Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Installous & Mediafire ..πρόβλημα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
7 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   panos24

panos24

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/03/2009 - 08:55

Παιδιά γιατί στο installous κάνουν ρε γμτ τις εφαρμογές upload στον mediafire??!?Έχει βρει κανείς τρόπο να τις κατεβάζει από κει?Εγώ πάντως έχω δοκιμάσει τα πάντα και δεν γίνεται τίποτε.Μέχρι και acc έφτιαξα.Όταν πατάω το install κτλπ μου λέει your download is starting και μένει εκεί..
Και γενικά και σε άλλους servers κάνει κάτι τετοία.Μόνο σε crapscene,2shared κτλπ δουλεύει μια χαρά.
ΑΝ έχει κάποιος κάποια λύση ας μου απαντήσει παρακάλω,μήπως κάνω εγώ κάτι λάθος.
Ευχαριστώ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   c200amgpacket

c200amgpacket

    Advanced Member

  • 874 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/03/2009 - 09:08

Το ίδιο και σε μενα
PC  η λύση
Ολα τα άλλα δουλεύουν ;)

#3   panos24

panos24

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/03/2009 - 09:48

Οκ..ευχαριστώ θα το δοκιμασώ και γω έτσι αν και δεν το έχω  ξανακάνει με ipa μέσω pc.Θα δω το tutorial

#4   iasonx

iasonx

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/03/2009 - 11:25

¨Έκανα εγκατάσταση 2-3 apps μέσα από Installus ... όλα πήγαν καλά τα αρχεία .ipa εμφανίζονται στο download tab του Installus.. αλλά δεν τα βλέπω στο Desktop (Winterboard)!!! έχω 2.2.1 jailbroken
Καμία ιδέα...?

#5   panos24

panos24

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/03/2009 - 11:31

πρέπει να κατεβάσεις ένα free app από το apple store πριν κάνεις οτιδήποτε με installous.απλα κατέβασε κάτι (1 φορά) και τέλειωσες

#6   iasonx

iasonx

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/03/2009 - 12:41

έκανα install και μια free app απο το Itunes... και πηγα ξανά στο installus να κάνω install μια άλλη.. όλα οκ αλλά πάλι δεν βλέπω τίποτις.. sto desk
A! παρατήρησα ότι την στιγμή που κανει install την εφαρμογή μέσα στο installus.. προχωρά κανονικά αλλά λίγο πριν τελειώσει ..γράφει κάτι σαν "unable to find executable..."

#7   aC3

aC3

    iPH Contributor

  • 1.199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:_aC3_

Δημοσίευση 31/03/2009 - 15:46

Για το πρόβλημα είναι γνωστό, αφού το λέει και όλας ότι δεν είναι iPhone-friendly...

#8   PrisonBreak-7-

PrisonBreak-7-

    iPH Contributor

  • 1.650 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 16/06/2009 - 07:15

Εγώ απο το mediafire μου χει βγάλει την πίστη μία φορά κατέβασα μόνο. Τις άλλες δεν μπορεσα να κατεβάσω. Γιατί....? Επίσης αν η εφαρμογή που θέλουμε δεν έχει την λέξη Cr@cked By ...... δεν είναι σπασμένη....?




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες