Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πρόβλημα με την φόρτιση της μπαταρίας


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
61 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   @kis

@kis

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/08/2009 - 02:22

Ok αλλά δεν θέλω να του κάνω jailbreak ούτε και να κατεβάσω το cydia. Πως είμαι σίγουρος χωρίς αυτό που μου προτείνεις ότι έκλεισε η app η ο Safari???

Τα προγράμματα: Phone, Safari, iPod, Mail μένουν πάντα στο background, από την στιγμή που θα τα ανοίξεις!
Για να τα κλείσεις τελείως πρέπει να κάνεις force quit ( κρατάς πατημένο το power μέχρι να βγει η μπάρα "Slide to power off" και μετά κρατάς πατημένο το home μέχρι να κάνει quit το πρόγραμμα ) <-- OS3.0
Γιά μη jailbroken iphones, αυτό που μπορείς να κάνεις για να βλέπεις ποιά προγράμματα τρέχουν στο background, είναι να κατεβάσεις ένα free memory tool από το App store! ...Στα εμφανίζει σε λίστα.

Τελευταία επεξεργασία από: @kis, 15/08/2009 - 02:24


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   supercarpman

supercarpman

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/08/2009 - 16:02

Τα προγράμματα: Phone, Safari, iPod, Mail μένουν πάντα στο background, από την στιγμή που θα τα ανοίξεις!
Για να τα κλείσεις τελείως πρέπει να κάνεις force quit ( κρατάς πατημένο το power μέχρι να βγει η μπάρα "Slide to power off" και μετά κρατάς πατημένο το home μέχρι να κάνει quit το πρόγραμμα ) <-- OS3.0
Γιά μη jailbroken iphones, αυτό που μπορείς να κάνεις για να βλέπεις ποιά προγράμματα τρέχουν στο background, είναι να κατεβάσεις ένα free memory tool από το App store! ...Στα εμφανίζει σε λίστα.


Λοιπόν κατέβασα ένα προγραμματάκι για να νλέω τι μένει ανοιχτό και ξαναπέρασα όλες τις εφαρμογές που είχα. Θα το δοκιμάσω και θα ενημερώσω.

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες