Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

H Apple ανακοινώνει το WWDC στις 6-10 Ιουνίου


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
294 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#256   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/06/2011 - 15:10

Eγώ ξέρω πως όταν έχεις χρήματα εξαγοράζεις και τον ανταγωνιστή σου...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#257   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.264 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 06/06/2011 - 15:10

Μπορεί η πρόσληψη να περιελάμβανε σαν όρο το να έχει δημιουργηθεί ήδη αυτό το σύστημα.δηλεδή φτιάξτο ενσωματωσέ το και σε προσλαμβάνουμε. 8) 8)

#258   madnikos

madnikos

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/06/2011 - 16:00

γνωριζει κανεις αν θα εχει live video streaming?

#259   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/06/2011 - 16:40

Πάντως αυτό το link με το youtube είναι άκυρο. Από πότε το youtube κάνει broadcasting???????????????

#260   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 06/06/2011 - 16:41

θα μαθουμε κατα ποσο αληθευει σε 2 ωρες.. :)

#261   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/06/2011 - 16:45

εγώ βάζω στοίχημα πάντως.

#262   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 06/06/2011 - 16:46

εγω καλου κακου εγω 2-3 πηγες ανοιχτες...

#263   Dimitris5

Dimitris5

    iPH Member

  • 332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/06/2011 - 16:50

παιδες επειδη θα λειπω εκεινη την ωρα και θα γυρισω 10η ωρα που θα δω το βιντεο της παρουσιασης που εχασα;;ποση ωρα θα διαρκεσει ολη η φαση;; Θα πρεπει να περιμενω να τελιωωωσει ολο για να δω το μερος που εχασα;;

#264   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 06/06/2011 - 16:51

παιδες επειδη θα λειπω εκεινη την ωρα και θα γυρισω 10η ωρα που θα δω το βιντεο της παρουσιασης που εχασα;;ποση ωρα θα διαρκεσει ολη η φαση;; Θα πρεπει να περιμενω να τελιωωωσει ολο για να δω το μερος που εχασα;;

θα ειναι διαθεσιμο και στο itunes. τωρα το ποτε δε το ξερω. μπορει και την επομενη μερα.

#265   Jeronimoz

Jeronimoz

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/06/2011 - 16:54

Ξέρεις τί; Τους έχει φάει ζήλια όλους τους άλλους και έχουν σκάσει από το κακό τους που τα χαλιοandroid είναι για τα σκουπίδια, που τα windows mobile έχουν τέτοιο λειτουργικό που μοιάζει πως το κάθε κλικ, αλλάζει διαφάνεια σε παρουσίαση.

Και κάτι άλλο γιατί πολλά λέγονταο από πολλούς που πήραν ένα iPhone ή ένα iPad και νομίζουν πως ανήκουν στην οικογένεια της Apple...

Ναι, έχουμε τα καλύτερα μηχανάκια στον κόσμο και γουστάρουμε γί αυτό. Κοροϊδεύουμε κάθε αντιγραφή του λειτουργικού μας ή της εμφάνισης των προϊόντων μας, είτε αυτό λέγετε Vista, Samsung κλπ. Ναι είμαστε fanboys ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ λόγος που είμαστε. Απεναντίας η δική σας εταιρεία (όποια και αν είναι-και δε δίνω μία στην τελική) ποτέ δεν κατάφερε ούτε να κάνει τόσο ντόρο για μία απλή εκδήλωση, ούτε 3 χρόνια να κυριαρχήσει.

Βρισκόμενος εδώ μέσα αναγνωρίζεις άμεσα και σαφέστατα την υπεροχή μας, την υπεροχή της Apple. Ο ίδιος σου αγόρασες. Ας μην αγόραζες ρε φίλε αν σε χαλάει το Χ και το Ψ. Ας έπαιρνες ένα ΝΟΚΙΑ, τώρα που είναι και καλοκαίρι θα το δοκίμαζες και με τις ρακέτες...ΝΑΙ, είμαστε και fanboys και καραγουστάρουμε αυτά που έχουμε. Αν μας θεωρείς κάπως ή την Apple κάπως είτε κατώτερη σήκω τράβα και φύγε από δω. Μόνος σου ήρθες σε μία κοινότητα η οποία γουστάρει Apple. Δε μας νοιάζει ούτε αν βρίσκεις τα Android καλύτερα, στα τέτοια μας αν θέλεις flash και δε μας καίγεται καρφάκι για το τι πιστεύεις. Εσύ ήρθες στην ομάδα μας, δε σε φέραμε. Με το ζόρι. Πόσους ξέρεις με iPhone πουμπήκαν σε φόρα τou android?who careeessss???? ´Ολοι χτυπούν το δέντρο που να δώσει για να φάνε. Τυχαίο? ´ολοι τα έχουν βάλει με την Apple γιατί καίγονται είτε από φόβο είτε από ζήλια.

Ναι, το ξέρω, θα πεις το post είναι δυναμιτισμένο. Θα πεις πως είμαι κολλημένος. Εσύ ήρθες εδώ, στον κόσμο μας. Η κάθε κοινότητα υπάρχει επειδή όμοιος, ομοίω αεί πελάζει. Αν έχεις απορία ρώτα την, πάρε απάντηση και στρίβε. Εμείς γουστάρουμε αυτό που όλος ο κόσμος έχει αποδείξει έμπρακτα την ανωτερότητά του.

Σας εύχομαι ό,τι καλύτερο για το επόμενο android Corn Flakes.

Lol...δυναμιτισμενο...αρπακολαρισμενο ισωσ. Αυτο που με εστειλε ηταν το ρητο ομωσ. Ας με συγχωρεσουν οι διαχειριστές αλλα "μαζί μου ασχολεισε πόσο...". ΕΣΥ πρέπει να είσαι η αυτός που πούλησε το νεφρό του για ένα iPhone η το μουλικο του Στίβ για να έχεις παθιαστει τόσο. Μπορει να νομιζεισ οτι εχεισ και την apple.Ζήσε στο κόσμο σου. Τελικά όπως στην άγρια δύση που υπήρχε πάντα ένας πιο γρήγορος πιστολερο έτσι και εδώ διαπιστώνω ότι πάντα υπάρχει ένα μεγαλύτερο χαιβανι. Αφού του τα εψαλα του χαφταλευρα τώρα ας με διαγράψουν κιόλας.

#266   papamitsos

papamitsos

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/06/2011 - 16:56

Το engadget παντως εχει αρχισει την μεταδοση. Δεν εχω ηχο προς στιγμη. Σε λιγο που θα εχω, θα μπορω να πω για τι πραγμα μιλανε τα τυπακια. :)


Edit: Ειχε αρχισει. Διακοπηκε και τωρα λεει ποτε θα ξανα ειναι online.

Τελευταία επεξεργασία από: papamitsos, 06/06/2011 - 16:57


#267   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/06/2011 - 17:15

ξερετε αν θα εχει live video streaming? στην διεύθυνση αυτη που βρήκα? http://www.ustream.t...1---ios-5-event

#268   crazydub

crazydub

    iPH Member

  • 348 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/06/2011 - 17:24

Πάντως αυτό το link με το youtube είναι άκυρο. Από πότε το youtube κάνει broadcasting???????????????

οχι το youtube εχει πριν λιγο καιρο αυτην την υπηρεσια
αν βαλεις youtube.com/live θα σου βγαλει ;)

#269   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/06/2011 - 17:26

+1, Ναι αλλά το λινκ πιο πάνω δεν έχει /live..

#270   crazydub

crazydub

    iPH Member

  • 348 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/06/2011 - 17:28

+1, Ναι αλλά το λινκ πιο πάνω δεν έχει /live..

στο youtube.com/live
κατω θα δεις πως το εχει το WWDC 2011

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες