Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone από την Wind?


  • Please log in to reply
95 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   cookies82

cookies82

    iPH Member

  • 346 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/04/2009 - 14:12

περιμενουμε νεα σου με ανυπομονησια.......ελπιζω να ειναι καλα και οχι μεσω κονε να το παρεις γιατι απλα εμεις δεν εχουμε τετοιο πραγμα....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   alexrom338

alexrom338

    iPH newbie

  • 69 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/04/2009 - 14:52

Εγω εχω wind και περσι οταν μου εληγε η αναβαθμιση πηγα στη wind και τους ειπα οτι θελω το iphone 3g. Μου το εδωσαν κανονικα χωρις να πληρωσω τιπιτα. Το πηραν σαν συσκευη απο τη vodaphone και το περασαν στην επιδοτηση. Και ολα αυτα περσι. Μολις ειχε πρωτοβγει

#78   7psyxos

7psyxos

    iPH Contributor

  • 1,292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G
  • GameCenter:7psyxos

Δημοσίευση 07/04/2009 - 14:56

Πόσο το παρήγγειλες?

#79   alexrom338

alexrom338

    iPH newbie

  • 69 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/04/2009 - 14:59

Τι εννοεις ποσο?


#80   eLikon

eLikon

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 07/04/2009 - 15:04

Quote

Εγω εχω wind και περσι οταν μου εληγε η αναβαθμιση πηγα στη wind και τους ειπα οτι θελω το iphone 3g. Μου το εδωσαν κανονικα χωρις να πληρωσω τιπιτα. Το πηραν σαν συσκευη απο τη vodaphone και το περασαν στην επιδοτηση. Και ολα αυτα περσι. Μολις ειχε πρωτοβγει


Σε ποιά wind γίνονται αυτά... και τι επιδότηση είχες και δεν πλήρωσες τίποτα... πρώτη φορά το ακούω... ??? ??? ???

#81   alexrom338

alexrom338

    iPH newbie

  • 69 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/04/2009 - 15:08

Εχω εταιρικα τηλεφωνα. Εξι αναβαθμισεις. Για αυτο το πηρα free. Στη wind στην κερκυρα. Αλλα το κανουν ολοι αμα θελουν

#82   cookies82

cookies82

    iPH Member

  • 346 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/04/2009 - 15:14

εγω πηγα σημερα στην wind στην πολη μου και ρωτησα για το αν θα φερουν το iphone και απλα μου ειπε οτι τωρα που ειναι "ελευθερο" στο να το φερει οποια εταιρεια θελει θα το φερουν....ο φιλος που ειπε οτι θα παει να το παρει στις 7 του μηνα, το Iphone Θα ειναι απο αλλη εταιρεια?ή απο την wind????

#83   lester

lester

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/04/2009 - 17:00

με συγχωρειτε για τα γκρικλις πριν..
εγω αυριο θα παω σε καταστηα γουιντ που ειναι και τα κεντρικα γραφεια της γουιντ εκει επειδη ανακαλυψα οτι εχω γνωστο εκει και θα ρωτησω αν και τι γινετε σε επισημο επιπεδο παντα απο την γουιντ..σε ολα τα επιπεδα δηλαδη και για παραγγελια και αν σκοπευουν να το φερουν γενικοτερα..

#84   7psyxos

7psyxos

    iPH Contributor

  • 1,292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G
  • GameCenter:7psyxos

Δημοσίευση 07/04/2009 - 19:20

Θα σας πω κάτι, αν θέλετε το πιστεύετε. Το κατάστημα Μελισσίων πουλούσε συσκευές από τον Ιανουάριο, ύστερα βέβαια από παραγγελία.

#85   lester

lester

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/04/2009 - 01:53

θα σας πω κατι που σημερα τελικα επιβεβαιωθηκε..αν υπαρχει καλη θεληση ολα γινοντε..το να παρετε iphone απο την wind ειναι μια απλη διαδικασια η οποια εξαρταται καθαρα και μονον απο τον υπαλληλο που σας εξυπηρετει αν θελει να βοηθησει η οχι..τι ενοω...σημερα πηγα σε ενα καταστημα wind ασχετο για να ρωτησω αυτο..και ο υπαλληλος μου ςξηγησε μεχρι και την διαδικασια με την οποια θα μου δωσουν το iphone απο την wind για την επιδοτηση μου..αρα ναι φερνει και η wind iphone κατοπιν παραγγελειας αλλα και παλι τονιζω οτι αυτο επαφιεται καθαρα και μονον στην διακριτικη ευχαιρια του υπαλληλου του εκαστοτε καταστηματος στο αν θελει να σασς βοηθησει η οχι.. :)

#86   eLikon

eLikon

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 08/04/2009 - 02:02

Quote

θα σας πω κατι που σημερα τελικα επιβεβαιωθηκε..αν υπαρχει καλη θεληση ολα γινοντε..το να παρετε iphone απο την wind ειναι μια απλη διαδικασια η οποια εξαρταται καθαρα και μονον απο τον υπαλληλο που σας εξυπηρετει αν θελει να βοηθησει η οχι..τι ενοω...σημερα πηγα σε ενα καταστημα wind ασχετο για να ρωτησω αυτο..και ο υπαλληλος μου ςξηγησε μεχρι και την διαδικασια με την οποια θα μου δωσουν το iphone απο την wind για την επιδοτηση μου..αρα ναι φερνει και η wind iphone κατοπιν παραγγελειας αλλα και παλι τονιζω οτι αυτο επαφιεται καθαρα και μονον στην διακριτικη ευχαιρια του υπαλληλου του εκαστοτε καταστηματος στο αν θελει να σασς βοηθησει η οχι.. :)


Να ειπωθούν ονόματα λοιπόν... καταστημάτων & υπαλλήλων ώστε να προτιμηθούν πάραυτα .....  ;)

#87   cookies82

cookies82

    iPH Member

  • 346 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/04/2009 - 19:44

δυστυχως πηγα ρωτησα στην πολη μου και επεσα στην περιπτωση του οτι οι τυπαδες των καταστηματων wind δεν ειναι προθυμοι......πηγα ρωτησα για το Iphone και πηγε να μου πλασαρει το omnia........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μαλλον θα αλλαξω εταιρια ετσι οπως παει........ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

#88   epaminos

epaminos

    iPH Contributor

  • 1,546 μηνύματα
  • Twitter:@epaminos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:epaminos

Δημοσίευση 16/05/2009 - 00:39

Ρωτώντας σήμερα σε διαφορετικά καταστήματα της wind στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, όλοι μου έλεγαν ότι η συγκεκριμένη εταιρεία δεν πρόκειται να το φέρει λόγω πολιτικής και συνεργασίας με συγκεκριμένες εταιρείες!!!

Γι' αυτό προωθούν htc και γενικά windows mobiles...

#89   eLikon

eLikon

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 16/05/2009 - 02:08

Αμαρτίες εταιρειών "παιδεύουσι" υπάλληλοι ... τι να πούνε και αυτοί..... σε λίγο θα ψάχνουν τους πελάτες με το ντουφέκι.... το Σεπτέμβριο τους χαιρετάω ..  :'(

#90   Tsopanos

Tsopanos

    iPH Honoured Member

  • 595 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/05/2009 - 12:05

Quote

Αμαρτίες εταιρειών "παιδεύουσι" υπάλληλοι ... τι να πούνε και αυτοί..... σε λίγο θα ψάχνουν τους πελάτες με το ντουφέκι.... το Σεπτέμβριο τους χαιρετάω ..  :'(


Η WIND δεν τα πάει και πολύ καλά - φαίνεται και από τις προσφορές της. Κρίμα για τον ανταγωνισμό.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες