Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αδικαιολόγητο !


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
34 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.728 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 26/06/2010 - 00:53

Για να εχω internet,να παιζω παιχνιδια και να επικοινωνω με τον κοσμο.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   chris93

chris93

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/06/2010 - 00:54

Θα κάνω μια ερώτηση σε όλους εσάς που λέτε όλα αυτά. Εσείς για ποιο λόγο χρησιμοποιείτε το iPhone; Είμαι περίεργος...


Για ολα οσα προσφερει...τηλεφωνο,games,ipod,internet & emails και με τοσα apps για ο,τι αλλο χρειαστει...

#33   Jason13

Jason13

    iPH Contributor

  • 986 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/06/2010 - 00:56

Οι συμμαθητες μου το iphone το εχουν για ΚΛΗΣΕΙΣ , SMS, καμια φωτογραφια για να την βαλουν στο facebook και internet <-- αυτο με wifi στο σπιτι τους.(ξεκλειδωτο το wifi :lol: ), ενας απο αυτους δεν ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗ , μονο τα βασικα.. Εγω για να παρω το κινητο αυτο ειχα γινει μελος 1 μηνα πριν ετσι ωστε να μαθω αν αξιζει αυτο το κινητο 600 ευρω.Τελικα για μενα αξιζε. Δεν μπορω να καταλαβω ομως πως παιρνουν το iphone για μοστρα και να μην ξερουν να φτιαχνουν επαφες, μονο απλα γιατι ειναι αφης και το διαφημιζει η TV!!! Αυτοι δεν ειναι μαλ@κες? Δηλ. λυπαμαι το κινητο τους που το χρησιμοποιουν αυτοι και οχι ενας που ξερει απο αυτα και δεν εχει χρηματα να το παρει!!! :blush:

#34   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 26/06/2010 - 03:37

Θα κάνω μια ερώτηση σε όλους εσάς που λέτε όλα αυτά. Εσείς για ποιο λόγο χρησιμοποιείτε το iPhone; Είμαι περίεργος...


Μερικές από τις εφαρμογές:

pingchat2, beejiveim, twitter, hicalc, todo, pdf reader, quickoffice, evernote, awesomenote, logmein, vehical, insomnia, wolfram alpha

Πρόσθεσε web surfing, email, iPod και το calendar.

Σε κάλυψα;

#35   insidergr

insidergr

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/06/2010 - 06:45

Εγω γιατι εχει μεγαλη Γραμματοσειρα,γιατι μου Αρεσει να ειμαι στην αιχμη της ταιχνολογιας,εχει ωραια αισθηση,παιζω κανενα παιχνιδακι,το συνχρονιζω με Outlook,σαν Ελβετικο Σουγια ενα πραγμα,αυτα.τα Υπολοιπα στο Λαπτοπ.και υποστηρικτικα στο Λαπτοπ.Τι σημασια εχει ομως ? αυτο ειναι Υποκειμενικο,το θεμα μας ειναι Αξιζει τα χρηματα του το 4 ? και να σας πω και κατι ? αυτη ειναι μια Υποθετικη Συζητηση.αν δεν το πιασουμε στο χερι μας να δουμε πως κ αν "Κουμποσει" δεν θα ξερουμε ποτε.Απο την αλλη αυτη η Ντομπα που μας κανει καθε φορα η Apple ειναι Βαθεια καταναλοτικη..




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες