Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 3 ψήφοι

iPhone 16/Plus/Pro/Pro Max - Διαθεσιμότητα / Παραγγελία / Παραλαβή


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
271 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#271   mic6

mic6

    iPH User

  • 131 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση Εχθές, 18:36

Για να το έχω από Νοέμβρη θα πρέπει προσεχώς να πάω σε κάποιο κατάστημα να δηλώσω ενδιαφέρον; Πως ακριβώς γίνεται; Προτιμώ φυσική παρουσία και οχι προκαταβολή αν γίνεται


Sent from my iPhone using Tapatalk


Ονλαιν με επιλογή παραλαβή και πληρωμή στο κατάστημα. Νομίζω έχεις αργήσει για Νοεμβριο αν πας για pro max

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#272   ikaros13

ikaros13

    iPH Contributor

  • 1.415 μηνύματα

Δημοσίευση Εχθές, 20:19

Σήμερα πήγα και τα είδα από κοντά.. Λοιπόν όσον αφορά το χρώμα κυρίως του dessert δεν ξέρω τι έχει γίνει φέτος αλλά καμία μα καμία σχέση με διάφορα βίντεο unboxing που κυκλοφορούν. Προφανώς και είναι υποκειμενικό το γούστο αλλά δεν μου άρεσε καθόλου. Οπως και να έχει όποιος έχει ενδοιασμούς καλύτερα να τα δει από κοντά μην έχουμε δράματα.

Σαν μέγεθος ελάχιστα μεγαλύτερο απο τα pro max που έχουμε συνηθίσει, προσωπικά αρκετά καλό.

Το camera button, όσο μπόρεσα να πειραματιστώ μέσα στο μαγαζί, θέλει το χρόνο του. Δεν μπορείς να βρεις εύκολα τις λειτουργίες.

Τέλος όσον αφορά τη διαθεσιμότητα τίποτα πιο νέο από αυτά που έχουν αναφερθεί. Πολυ πρόχειρη εκτίμηση από πωλητές μέσα Οκτωβρίου και αν θα έχουν εξομαλυνθεί οι παραγγελίες, μιλάω πάντα για τα pro max που είναι πιο δυσεύρετα


Sent from my iPhone using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 20

5 μέλη, 14 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    giannisk82, bill_2, indasoul, christos1414, skiace, Google (1)