Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αγορά iPhone 4 από Αμερική


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
159 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   StyleCollector

StyleCollector

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Style Collector

Δημοσίευση 16/06/2010 - 11:26

linkστην αγγλία ειναι κλειδομένο..οποτε καλητερα να το αγορασει σε καποια απ αυτες τις χώρες..οχι πως θα έχει μεγαλη διαφορα απο την ελλαδα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   giorgos_rou

giorgos_rou

    iPH Contributor

  • 1.402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 16/06/2010 - 11:27

Όχι.
Στην Αγγλία το 4 ΔΕ θα είναι κλειδωμένο. Το είπε η ίδια η Apple.

#18   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 16/06/2010 - 11:28

linkστην αγγλία ειναι κλειδομένο..οποτε καλητερα να το αγορασει σε καποια απ αυτες τις χώρες..οχι πως θα έχει μεγαλη διαφορα απο την ελλαδα


Έχουν αλλάξει τα δεδομένα για Αγγλία και Γαλλία (πιθανά να ακολουθήσουν και άλλες ευρωπαϊκές χώρες).

Αν το παραγγείλεις μέσα από το online store της Apple, τότε είναι ξεκλείδωτο.

Τελευταία επεξεργασία από: mikexs, 16/06/2010 - 11:31


#19   StyleCollector

StyleCollector

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Style Collector

Δημοσίευση 16/06/2010 - 11:30

α δικό μου λάθος τοτε :blush:

#20   Stelios1

Stelios1

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/06/2010 - 14:36

Παιδιά το Iphone 4 16GB στο κατάστημα της Apple στην Αγγλία έχει 499£ δηλαδή 600Euro.

http://store.apple.c...?mco=OTY2ODA2OQ

Τελευταία επεξεργασία από: Stelios1, 16/06/2010 - 14:44


#21   xrisis

xrisis

    iPH Member

  • 292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 16/06/2010 - 14:58

Παιδιά το Iphone 4 16GB στο κατάστημα της Apple στην Αγγλία έχει 499£ δηλαδή 600Euro.

http://store.apple.c...?mco=OTY2ODA2OQ

ναι και αν το παρεις online θα ειναι ξεκλειδωτο για αυτο μαλλον απο εκει θα το παρω :)

#22   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 16/06/2010 - 15:03

ναι και αν το παρεις online θα ειναι ξεκλειδωτο για αυτο μαλλον απο εκει θα το παρω :)


στελνουν ελλαδα,γερμανια?η μονο αγγλια?

#23   giorgos_rou

giorgos_rou

    iPH Contributor

  • 1.402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 16/06/2010 - 15:57

Μόνο αγγλία.

#24   sotoskawasaki

sotoskawasaki

    iPH Enthousiast

  • 426 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/06/2010 - 16:41

Ρε παιδιά μαλακά με το παλικάρι. Αφού σας είπε ότι είναι νέος στο άθλημα και δεν το κατέχει. Δύο συγκεκριμένα πόστ πάντως είναι πολύ άσχημα και δείχνουν κακή εντύπωση για το φόρουμ. Το ένα μάλιστα από moderator. Χωρίς παρεξήγηση παλικάρια!!

Λοιπόν βρίσκομαι στην ευχάριστη θέση να σας αναφέρω ότι μόλις παρήγγειλα το iphone 4 16GB black απο το UK Apple Online Store. Σπουδάζει η αδελφή μου Λονδίνο και θα της το στείλουν στο σπίτι της. 9 του Ιούλη εκτιμώμενη μέρα παράδοσης. 15 του Ιούλη θα το έχω στα χέρια μου και 16 του Ιούλη θα σας έχω -εκτός απροόπτου- ένα πρώτο hands on review!!! Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο χαρούμενος είμαι. Για να καταλάβετε είναι η πρώτη φορά στα 6 χρόνια που είμαι φοιτητής που έχω όρεξη να διαβάσω!!! :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: sotoskawasaki, 16/06/2010 - 16:43


#25   sotoskawasaki

sotoskawasaki

    iPH Enthousiast

  • 426 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/06/2010 - 17:59

Διόρθωση, 5 του Ιούλη εκτιμώμενη μέρα παράδοσης...

#26   lefterism7

lefterism7

    iPH newbie

  • 47 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TENTEN

Δημοσίευση 16/06/2010 - 18:06

ρε παιδια να ρωτησω κατι που ανεφερε ενας φιλος πιο πανω?στην αγγλια οπως λεει το iphone πωλειται κλειδωμενο απο το applestore και ξεκλειδωτο απο το online applestore.πως γινεται αυτο ρε παιδια δεν καταλαβαινω.το link πανω στο οποιο αναφερεται ο φιλος δεν αναφερει πουθενα το iphone 4.η γνωμη μου ειναι οτι θα το πουλαει ξεκλειδωτο ,ειτε απο το μαγαζι ειτε απο το ιντερνετ στην αγγλια

#27   sotoskawasaki

sotoskawasaki

    iPH Enthousiast

  • 426 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/06/2010 - 18:28

Στην Αγγλία μέχρι πέρσυ το iPhone πωλείτο κλειδωμένο. Φέτος άλλαξε η κατάσταση. Το μόνο σίγουρο είναι ότι αν το αγοράσεις απο το online κατάστημα της Apple στην Αγγλία θα είναι ξεκλείδωτο (όπως στην Ελλάδα). Αν το αγοράσεις απο τους παρόχους (είτε απο την σελίδα τους είτε απο το μαγαζί) δεν γνωρίζω αν θα είναι κλειδωμένο ή όχι.

Τελευταία επεξεργασία από: sotoskawasaki, 16/06/2010 - 18:29


#28   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 16/06/2010 - 19:47

Ρε παιδιά μαλακά με το παλικάρι. Αφού σας είπε ότι είναι νέος στο άθλημα και δεν το κατέχει. Δύο συγκεκριμένα πόστ πάντως είναι πολύ άσχημα και δείχνουν κακή εντύπωση για το φόρουμ. Το ένα μάλιστα από moderator. Χωρίς παρεξήγηση παλικάρια!!


Δεν βλεπω να εχει σχηματιστει καμια κακη εντυπωση για το forum. Τα δυο post που λες, δεν ειναι καθολου ασχημα. Απλα περιγραφουν ακριβως πως εχουν τα πραγματα.

Παρα το γεγονος οτι αυτη τη στιγμη υπαρχουν πανω απο δεκα νεα topics στα οποια αναφερεται οτι το iPhone στην Αμερικη πωλειται κλεδιωμενο (και εκατονταδες αλλα στο nternet), το παιδι που εκανε την ερωτηση πηρε κανονικα μια σωστη απαντηση. Οποτε δεν νομιζω να τιθεται θεμα παρεξηγησης.

#29   sotoskawasaki

sotoskawasaki

    iPH Enthousiast

  • 426 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/06/2010 - 20:11

Έχεις δίκαιο σε αυτό, ίσως θα έπρεπε να ψάξει περισσότερο. Τέλος πάντων εμένα ο τρόπος μου φάνηκε λίγο απότομος. Θα μπορούσε να ειπωθεί και με πιο "λείο" τρόπο ότι το iPhone στην Αμερική πωλείται κλειδωμένο και υπάρχει σε πολλά ποστ αυτή η πληροφορία.

#30   Stelios1

Stelios1

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/06/2010 - 00:04

Δεν παρεξήγησα κανέναν, μην ανησυχείς φίλε " sotoskawasaki". Απλά σύντομα θα γίνω και εγώ ενεργό μέλος του forum σας αφού σκέφτομαι να αγοράσω το Iphone 4. Το ερώτημα είναι το εξής.. Αξίζει να το πάρεις ξεκλείδωτο απο Αγγλία ή να περιμένεις να το πάρεις από εδώ ??? Ξέρουμε στο περίπου ποια θα είναι η διαφορά στην τιμή, σύμφωνα και με τις τιμές του Iphone 3GS ?

Τελευταία επεξεργασία από: Stelios1, 17/06/2010 - 00:05


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες