Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 3 ψήφοι

iPhone 16/Plus/Pro/Pro Max - Διαθεσιμότητα / Παραγγελία / Παραλαβή


  • Please log in to reply
213 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#211   BIOXALK

BIOXALK

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση Εχθές, 22:15

Το χτύπησα και εγώ το 16 pro max 1T σε desert. Το είδα διαθέσιμο το μεσημέρι στο σάιτ του Κωτσόβολου. Έβαλα παραλαβή από το κατάστημα και σε 20 λεπτά πήγα και το τσίμπησα μετά από επιβεβαιωτικό μήνυμα στο vibes ότι είναι έτοιμο για παράδοση. Ούτε προπαραγγελία, ούτε τίποτα. Το χρώμα είναι λίγο χαμαιλεοντικό και ανάλογα το φως που προσπίπτει πάνω του άλλωστε φαίνεται πιο σκούρο και άλλωστε πιο ανοιχτό. Με γεια σε όλους που  παρέλαβαν και σύντομα να παραλάβουν όσοι περιμένουν. 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#212   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1,775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση Εχθές, 22:52

Το χτύπησα και εγώ το 16 pro max 1T σε desert. Το είδα διαθέσιμο το μεσημέρι στο σάιτ του Κωτσόβολου. Έβαλα παραλαβή από το κατάστημα και σε 20 λεπτά πήγα και το τσίμπησα μετά από επιβεβαιωτικό μήνυμα στο vibes ότι είναι έτοιμο για παράδοση. Ούτε προπαραγγελία, ούτε τίποτα. Το χρώμα είναι λίγο χαμαιλεοντικό και ανάλογα το φως που προσπίπτει πάνω του άλλωστε φαίνεται πιο σκούρο και άλλωστε πιο ανοιχτό. Με γεια σε όλους που  παρέλαβαν και σύντομα να παραλάβουν όσοι περιμένουν.

Λογικά το προπληρώσες κι όλας πριν πασ έτσι;;
Το θεμα είναι ότι σε πολλά καταστήματα άλλα γράφει το σάιτ και τελικά δεν υπάρχει και τζάμπα το πληρώνεις γιατί νομίζεις ότι είναι διαθέσιμο!!
XS Max 256 Gb Space Gray

#213   BIOXALK

BIOXALK

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση Εχθές, 23:18

Οχι φυσικά, σιγά μην το προπληρώσω. Επέλεξα πληρωμή στο κατάστημα! Όταν σου δίνει την επιλογή για παραλαβή από το κατάστημα, επιλέγεις και την πληρωμή στο κατάστημα. Σιγά μην πληρώσω χωρίς να έχω το τηλέφωνο άμεσα και σίγουρα διαθέσιμο. Το τρόπο αυτό τον έχω χρησιμοποιήσει πολλές φορές στον Κωτσόβολο. Μόλις το δεις διαθέσιμο για αγορά, κάνεις την αγορά και επιλέγεις το κατάστημα που θες να παραλάβεις. Αν σε αφήσει να προχωρήσεις, επιλέγεις πληρωμή  στο κατάστημα και ολοκληρώνεις την αγορά. Αυτοί βλέπουν και σου στέλνουν μήνυμα στο vibes ότι μπορείς να πας να παραλάβεις. Πας σαν κύριος και παραλαμβάνεις. Επιδιη αυτό θα το κάνουν ταυτόχρονα με εσένα και άλλοι, είναι πιθανό να σου το βγάλει προσωρινά μη διαθέσιμο. Κάνεις ανανέωση τη σελίδα και προσπαθείς ξανά. Εμένα μετά από τρεις τέσσερις προσπάθειες με άφησε να ολοκληρώσω την αγορά. ΠΟΤΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΕΓΓΥΗΣΗ ΟΤΙ Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΟΤΗ. 



#214   coOb

coOb

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση Εχθές, 23:58

Και εγώ desert πήρα πάμε για αλλαγή όμως δεν κάνει το χρώμα. Πολυ ροζ καμία σχέση όπως το φανταζόμουν




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 37

9 μέλη, 28 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    wrathchild, sk7lafkos, JohnnyC, stevakos, frankk, Rallyegeo, giannisk82, eddie1996, antonispap40