Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 3 ψήφοι

iPhone 16/Plus/Pro/Pro Max - Διαθεσιμότητα / Παραγγελία / Παραλαβή


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
215 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#136   s0t0spower

s0t0spower

    iPH Contributor

  • 1.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 18/09/2024 - 12:22

Ότι χειρότερο η istorm. Η τελευταία φορά π αγόρασα από εκεί ήταν με τα apple watch πέρσι. Λάθος απόθεμα. Κοροϊδία. Ψέματα. Και μπαλάκι μεταξύ των υπαλλήλων. Και το χειρότερο 2 μήνες να μου επιστρέψουν τα λεφτά για δικιά τους υπαιτιότητα. Και παρόλο π ενημερώθηκα και το quest group και ο ΣΤΚ προφανώς και δεν έγινε τίποτα. Για μένα μόνο document και γερμανός. Κει φυσικά άμαζον. Ειδικά για προπαραγγελίες μόνο αμαζον θα εμπιστευόμουν.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   s0t0spower

s0t0spower

    iPH Contributor

  • 1.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 18/09/2024 - 12:32

Εμαιλ από document σε εκδήλωση ενδιαφέροντος (δεν με καίει να παραλάβω και το πάω χαλαρά)

Αγαπητοί Συνεργάτες,

Θέλουμε να σας ευχαριστήσουμε για την επιλογή σας να εκδηλώσετε το ενδιαφέρον σας για την προμήθεια νέου iPhone από την Εταιρεία μας

Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να σας εξυπηρετήσουμε όσο το δυνατό συντομότερα.

Η Document έχει παραγγείλει πάνω από 2200 τεμάχια από τα νέα iPhone 16 Pro και Pro Max στην Apple μέσω της επίσημης Αντιπροσωπείας.

Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος η εκτίμηση είναι ότι οι πρώτες παραλαβές μας θα είναι πολύ περιορισμένες και θα αρχίσουν να βελτιώνονται από τα μέσα Οκτωβρίου

Θυμίζω πάντως ότι η Document παρέχει ΔΙΕΤΙΑ Εγγύησης και στα Τιμολόγια των iPhone που παρέχει. Ίσως αυτός να είναι κι ένας λόγος για λίγη μεγαλύτερη υπομονή από μέρους σας.

Θα σας κρατάμε ενήμερους για οποιαδήποτε εξέλιξη!

Με εκτίμηση



Αν δεν κάνω λάθος κάποτε η istorm έφερνε προβλήμαδ στα τημολόγια για το 2ο χρόνο.

#138   vagelisvl

vagelisvl

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 18/09/2024 - 13:32

Σωστή η document και οποτε έχει χρειαστει το service της ειναι άψογο, αλλά να διαφημίζει οτι παρέχει το δεδομένο...οκ αστειό! 



#139   nik75

nik75

    iPH Elite Poster

  • 3.433 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 18/09/2024 - 13:54

Απο Document πήρα τα τελευταία μου 2 τηλέφωνα
Πολύ σωστοί και στα τιμολόγια και σε όλα


Sent from my iPhone using Tapatalk

#140   josuts

josuts

    iPH Member

  • 292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 18/09/2024 - 14:05

Ότι χειρότερο η istorm. Η τελευταία φορά π αγόρασα από εκεί ήταν με τα apple watch πέρσι. Λάθος απόθεμα. Κοροϊδία. Ψέματα. Και μπαλάκι μεταξύ των υπαλλήλων. Και το χειρότερο 2 μήνες να μου επιστρέψουν τα λεφτά για δικιά τους υπαιτιότητα. Και παρόλο π ενημερώθηκα και το quest group και ο ΣΤΚ προφανώς και δεν έγινε τίποτα. Για μένα μόνο document και γερμανός. Κει φυσικά άμαζον. Ειδικά για προπαραγγελίες μόνο αμαζον θα εμπιστευόμουν.

Ωχ! Κ εκανα την προ παραγγελια χθες το μεσημερι απο το στορμ.



#141   s0t0spower

s0t0spower

    iPH Contributor

  • 1.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 18/09/2024 - 14:10

Επειδή συνέβη σε μένα δεν σημαίνει ότι θα γίνει και σε σένα. Απλά γενικά η istorm έχει πολλά χάλια με το σιτε τους και τα αποθέματα που φαίνονται. Υπάρχουν στο ιντερνετ αρκετά θέματα για το ίδιο πρόβλημα από την istorm.

#142   YAz

YAz

    iPH Contributor

  • 1.605 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 18/09/2024 - 15:46

https://youtu.be/qFU...nNNinIWYGvmaMM4

Σαν σήμερα πριν από 12 χρόνια γελούσα με αυτό..

ΥΓ. Οι άτιμοι αναφέρανε iPhone 9 και τελικά ποτέ δα βγήκε κάτι τέτοιο χαχαχα

#143   YAz

YAz

    iPH Contributor

  • 1.605 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 18/09/2024 - 16:53

Μόλις μου ήρθε email από istorm πως η παραγγελία μου είναι έτοιμη και θα με περιμένει στο κατάστημα! Η Θεσσαλονίκη δεν το κόβω να έχει προβλήματα :P



#144   giannisk82

giannisk82

    iPH Addict

  • 764 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 18/09/2024 - 17:16

Μόλις μου ήρθε email από istorm πως η παραγγελία μου είναι έτοιμη και θα με περιμένει στο κατάστημα! Η Θεσσαλονίκη δεν το κόβω να έχει προβλήματα :P


Μόλις μου ήρθε email από istorm πως η παραγγελία μου είναι έτοιμη και θα με περιμένει στο κατάστημα! Η Θεσσαλονίκη δεν το κόβω να έχει προβλήματα :P

Άρα δεν είμαι στο πρώτο κύμα. Δεν μου ήρθε τίποτα ακόμη. Αν επιτρέπεται ποιο παραγγειλες και αν προπλήρωσες;

Τελευταία επεξεργασία από: giannisk82, 18/09/2024 - 17:17


#145   Magichoom

Magichoom

    iPH newbie

  • 77 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 18/09/2024 - 17:17

Μόλις μου ήρθε email από istorm πως η παραγγελία μου είναι έτοιμη και θα με περιμένει στο κατάστημα! Η Θεσσαλονίκη δεν το κόβω να έχει προβλήματα tongue.png

Ποιο έχεις παραγγείλει αν επιτρέπεται και πότε;



#146   YAz

YAz

    iPH Contributor

  • 1.605 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 18/09/2024 - 17:20

Κάτσε μη βιάζεσαι... Εγώ έκανα 2 προπαραγγελίες γιατί δε μου είχαν έρθει email επιβεβαίωσης, ένα στο Cosmos και ένα στην Τσιμισκή. Η παραγγελία του cosmos που ήταν πρώτη ****702 δεν μου ήρθε μήνυμα, ενώ της Τσιμισκή που ήταν μετά ****739 μου ήρθε email πως είναι έτοιμη.

Να σημειώσω πως στην παρακολούθηση παραγγελίας που έχουν στη σελίδα τους δε μου βγάζει τίποτα, οπότε θεωρώ πως είναι απλά πολύ νωρίς ακόμα.

 

iPhone 16 Pro Black 256GB παρήγγειλα.



#147   COSTASK

COSTASK

    iPH Addict

  • 671 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/09/2024 - 17:23

Η Θεσσαλονίκη έχει ξεκινήσει δυναμικά!!!

Η Αθήνα??

.

#148   xsiv74

xsiv74

    iPH Addict

  • 663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 18/09/2024 - 17:30

Και εμένα μου ήρθε. Θεσσαλονίκη, παραγγελία 14:59:41, Pro max natural titanium 512gb. Καλές παραλαβές. Μακάρι να ειδοποιήσουν τους πάντες!! 



#149   giannisk82

giannisk82

    iPH Addict

  • 764 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 18/09/2024 - 18:11

Αργησα και μάλλον πάω αργότερα. Ατυχία.

#150   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.586 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 18/09/2024 - 18:34

Νίκο δυστυχώς και η isystem το γύρισε το έργο . Και σε μένα το ίδιο mail με τον Gunner 7 για προπληρωμή χωρίς καμία εγγύηση παραλαβής. Έχω βάλει παραγγελία και Istorm ( 13 Σεπ 2024, 2:59:41 μ.μ.) για 16 pro max natural titanium 512gb. Πιστεύω ότι έχω καλή σειρά αλλά το θέμα είναι αν θα έρθουν και πόσα titanium pro max στα 512gb. Δεν πληρώνω κανέναν προκαταβολικά ειδικά όταν σου λένε ότι μπορεί να αργήσει. Κρίμα γαιτί αν το έφερναν και οι δύο ταυτόχρονα από την system θα το έπαιρνα για να στηρίξω κάποιον πιο "μικρό".

Ναι μόλις είδα πιο πίσω.

Κρίμα γιατί τα προηγόυμενα χρόνια αυτό δεν υπήρχε και τους έιχα προτιμήσει αρκετές φορές.

Απο την άλλη μπορώ να τους καταλάβω σε έναν βαθμό μιας και οι περισσότεροι έριχναν αβέρτα παραγγελίες για καβάτζα.

Και η iSystem καλώς ή κακώς δεν έχει το μέγεθος της iStorm. Τουλάχιστον είναι ξεκάθαροι.

Άλλοι, ονόματα δε λέμε, οικογένειες δε θίγουμε, παίρουν λεφτά απο το κόσμο, δόσεις τρέχουν και συσκευή αγνοείται.

Φταίνε βέβαια και αυτόι που το δέχονται αυτό και τους δίνουν τα χρήματα τους. Και μετά κλαίγονται κιόλας. Άβυσσος η ψυχή.

Πλέον iStorm και Amazon. Ειδικά οι δεύτεροι σε σέβονται πέραν του δέοντος.

Εμαιλ από document σε εκδήλωση ενδιαφέροντος (δεν με καίει να παραλάβω και το πάω χαλαρά)

Θυμίζω πάντως ότι η Document παρέχει ΔΙΕΤΙΑ Εγγύησης και στα Τιμολόγια των iPhone που παρέχει. Ίσως αυτός να είναι κι ένας λόγος για λίγη μεγαλύτερη υπομονή από μέρους σας.

Έχω πάψει να ασχολούμαι με δαύτους χρόνια τώρα, αλλά τέτοιες είναι δηλώσεις (ιδίως για αυτονόητα πράγματα) είναι αστείες για να μη πούμε τίποτα χειρότερο.

Amazon και πάλι Amazon. Σιγά μη τους πείς και ευχαριστώ.

Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 18/09/2024 - 18:44

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 38

9 μέλη, 29 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    lezas, Badass, atari4, NASA, rromeodim, geo13pao, christos1414, Psychosocial, sk7lafkos