Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Installous - Να το εγκαταστήσω ή όχι;


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   vaggelis60

vaggelis60

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/08/2009 - 12:03

παιδια καλημερα.εχω εγκαταστησει στην firmware 3.0 στο iphone 3g και στο cydia παω στο installous και μου εχει ενα εικονιδιο με ερωτηματικο διπλα του.να το εγαταστησω ή θα μου βγαλει κανενα προβλημα στο κινητο.υπαρχει καποιος αλλος τροπος να γινει η εγκατασταση ή μονο απο το cydia.ευχαριστω

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 09/08/2009 - 13:19

οταν λες διπλα?τι ενωεις?οχι δεν εχει προβλημα το κινητο με το προγραμμα Installus γενικα τωρα στην προκειμενη περιπτωση δεν καταλαβα τι ενοεις ερωτηματικο...μονο απο cydia μπενει αυτο φιλε μου..

Τελευταία επεξεργασία από: thanasis, 09/08/2009 - 13:19

ezgif_com_crop_2.gif


#3   Donacgreece

Donacgreece

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/08/2009 - 16:38

exo to exis provlima! oso eixa to cidya me tin ekdosi 3 otan xriastike na valo to HACKULOS gia to appsyng mpike kanonika! tora pou exo valei to 3.01 to cidya meta apo ligo klinei! de prolaveno na kano kai pola pragmato to app syng to katafero plikrologodas poli grigora kai prolave na mepi oriaka prin klisei! xerei kanenas ti mporei na fteei?

#4   @kis

@kis

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/08/2009 - 18:14

exo to exis provlima! oso eixa to cidya me tin ekdosi 3 otan xriastike na valo to HACKULOS gia to appsyng mpike kanonika! tora pou exo valei to 3.01 to cidya meta apo ligo klinei! de prolaveno na kano kai pola pragmato to app syng to katafero plikrologodas poli grigora kai prolave na mepi oriaka prin klisei! xerei kanenas ti mporei na fteei?

Όταν το cydia δεν κάνει σωστά "Loading Data" και δεν φορτώνει την αρχική σελίδα του "Cydia Home", σε πετάει στο SpringBoard! Τσέκαρε αν έχεις, κανονικά, internet την ώρα που μπαίνεις στο cydia.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες