Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ηράκλειο Κρήτης - Μεγάλη απογοήτευση!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
29 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   vagos1977

vagos1977

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/08/2009 - 11:02

γεια σας και απο εμενα!εχω γυρισει ολα τα καταστηματα της βονταφονε εδω στο ηρακλειο-κρητης και ολοι μου λενε οτι θα καθυστερησει 1 μηνα περιπου..καποιος πηγε να μου πουλισει στην τιμη των 569 i phone 3g με αναβαθμιση s και οταν μου εδειχνε την αναβαθμιση τον ρωτουσα πθξιδα εχει?οχι μου λεει,εχει την ιδια ταχυτητα με το καινουριο ,μου λεει οχι και τον ρωταω πως ειναι δυνατο να το πουλας στην ιδια τιμη με το καινουριο!!??ελεος..

η μονη ελπιδα μου πλεον ειναι απο ενα μαγαζι που μου ειπε οτι την πεμπτη περιμενει καποια κοματια!!!

για να δουμε η ελπιδα πεθαινει τελευταια!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 04/08/2009 - 11:26

αυτο θελει προσοχη γιατι οι εταιριες μεν δεν σταματανε να δινουνε το 3g αλλα προσπαθουνε να ξεστοκαρουνε...με το καλο να το παρεις..!

ezgif_com_crop_2.gif


#3   johnanad

johnanad

    iPH Addict

  • 870 μηνύματα
  • Twitter:@johnanad
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:johnanad

Δημοσίευση 04/08/2009 - 12:15

εσυ ενδιαφερεσαι να αγορασεις το 3g η το 3gs?

#4   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 04/08/2009 - 12:29

θελει το 3gs απ'οτι καταλαβα..και προσπαθησανε να του πουλησουνε φυκια για μεταξοτες κορδελες.

Τελευταία επεξεργασία από: thanasis, 04/08/2009 - 12:30

ezgif_com_crop_2.gif


#5   giwrgosd

giwrgosd

    iPH Enthousiast

  • 526 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 04/08/2009 - 12:34

γεια σας και απο εμενα!εχω γυρισει ολα τα καταστηματα της βονταφονε εδω στο ηρακλειο-κρητης και ολοι μου λενε οτι θα καθυστερησει 1 μηνα περιπου..καποιος πηγε να μου πουλισει στην τιμη των 569 i phone 3g με αναβαθμιση s και οταν μου εδειχνε την αναβαθμιση τον ρωτουσα πθξιδα εχει?οχι μου λεει,εχει την ιδια ταχυτητα με το καινουριο ,μου λεει οχι και τον ρωταω πως ειναι δυνατο να το πουλας στην ιδια τιμη με το καινουριο!!??ελεος..

η μονη ελπιδα μου πλεον ειναι απο ενα μαγαζι που μου ειπε οτι την πεμπτη περιμενει καποια κοματια!!!

για να δουμε η ελπιδα πεθαινει τελευταια!!!


Λοιπον εδω στην Κρητη η ενημέρωση ειναι διαφορετική απο καταστηματα της βοντα!στο ενα μου λενε Τρίτη ή Πέμπτη θα το έχω και σε κάποιο άλλο της ιδιας πόλης μου λένε σε κανένα μήνα.
Τα συμπεράσματα δικά σας!!

#6   vagos1977

vagos1977

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/08/2009 - 12:44

το 3gs ενδιαφερομαι αλλα πηγαν να πουλησουν το προηγουμενο με αναβαθμιση..αν δεν το παρω και την πεμπτη υπομονη ενα μηνα!!!

#7   nickliki1

nickliki1

    iPH Enthousiast

  • 515 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:nickliki

Δημοσίευση 04/08/2009 - 14:00

Φίλε μου εγώ είχα κάνει προκρατηση σε ένα cosmote κατάστημα (φίλος) και με πήρε τηλ να πάω να το πάρω. Όμως τελικά δεν το παίρνω (βλέπεις έχω το άτιμο το 3g μόνο 2,5 μήνες). Αν το θέλεις από εκεί πάμε και το παίρνεις Εσυ

#8   virland

virland

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 04/08/2009 - 14:15

Το 16gb η το 32gb;

#9   alan79

alan79

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 04/08/2009 - 17:28

Για σας και απο μενα..καινουργιο μελος στο forum. Σημερα κατα τις 2 πηγα και ρωτησα στο πλαισιο αν το εχουν. Η υπαλληλος μου ειπε οτι θα φερουν καποια κομματια αυριο. Επισης ειδα κατι συσκευασιες iphone στα ντουλαπακια του καταστηματος αλλα μου ειπε οτι ειναι το 3G, επειδη της ειπα οτι ενδιαφερομαι για αλλαγη προγραμματος vodafone. Οχι καινουργιος πελατης δλδ, οποτε πεζει και να μου ειπε ψεμα. Αν μπορει καποιος αλλος στο ηρακλειο να το εξακριβωσει..εγω θα ξαναπαω αυριο παλι αφου μου πε οτι θα φερει καποια κομματια. Δεν ειπε ουτε για μεγεθος ουτε για χρωμα.
Ελπιζω να βοηθησα.

#10   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1.803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 04/08/2009 - 17:33

Στο Oteshop κατάστημα Σητείας υπάρχει ένα κομμάτι 32άρι μαύρο το οποίο το έφεραν σήμερα. Το δίνουν και με σύνδεση (Cosmote) αλλά και σκέτο. Για όποιον Kρητικό ενδιαφέρεται ας προσέλθει.

Τελευταία επεξεργασία από: koumbouni, 04/08/2009 - 17:34


#11   giwrgosd

giwrgosd

    iPH Enthousiast

  • 526 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 04/08/2009 - 17:57

Μακρια για να ρθω...αντικαταβολη στελνουν Χανια?

#12   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1.803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 04/08/2009 - 18:02

Δεν το νομίζω να στέλνουν αντικαταβολές. Πάρε τους ένα τηλ. πάντως και δεν χάνεις τίποτα.
ΣΗΤΕΙΑ

ΚΑΠΕΤΑΝ ΣΗΦΗ 22

Τηλ: 28430-24199
Τώρα είναι ανοικτά

#13   vagos1977

vagos1977

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/08/2009 - 18:13

Φίλε μου εγώ είχα κάνει προκρατηση σε ένα cosmote κατάστημα (φίλος) και με πήρε τηλ να πάω να το πάρω. Όμως τελικά δεν το παίρνω (βλέπεις έχω το άτιμο το 3g μόνο 2,5 μήνες). Αν το θέλεις από εκεί πάμε και το παίρνεις Εσυ



σε ευχαριστω φιλαρακι αλλα ενδιαφερομαι απο την βονταφονε γιατι εχω την επιδοτηση

#14   nickliki1

nickliki1

    iPH Enthousiast

  • 515 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:nickliki

Δημοσίευση 04/08/2009 - 21:13

Το 16gb η το 32gb;

Το 16αρι φιλε μου

#15   vagos1977

vagos1977

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/08/2009 - 17:25

τελικα το πηρα αποφαση!!!δεν ξαναασχολουμαι με το τηλεφωνο το εχω παρει αποφαση και με εχει κουρασει..εχω γυρισει ολα τα καταστηματα βονταφονε και εχω παρει τηλεφωνο ολο το νομο..ολοι μου λενε ενα μηνα και να δουμε..οποτε περιμενω ειδοποιηση πλεον..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες