Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 2 ψήφοι

Θήκες - προστασία οθόνης: iPhone 16/Plus & 16 Pro/Max


  • Please log in to reply
186 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#181   giannisk82

giannisk82

    iPH Addict

  • 773 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 19/10/2024 - 11:15

Πόσο απαραίτητα θεωρείται τα προστατευτικά στις κάμερες, δεν είχα βάλει ποτέ μου και δεν είχα θέμα αλλά από την άλλη ποτέ μου δεν είχα το τριπλό set up καμερών αφού προέρχομαι από Xs Max. Υπάρχει κίνδυνος να σπάσουν κατά την πτώση ή δημιουργούνται γρατζουνιές πχ απο τις τσέπες. Είμαι σκεπτικός διότι θα προσθέσουν κι άλλον όγκο στη συσκευή. 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#182   ikaros13

ikaros13

    iPH Contributor

  • 1,424 μηνύματα

Δημοσίευση 19/10/2024 - 11:53

Βασικά με μια θήκη καθώς και οι πιο φθηνές έχουν ένα χείλος προστασίας γύρω από τις κάμερες, δεν έχεις κανένα θέμα.. Όποια έξτρα προστασία ενδέχεται να αλλοιώσει την ποιότητα των λήψεων, να ξεκολλήσουν με τον καιρό κτλ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#183   giannisk82

giannisk82

    iPH Addict

  • 773 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 19/10/2024 - 12:08

Πήρα καλή θήκη με χείλος που προεξέχει οπότε όταν ακουμπάει για παράδειγμα σε ένα τραπέζι δεν θα έχουν επαφή οι κάμερες. Ποτέ δεν βάζω το κινητό στην ίδια τσέπη με κλειδιά ή άλλα αντικείμενα άρα μάλλον είναι περιττό να βάλω έξτρα προστασία. 



#184   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12,734 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 19/10/2024 - 13:15

Πόσο απαραίτητα θεωρείται τα προστατευτικά στις κάμερες, δεν είχα βάλει ποτέ μου και δεν είχα θέμα αλλά από την άλλη ποτέ μου δεν είχα το τριπλό set up καμερών αφού προέρχομαι από Xs Max. Υπάρχει κίνδυνος να σπάσουν κατά την πτώση ή δημιουργούνται γρατζουνιές πχ απο τις τσέπες. Είμαι σκεπτικός διότι θα προσθέσουν κι άλλον όγκο στη συσκευή. 

 

Άχρηστα σου είναι. 



#185   sofnik69

sofnik69

    iPH Enthousiast

  • 586 μηνύματα
  • Twitter:@sofnik1
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 19/10/2024 - 17:37

Αν ξέρει κάποιος ή έχει αγοράσει ,ποια να προτιμήσουμε BENKS,-,Pitaka και Benks από που γίνεται η παραγγελιά χωρίς τελωνείο ευχαριστώ



#186   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12,734 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 20/10/2024 - 03:59

Μακριά από Tactile Woven. Είχα στο 15 Pro Max και πάνω στον μήνα χάλασε χωρίς να την έχω ταλαιπωρήσει. Για Benks δεν έχω άποψη. 



#187   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9,794 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/10/2024 - 15:32

η Benks καλη ειναι και αξιζει μια δοκιμη. Στο σαιτ τους γραφουν κατι για δασμους...

 

Duty and Shipping Area

Europe: Austria, Belgium, Czechia, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Luxembourg, Netherlands, Norway, Poland, Romania, Russia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland,  United Kingdom [Normally no import duty occurs]

Portugal, Ukraine [May needs to pay duty]

 

Τωρα αν θες τους στελνεις ενα μειλ και τους ρωτας

Επισης, ενα σκρουτζομαγαζο φερνει τις Benks οποτε τους παιρνεις ενα τηλεφωνο και τους ρωτας.Να περιμενω να φερετε η να παραγγειλω κατευθειαν απο την Benks?






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)