Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

Αγορά iPhone τωρα ή αργότερα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1 μήνυμα σε αυτό το θέμα

#1   giabri

giabri

    iPH Elite Poster

  • 3.131 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/06/2024 - 11:40

Καλησπερα .
Είμαι με iPhone 11 Pro Max και ειμαι ακόμα οκ αλλα σκέφτομαι για αναβάθμιση μιας και θελω να το δώσω μέσα στο καλοκαίρι στη κόρη μου .
Το θέμα μου είναι αν αξίζει να περιμενω 3-4 μήνες για το 16 pro max μιας και σιγουρα θα είναι ακριβότερο ή αν είναι καλύτερα να παω τωρα σε 15 pro max .
Αυτή τη στιγμή το μόνο μου θέμα είναι λιγο η υπερθέρμανση μπαταρίας και η γρήγορη κατανάλωση μιας και κλείνω 4 χρονια και η μπαταρία άρχισε να τα φτύνει .τι λετε ;

RF forever


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   zerokill

zerokill

    iPH Enthousiast

  • 482 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 08/06/2024 - 09:50

Καλησπερα .
Είμαι με iPhone 11 Pro Max και ειμαι ακόμα οκ αλλα σκέφτομαι για αναβάθμιση μιας και θελω να το δώσω μέσα στο καλοκαίρι στη κόρη μου .
Το θέμα μου είναι αν αξίζει να περιμενω 3-4 μήνες για το 16 pro max μιας και σιγουρα θα είναι ακριβότερο ή αν είναι καλύτερα να παω τωρα σε 15 pro max .
Αυτή τη στιγμή το μόνο μου θέμα είναι λιγο η υπερθέρμανση μπαταρίας και η γρήγορη κατανάλωση μιας και κλείνω 4 χρονια και η μπαταρία άρχισε να τα φτύνει .τι λετε ;

Εγώ θα περίμενα λίγο. Ακόμα και το 16 να μην αγοράσεις η τιμή του 15 θα μειωθεί ακόμη περισσότερο.
Και μπορείς μέχρι τότε να αλλάξεις μια μπαταρία στο 11άρι σου και το δίνεις στη κόρη και κάνεις υπομονή μέχρι το φθινόπωρο.
Εγώ αυτό θα κάνω. Θα δώσω το 14pro στη γυναίκα και θα πάρω το 16άρι


Sent from my iPhone 15 Pro using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες