με reviews συνοπτικά, άλλα εμφανίζουν το τάδε άλλα κάποιο άλλο ως καλύτερο κλπ.

Τελευταία επεξεργασία από: gousias, 01/04/2023 - 14:18.


#768   thanosdk

thanosdk

    iPH Contributor

  • 1,095 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/04/2023 - 19:20

Εγω χρησημοποιω εδω και 2 χρονια πανω κατω αυτη εδω την υπηρεσια https://www.spliiit.com/ στην ουσια μοιραζεσαι με αλλους καποια συνδρομη. Εχω Apple One με αυτο, Netflix, Youtube Premium, και PureVPN. Ενδεικτικα δινω 4,37€ για το Apple One, οικογενιακη χρηση. Εχει πολλες υπηρεσιες, Spotify, Netflix, Disney+, NBA, Tidal, Amazon, Nintendo Switch, Google Play Pass, Google One, Playstation και αλλα πολλα, τεραστια λιστα.

 

Ολα γινονται μεσω μιας απλης και κατανοητης πλατφμορμας. Κανεις αιτημα να μπεις στην πηρεσια που θες, σε αποδεχεται αυτος που μοιραζεται την συνδρομη, και μονο τοτε αρχιζεις να χρεωνεσαι, ανα μηνα. Μπορεις να διακοψεις οποτε θες επισης. Δεν ειχαι ποτε το παραμικρο προβλημα, ολες οι πληρωμες γινονται αυτοματα, δεν ασχολουμαι καν. Σε καθε συνδρομη εχει ενα mini forum, στο εκαστοτε group και εκει οι εγγεγραμενοι χρηστες βρισκουν τα login/pass απο την συνδρομη τους καθως και επικοινωνια με αυτον/ην που μοιραζεται την υπηρεσια και τα μελη της.

 

Σε καποιες υπηρεσιες οπως Apple One και Spotify πρεπει να ανηκεις σε μια οικογενεια και μπορεις να αλλαξεις οικογενεια δυο φορες τον χρονο. Στην περιπτωση του Apple One, χρειαστηκε να αλλαξω την χωρα στο Apple ID μου σε Βελγιο, μιας και οι περισσοτεροι εκει Βελγοι η Γαλλοι ειναι.

 

Μπορει επισης ο καθενας να μοιραστει το προγραμμα του εκει και να εχει "συνδρομητες" ωστε το κοστος να βγαινει μικροτερο συνολικα για τον καθενα.

 

Το εχω βολευτει αφανταστα, και με ολες τις συνδρομες που εχω σωθηκα απο αποψη χρηματικη γιατι αν τα βαλεις κατω ενα προς ενα, εχω γλυτωσει αρκετα λεφτα και εχω τα παντα απο οσα θελω στο κινητο, στον υπολογιστη, και στην τηλεοραση. 

 

Δεν ειναι ισως τιμες vpn Τουρκιας η ξερω γω ποσο χαμηλα μπορει να βρει κανεις, αλλα τουλαχιστον ειναι αξιοπιστο, και συμφερον απο το να μπλεκει κανεις με τιποτα upgrader cc και αλλες ομορφιες.



#769   YAz

YAz

    iPH Contributor

  • 1,606 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 03/04/2023 - 19:32

Εγω χρησημοποιω εδω και 2 χρονια πανω κατω αυτη εδω την υπηρεσια https://www.spliiit.com/ στην ουσια μοιραζεσαι με αλλους καποια συνδρομη. Εχω Apple One με αυτο, Netflix, Youtube Premium, και PureVPN. Ενδεικτικα δινω 4,37€ για το Apple One, οικογενιακη χρηση. Εχει πολλες υπηρεσιες, Spotify, Netflix, Disney+, NBA, Tidal, Amazon, Nintendo Switch, Google Play Pass, Google One, Playstation και αλλα πολλα, τεραστια λιστα.

 

Ολα γινονται μεσω μιας απλης και κατανοητης πλατφμορμας. Κανεις αιτημα να μπεις στην πηρεσια που θες, σε αποδεχεται αυτος που μοιραζεται την συνδρομη, και μονο τοτε αρχιζεις να χρεωνεσαι, ανα μηνα. Μπορεις να διακοψεις οποτε θες επισης. Δεν ειχαι ποτε το παραμικρο προβλημα, ολες οι πληρωμες γινονται αυτοματα, δεν ασχολουμαι καν. Σε καθε συνδρομη εχει ενα mini forum, στο εκαστοτε group και εκει οι εγγεγραμενοι χρηστες βρισκουν τα login/pass απο την συνδρομη τους καθως και επικοινωνια με αυτον/ην που μοιραζεται την υπηρεσια και τα μελη της.

 

Σε καποιες υπηρεσιες οπως Apple One και Spotify πρεπει να ανηκεις σε μια οικογενεια και μπορεις να αλλαξεις οικογενεια δυο φορες τον χρονο. Στην περιπτωση του Apple One, χρειαστηκε να αλλαξω την χωρα στο Apple ID μου σε Βελγιο, μιας και οι περισσοτεροι εκει Βελγοι η Γαλλοι ειναι.

 

Μπορει επισης ο καθενας να μοιραστει το προγραμμα του εκει και να εχει "συνδρομητες" ωστε το κοστος να βγαινει μικροτερο συνολικα για τον καθενα.

 

Το εχω βολευτει αφανταστα, και με ολες τις συνδρομες που εχω σωθηκα απο αποψη χρηματικη γιατι αν τα βαλεις κατω ενα προς ενα, εχω γλυτωσει αρκετα λεφτα και εχω τα παντα απο οσα θελω στο κινητο, στον υπολογιστη, και στην τηλεοραση. 

 

Δεν ειναι ισως τιμες vpn Τουρκιας η ξερω γω ποσο χαμηλα μπορει να βρει κανεις, αλλα τουλαχιστον ειναι αξιοπιστο, και συμφερον απο το να μπλεκει κανεις με τιποτα upgrader cc και αλλες ομορφιες.

Πολύ ενδιαφέρον η υλοποίηση που έχουν κάνει. Θα την κρατήσω στα υπόψιν καθότι βλέπω πως δίνουν και άλλες υπηρεσίες που ίσως φανούν χρήσιμες και στο μέλλον.



#770   rebel1

rebel1

    iPH Enthousiast

  • 468 μηνύματα

Δημοσίευση 04/04/2023 - 16:05

Στο tidal σε iPhone, σε ipad όχι ακόμα από ότι βλέπω, "φτιάχνεις" δικό σου live το μοιράζεις σε άλλους κι ακούν...


Sent from my iPad using Tapatalk

#771   gousias

gousias

    iPH Contributor

  • 1,031 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/05/2023 - 11:52

Εγω χρησημοποιω εδω και 2 χρονια πανω κατω αυτη εδω την υπηρεσια https://www.spliiit.com/ στην ουσια μοιραζεσαι με αλλους καποια συνδρομη. Εχω Apple One με αυτο, Netflix, Youtube Premium, και PureVPN. Ενδεικτικα δινω 4,37€ για το Apple One, οικογενιακη χρηση. Εχει πολλες υπηρεσιες, Spotify, Netflix, Disney+, NBA, Tidal, Amazon, Nintendo Switch, Google Play Pass, Google One, Playstation και αλλα πολλα, τεραστια λιστα.

 

Ολα γινονται μεσω μιας απλης και κατανοητης πλατφμορμας. Κανεις αιτημα να μπεις στην πηρεσια που θες, σε αποδεχεται αυτος που μοιραζεται την συνδρομη, και μονο τοτε αρχιζεις να χρεωνεσαι, ανα μηνα. Μπορεις να διακοψεις οποτε θες επισης. Δεν ειχαι ποτε το παραμικρο προβλημα, ολες οι πληρωμες γινονται αυτοματα, δεν ασχολουμαι καν. Σε καθε συνδρομη εχει ενα mini forum, στο εκαστοτε group και εκει οι εγγεγραμενοι χρηστες βρισκουν τα login/pass απο την συνδρομη τους καθως και επικοινωνια με αυτον/ην που μοιραζεται την υπηρεσια και τα μελη της.

 

Σε καποιες υπηρεσιες οπως Apple One και Spotify πρεπει να ανηκεις σε μια οικογενεια και μπορεις να αλλαξεις οικογενεια δυο φορες τον χρονο. Στην περιπτωση του Apple One, χρειαστηκε να αλλαξω την χωρα στο Apple ID μου σε Βελγιο, μιας και οι περισσοτεροι εκει Βελγοι η Γαλλοι ειναι.

 

Μπορει επισης ο καθενας να μοιραστει το προγραμμα του εκει και να εχει "συνδρομητες" ωστε το κοστος να βγαινει μικροτερο συνολικα για τον καθενα.

 

Το εχω βολευτει αφανταστα, και με ολες τις συνδρομες που εχω σωθηκα απο αποψη χρηματικη γιατι αν τα βαλεις κατω ενα προς ενα, εχω γλυτωσει αρκετα λεφτα και εχω τα παντα απο οσα θελω στο κινητο, στον υπολογιστη, και στην τηλεοραση. 

 

Δεν ειναι ισως τιμες vpn Τουρκιας η ξερω γω ποσο χαμηλα μπορει να βρει κανεις, αλλα τουλαχιστον ειναι αξιοπιστο, και συμφερον απο το να μπλεκει κανεις με τιποτα upgrader cc και αλλες ομορφιες.

Όμως... όσοι επιλέγετε τέτοιες λύσεις, αυτό σημαίνει ότι έχετε κοινά credentials για είσοδο σε αυτές τις υπηρεσίες με έτερους, σωστά; Δηλαδή username, password, email, καθώς και ότι βλέπει ο καθένας του άλλου τι λίστες έχει, τι παρακολουθεί κλπ;



#772   YAz

YAz

    iPH Contributor

  • 1,606 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 06/05/2023 - 20:55

Ανάλογα την υπηρεσία που επιλέγεις. Σε κάποιες υπηρεσίες είναι κοινά τα user/pass, αλλά στα αλλά τα περισσότερα είναι family και σε κάνουν invite.

#773   technomonster

technomonster

    iPH Elite Poster

  • 1,925 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 07/05/2023 - 17:05

Ανάλογα την υπηρεσία που επιλέγεις. Σε κάποιες υπηρεσίες είναι κοινά τα user/pass, αλλά στα αλλά τα περισσότερα είναι family και σε κάνουν invite.

Μήπως ξέρεις σε ποιά είναι Family; Δοκίμασες κάποιο; 



#774   YAz

YAz

    iPH Contributor

  • 1,606 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 07/05/2023 - 17:27

Μήπως ξέρεις σε ποιά είναι Family; Δοκίμασες κάποιο;

Εγώ έχω δοκιμάσει μόνο vpn γιατί ήθελα να ελέγξω κάτι. Κατά τα αλλά δεν το έχω χρησιμοποιήσει. Προφανώς YouTube, Spotify, apple one κτλ είναι με family. Disney Netflix κτλ είναι με password sharing

Τελευταία επεξεργασία από: YAz, 07/05/2023 - 17:28.


#775   kavouras5

kavouras5

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/06/2023 - 11:26

Παιδιά όποιον vpn και να έχω χρησιμοποιήσει, και παρότι αποκτώ ip απο τουρκία, το youtube premium καταλαβαίνει οτι δεν είμαι εκεί και μου γράφει: cannot verify country κτλ...

Έχει κάποιος κάποια λύση για αυτό το πρόβλημα?



#776   kavouras5

kavouras5

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/06/2023 - 17:47

Τελικά παιδιά, έβαλα το urban vpn που είναι και free. Κατάφερα να πάρω google one για ενα χρόνο απο τουρκία. Αλλα με τίποτα youtube premium. Τελικά πήρα youtube premium family απο ουκρανια με 3,7 ευρω το μήνα, με revolut mastercard.



#777   rebel1

rebel1

    iPH Enthousiast

  • 468 μηνύματα

Δημοσίευση 16/06/2023 - 18:16

Τελικά παιδιά, έβαλα το urban vpn που είναι και free. Κατάφερα να πάρω google one για ενα χρόνο απο τουρκία. Αλλα με τίποτα youtube premium. Τελικά πήρα youtube premium family απο ουκρανια με 3,7 ευρω το μήνα, με revolut mastercard.


Πόσο έχει από Τουρκία μεριά το google one?


Sent from my iPad using Tapatalk

#778   kavouras5

kavouras5

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/06/2023 - 18:30

Πόσο έχει από Τουρκία μεριά το google one?


Sent from my iPad using Tapatalk

Για τα 100gb για ενα χρόνο 2,25 ευρώ!



#779   YAz

YAz

    iPH Contributor

  • 1,606 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 02/10/2023 - 20:46

Λοιπόν, όσοι ασχολείστε με Fups να ξέρετε πως πλέον ζητάνε Turkish ID για νέους λογαριασμούς.
Τώρα στους υπάρχον δεν ξέρω ποτέ θα ζητήσουν και αν, οπότε όσοι έχετε υπόλοιπα μεγάλα μέσα αδειάστε τα σε κανένα apple Id


Sent from my iPhone using Tapatalk

#780   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113,586 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 03/10/2023 - 08:55

Θα πιάσει και όσους έχουν ήδη.

Γενικά όσο κράτησε με αγορές απο Τουρκία τόσο καιρό, καλά ήταν..
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 11

0 μέλη, 11 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες