Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πιθανο πρόβλημα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   konstagio

konstagio

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 26/10/2010 - 12:40

Παιδια, πριν απο 3 μέρες γλυστρισε από τα χέρια μου το 4αρι και μου έπεσε. Ευτυχώς δεν έπαθε απολύτως τίποτα εξωτερικά (να 'ναι καλά η θήκη)όμως έχω παρατηρήσει πως από τότε το κινητό είναι ένα "κλικ" πιο αργό στην ανταπόκριση του (ανοιγμα εφαρμογων, μηνυμάτων ακόμα και τηλ. καταλόγου!!!). Εχει ξανατύχει σε κάποιον? και αν ναι τι μπορούμε να κάνουμε? Κάθε βοήθεια δεκτή!!!!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.191 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 26/10/2010 - 12:45

Παιδια, πριν απο 3 μέρες γλυστρισε από τα χέρια μου το 4αρι και μου έπεσε. Ευτυχώς δεν έπαθε απολύτως τίποτα εξωτερικά (να 'ναι καλά η θήκη)όμως έχω παρατηρήσει πως από τότε το κινητό είναι ένα "κλικ" πιο αργό στην ανταπόκριση του (ανοιγμα εφαρμογων, μηνυμάτων ακόμα και τηλ. καταλόγου!!!). Εχει ξανατύχει σε κάποιον? και αν ναι τι μπορούμε να κάνουμε? Κάθε βοήθεια δεκτή!!!!!!


Φιλε μου απο την στιγμη που σου δουλευει το λειτουργικο νομιζω οτι ειναι καθαρα ιδεα σου.Αν ηταν δεν θα σου ανοιγε καθολου το κινητο..
Once You Go Mac You Never Go Back

#3   konstagio

konstagio

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 26/10/2010 - 12:54

μπορει και να είναι απλως η ιδέα μου, τι να πω. Πάντως εγω σκεφτομαι να κάνω και ενα hard reset για καλο και για κακό.....




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες