Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 34 ψήφοι

iPhone 4/4S: Δείξτε την home screen του iPhone σας!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7004 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1156   antonisss

antonisss

    iPH Elite Poster

  • 2.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 09/03/2012 - 03:24

βαζω αυτο που μου λες..αλλα ο καιρος που ειναι στην μεση δεν φενετε γιατι τον καλυπτουν τα εικονιδεια μ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1157   antonisss

antonisss

    iPH Elite Poster

  • 2.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 09/03/2012 - 03:47

???


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1158   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/03/2012 - 04:06

Gridlock δεν εχεις στο τηλ?...με αυτο μπορεις να αφησεις το κενο που θες ωστε να μπει το εικονιδιο του καιρου

#1159   ioannis66

ioannis66

    iPH Enthousiast

  • 546 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 09/03/2012 - 08:48

λοιπον το κοιταξα, ο καιρος υπαρχει ηδη (κ μαλιστα με υπεροχες εικονες) αν δεις το ποστ του Νικου στην προηγουμενη σελιδα, ειναι το κεντρικο εικονιδιο (σ εσενα εχει κρυφτει απο το a εικονιδιο που εχεις βαλει/ δεν ξερω ποια εφαρμογη ειναι)
η στοιχιση στην κορδελα, αν δεν την εχεις πειραξει, ειναι σωστη (αν εχεις καποιο προβλημα μου το λες)

βαλε λοιπον κ το Wallpaper.html (του Cazoobi-κορδελα), στο h1UI σου, κ πρεπει να εισαι ετοιμος (διορθωσε μονο την τοποθεσια σου κ τους βαθμους κελσιου)

ok azaleea sory για την καθυστεριση εμπλεξα με τη δουλεια ασχημα,ενταξει το προσπαθω οπως λες και αν θελω κατι ρωταω ευχαριστω

#1160   ioannis66

ioannis66

    iPH Enthousiast

  • 546 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 09/03/2012 - 09:24

λοιπον το κοιταξα, ο καιρος υπαρχει ηδη (κ μαλιστα με υπεροχες εικονες) αν δεις το ποστ του Νικου στην προηγουμενη σελιδα, ειναι το κεντρικο εικονιδιο (σ εσενα εχει κρυφτει απο το a εικονιδιο που εχεις βαλει/ δεν ξερω ποια εφαρμογη ειναι)
η στοιχιση στην κορδελα, αν δεν την εχεις πειραξει, ειναι σωστη (αν εχεις καποιο προβλημα μου το λες)

βαλε λοιπον κ το Wallpaper.html (του Cazoobi-κορδελα), στο h1UI σου, κ πρεπει να εισαι ετοιμος (διορθωσε μονο την τοποθεσια σου κ τους βαθμους κελσιου)

οκ κοιταξε το,εκανα τη βλακεια και ανοιγα το φακελο που εδωσε ο φιλος που τα εχει ολα μεσα (Ribbon CazoobiAB99),και χρησημοποιουσα επιμερους πραγματα,με photoshop πηρα το wallpaper και το παντρεψα με το γυαλινο πλαισιο που εχει την κορδελα και προσπαθουσα να βαλω πανω τα στοιχεια μεμονομενα,καταλαβες?απο το pc επαιρνα ενα ενα και τα ταιριαζα εγω,ενω ειναι ολα ετοιμα,το εβαλα ολοκληρο στο winter,το επελεξα και νατο,σε κουφανα και σενα,που θα παει θα μαθουμε, καλιο αργα...,μονο μενει να ευθυγραμισουμε τα στοιχεια στην κορδελλα γιατι ειναι χαλια ετσι,δεν μου λες οπως ειπε ο φιλος ο romeo πιο πανω θα μπορεσω να το κανω οπως το εχει στην εικονα η θα τα κανω σκ...α?

Συνημμένα αρχεία



#1161   ioannis66

ioannis66

    iPH Enthousiast

  • 546 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 09/03/2012 - 10:45

οκ κοιταξε το,εκανα τη βλακεια και ανοιγα το φακελο που εδωσε ο φιλος που τα εχει ολα μεσα (Ribbon CazoobiAB99),και χρησημοποιουσα επιμερους πραγματα,με photoshop πηρα το wallpaper και το παντρεψα με το γυαλινο πλαισιο που εχει την κορδελα και προσπαθουσα να βαλω πανω τα στοιχεια μεμονομενα,καταλαβες?απο το pc επαιρνα ενα ενα και τα ταιριαζα εγω,ενω ειναι ολα ετοιμα,το εβαλα ολοκληρο στο winter,το επελεξα και νατο,σε κουφανα και σενα,που θα παει θα μαθουμε, καλιο αργα...,μονο μενει να ευθυγραμισουμε τα στοιχεια στην κορδελλα γιατι ειναι χαλια ετσι,δεν μου λες οπως ειπε ο φιλος ο romeo πιο πανω θα μπορεσω να το κανω οπως το εχει στην εικονα η θα τα κανω σκ...α?

Παιδια καλημερα αν μπορει καποιος να βοηθησει,1.πως αλλαζουμε τη θεση του καιρου,2.πως αλλαζουμε τα γραμματα και τη στοιχιση τους πανω στην κορδελα,μεσα στο wallpαper html,καταφερα και αλλαξα το χρωμα της ωρας,επισης ανω και κατω τελεια στην ωρα πως βαζουμε,αν θελετε συγκεκριμενες κινησεις γιατι ψαχνω αλλα δεν τα καταφερνω

Συνημμένα αρχεία



#1162   antonisss

antonisss

    iPH Elite Poster

  • 2.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 09/03/2012 - 11:15

Romeo εντάξει το φτιάξα.. εχω ακόμα τρεις ερωτήσεις .πως μπορω να αλλαξω το χρώματα στην κορδέλα,,πως να βάλω άνω και κάτω τέλεια στην ώρα και τέλος δεν μου φενονται η γραμματοσειρες κρύβονται απο πίσω..


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1163   corollakias

corollakias

    iPH User

  • 136 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:stauros_87

Δημοσίευση 09/03/2012 - 11:34

1 χρωμα νομιζω δεν αλαζει μονο με το photoshop
2<!--Compose the string for display-->
και σβησε της εντολες
:var currentTimeString = currentHours_name_array[currentHours];
:var currentTimeString1 = currentMinutes_name_array[currentMinutes]; και βαλε την εντολη

var currentTimeString = currentHours + ":" + currentMinutes;

#1164   antonisss

antonisss

    iPH Elite Poster

  • 2.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 09/03/2012 - 11:52

Εντάξει το έφτιαξα ...ξέρει κάποιος πως να βγαλω το γκρι backround?? Αναρτημένη εικόνα


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1165   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.588 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 09/03/2012 - 11:59

Απλά θα πας ρυθμίσεις - ταπετσαρία και θα επιλέξεις το ίδιο Wallpaper με αυτο του θέματος.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1166   antonisss

antonisss

    iPH Elite Poster

  • 2.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 09/03/2012 - 12:06

ωραια,νικο να σου πω.ξερεις πως να φενονται η γραμματοσειρες γιατι μου κρυβονται απο πισω

#1167   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.588 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 09/03/2012 - 12:08

Τι εννοείς? Όπως είναι στο Screenshot?

Σε όλους έτσι είναι.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1168   antonisss

antonisss

    iPH Elite Poster

  • 2.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 09/03/2012 - 12:13

οχι ξερεις τι οταν ειμαι κανονικα στο θεμα και οχι σε καπιο φακελο ..η γραματοσειρα πχ των μηνυματων κρυβεται πισω απο το youtube και αυτο γινεται σε ολα και δεν φαινεται σχεδον καμια

#1169   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.588 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 09/03/2012 - 12:16

Αν έχεις βάλει εξτρα στήλες είναι λογικό μιας και έχουν μικρύνει οι αποστάσεις.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1170   antonisss

antonisss

    iPH Elite Poster

  • 2.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 09/03/2012 - 12:18

στηλες τι εννοεις??αν εννοεις αυτο εχω βαλει το 3x3

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 18

0 μέλη, 18 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες