Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 4 ψήφοι

iPhone 16/Plus/Pro/Pro Max - Διαθεσιμότητα / Παραγγελία / Παραλαβή


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
319 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#301   mic6

mic6

    iPH User

  • 143 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2024 - 07:54

Κάποιος που να μην προπλήρωσε και να πήγε σε κατάστημα και να παρέλαβε/πλήρωσε iPhone [emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6][emoji6]]][emoji[emoji[emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6]]]][emoji[emoji[emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6]]]][emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6][emoji6]]]][emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6]]]][emoji[emoji[emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6]]]][emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6][emoji6]]]][emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6][emoji6]][emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6]]]]]] Pro Max [emoji[emoji[emoji6]][emoji[emoji6][emoji6]]]T .??? Γιατί εγώ το έχω προπληρώσει αλλά δεν το έχω δει και πουθενά διαθέσιμο.!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Άντε πάλι. Το ίδιο δε ρώτησες πριν μέρες; Σου είπα, εγώ και κάποιοι άλλοι που δεν προπληρώσαμε, παραλάβαμε την πρώτη μέρα κυκλοφορίας

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#302   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.784 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 01/10/2024 - 11:42

αν επιτρεπεται ήσουν από PM και πηγες στο pro? πως σου φαινεται; φετος δεν ειναι τοσο μεγαλη η διαφορα γιατι απο 6,7 πας σε 6,3. Το σκεφτομουν/σκεφτομαι ακομα και εγω γιατι οι 6,9 με αγχωνουν για αυτο το λεω

Από pro σε pro πήγα αλλά προτιμούσα και ακόμα προτιμώ την μπαταρία τέρας και την μεγάλη οθόνη…
Ειδικά για τη μπαταρία θα το ήθελα γιατί με τη δική μ χρήση θέλει ένα 20% φόρτιση μέσα στη μέρα…Με το μεγάλο δεν θα είχα τέτοιο πρόβλημα!
XS Max 256 Gb Space Gray

#303   imob

imob

    iPH Member

  • 304 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 01/10/2024 - 19:28

Από pro σε pro πήγα αλλά προτιμούσα και ακόμα προτιμώ την μπαταρία τέρας και την μεγάλη οθόνη…
Ειδικά για τη μπαταρία θα το ήθελα γιατί με τη δική μ χρήση θέλει ένα 20% φόρτιση μέσα στη μέρα…Με το μεγάλο δεν θα είχα τέτοιο πρόβλημα!

Και εγώ στο Max θα πήγαινα μόνο και μόνο για την μπαταρία, αλλά με βάζει σε σκέψεις το μέγεθος.. δεν ξέρω αν είναι βολικό στη καθημερινή χρήση.



#304   mic6

mic6

    iPH User

  • 143 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2024 - 20:32

Και εγώ στο Max θα πήγαινα μόνο και μόνο για την μπαταρία, αλλά με βάζει σε σκέψεις το μέγεθος.. δεν ξέρω αν είναι βολικό στη καθημερινή χρήση.


Μια χαρά είναι πολύ βολικό

#305   tsigo

tsigo

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα

Δημοσίευση Εχθές, 02:08

Έχει κανείς κανένα νέο από καμιά αλυσίδα για το πότε θα έρθουν τα pro max;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#306   coOb

coOb

    iPH Enthousiast

  • 426 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση Εχθές, 07:55

Έχει κανείς κανένα νέο από καμιά αλυσίδα για το πότε θα έρθουν τα pro max;


Sent from my iPhone using Tapatalk



Προπαραγγελίες δίνουν έχω παραλάβει και απο istorm και από Γερμανό

#307   applyr

applyr

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση Εχθές, 10:02

Πραγματικά η κατάσταση ειναι απελπιστική και το θέμα είναι ότι κάθε χρόνο γίνεται το ίδιο σκηνικό χωρίς καμία βελτίωση. 

 

Σε πολλές αλυσίδες εμφανίζονται λανθασμένα διαθέσιμα κάποια μοντέλα με αποτέλεσμα να σου επιτρέπει το σύστημα να κάνεις παραγγελία. Την έχω πατήσει 2 φορές έτσι. 

 

Αυτήν τη στιγμή στον Κωτσόβολο εμφανίζονται πάλι διαθέσιμα κάποια μοντέλα και όταν τους καλείς στην εξυπηρέτηση να ρωτήσεις λένε όχι δεν είναι διαθέσιμα. Τότε ρε παιδιά γιατί το site σας δείχνει άλλα;

 

Εντωμεταξύ κανείς δεν μπορεί ούτε κατά προσέγγιση να σου πει πότε θα παραλάβεις! Τραγικά πράγματα... 


Τελευταία επεξεργασία από: applyr, Εχθές, 10:03


#308   stelpanta

stelpanta

    iPH User

  • 191 μηνύματα
  • Twitter:@upiter0330
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση Εχθές, 11:18

Μόλις ήρθα από iStorm και ο υπάλληλος είπε πως αυτοί που έκαναν παραγγελία πρώτη ημέρα θα παραλάβουν σε κάνα δυο εβδομάδες περίπου,τα κλασσικά δηλαδή όπως every year και το θέμα είναι πιο πολύ με τα max,έχω ξενερώσει λίγο πάντως κ πρώτη φορά έτσι …


Τελευταία επεξεργασία από: stelpanta, Εχθές, 11:21


#309   applyr

applyr

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση Εχθές, 11:22

Μόλις ήρθα από iStorm και ο υπάλληλος είπε πως αυτοί που έκαναν παραγγελία πρώτη ημέρα θα παραλάβουν σε κάνα δυο εβδομάδες περίπου,τα κλασσικά δηλαδή όπως every year και το θέμα είναι πιο πολύ με τα max,έχω ξενερώσει λίγο πάντως κ πρώτη φορά έτσι …

Τραγικό ναι.

 

Παίζει στο τέλος να ξενερώσω και να μείνω με το 13 Pro μέχρι το 17...



#310   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.589 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση Εχθές, 12:57

Όποιος συνεχίζει και ασχολείται με το Κωτσο (και κυρίως όταν είναι μέσα απο το Site τους) είναι άξιος της μοίρας του.

Καλή τύχη!
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#311   COSTASK

COSTASK

    iPH Addict

  • 693 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση Εχθές, 13:30

Μόλις ήρθα από iStorm και ο υπάλληλος είπε πως αυτοί που έκαναν παραγγελία πρώτη ημέρα θα παραλάβουν σε κάνα δυο εβδομάδες περίπου,τα κλασσικά δηλαδή όπως every year και το θέμα είναι πιο πολύ με τα max,έχω ξενερώσει λίγο πάντως κ πρώτη φορά έτσι …

 

 

Όντως και εγώ μια από τα ίδια....

 

Αναφορικά με την istorm πρώτη φορά βλέπω, τα τελευταια χρόνια,  τέτοια καθυσέρηση στην παράδοση των pro....

Φυσικά την ευθύνη έχει ο Προμηθευτής.....

 

Πάντως οι περισσότεροι λένε, ότι η ζήτηση θα καλυφθεί, για αυτούς που προπαράγγειλαν νωρίς, μέχρι το τέλος Οκτωβρίου...

 

Είδωμεν..

 

.



#312   stelpanta

stelpanta

    iPH User

  • 191 μηνύματα
  • Twitter:@upiter0330
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση Εχθές, 15:39

Όντως και εγώ μια από τα ίδια....

 

Αναφορικά με την istorm πρώτη φορά βλέπω, τα τελευταια χρόνια,  τέτοια καθυσέρηση στην παράδοση των pro....

Φυσικά την ευθύνη έχει ο Προμηθευτής.....

 

Πάντως οι περισσότεροι λένε, ότι η ζήτηση θα καλυφθεί, για αυτούς που προπαράγγειλαν νωρίς, μέχρι το τέλος Οκτωβρίου...

 

Είδωμεν..

 

Ακόμα και έτσι να γίνει όμως μιλάμε για 45 ημέρες μετά την επίσημη κυκλοφορία τους,δεν είναι παρά πολύ ?


Τελευταία επεξεργασία από: stelpanta, Εχθές, 15:40


#313   stelpanta

stelpanta

    iPH User

  • 191 μηνύματα
  • Twitter:@upiter0330
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση Εχθές, 15:40

 


Τελευταία επεξεργασία από: stelpanta, Εχθές, 15:42


#314   panos121270

panos121270

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση Εχθές, 16:23

ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΚΟΤΣΟΒΟΛΟ PRO MAX 512 DESERT



#315   mic6

mic6

    iPH User

  • 143 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση Εχθές, 17:28

ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΚΟΤΣΟΒΟΛΟ PRO MAX 512 DESERT


Από προπαραγγελία; Ή το είδες ονλάιν και τους κάλεσες;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 31

7 μέλη, 21 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    christos1414, tsigo, giannik, kostas4, giannisk82, Google (3), jon7, stevakos