Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 3GS με Demo περιεχόμενο - Τι να κάνω;


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
32 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   giannislas

giannislas

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/12/2009 - 12:15

Εφόσον το κινητό ειναι Demo έκδοση πηγαινε πίσω στο Πλαισιο και πές τους να σου δώσουν άμεσα αλλο αλλιώς να σου το δώσουν τουλάχιστον 300€ κατω μιας και το τήλ αυτο έχει βγεί καθαρα για διαφημιστικούς λογους και δεν είναι προς πώληση(δείξ'τους το που το γράφει απο πίσω)
Έιναι σαν να παίρνεις απο το super market ενα προιον που είναι σε συσκευασια δωρου και το έχουν χωρίσει για να το πουλήσουν ξεχωριστα.Δηλαδή μιλάμε για καθαρό κερδος του μαγαζιού...'Αυτοι το πήραν τσάμπα και στο πούλησαν 600€
Απαγορέυεται αυτο

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   kitkat1

kitkat1

    iPH Contributor

  • 901 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/12/2009 - 12:29

Δεν το παίρνουν τσάμπα φίλε μου ... Σε λίγο καιρό που θα το ζητήσουν από vodafone , Γερμανό ή cosmote , απ ´ όπου το πήρε τέλος πάντων , για να το στείλουν αυτή στην apple να το ετοιμάσει για κανονικό (δες το ποστ μου πάνω από το δικό σου ) θα στείλουν το μερίδιο που παίρνει η Apple αλλά και η vodafone , cosmote ,Γερμανός .

#33   dj_vts

dj_vts

    iPH User

  • 112 μηνύματα
  • Twitter:@dj_vts
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:dj_vts

Δημοσίευση 19/12/2009 - 12:49

Παιδια ειχα κι εγω ενα 3G για 5 μηνες που εγραφε ακριβως ετσι πισω Demo - Not for resale, αλλα δουλευε κανονικοτατα... Ουτε ελλειψη hardware ουτε προβλημα με την εγγυηση... Φιλε μην ανησυχεις δεν εχει τιποτα το τηλεφωνο, μονο και μονο για ψυχολογικους λογους αν θελεις να το αλλαξεις.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες