Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Θήκη για iPhone 4 & 4s


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1067 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#286   Jason13

Jason13

    iPH Contributor

  • 986 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/12/2011 - 20:30

Από sgpstore είχες παραγγείλει φίλε μου;Έχω κάνει κι εγώ μια παραγγελιά περίπου ίδια ημερομηνία με εσένα και περιμένω ακόμα...

Απο ebay οπως γραφω πιο πανω. Μου ηρθε 6 ευρω φθηνοτερα απο τι αν το αγοραζα απο την ιστοσελιδα της SGPstore!

Αυτο ακριβως-->
http://www.ebay.com/...150297168690870

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#287   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 01/12/2011 - 20:34

Ok δεν το πρόσεξα σόρρυ.Thanx.

Αναρτημένη εικόνα


#288   takisot

takisot

    iPH Enthousiast

  • 558 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/12/2011 - 13:53

Να παρουσιασω και γω την θηκη που ηρθε σημερα και αποτελει για μενα την πιο ομορφη θηκη για iPhone 4s!!!Λεγεται LEVERAGE και ειναι απο την Graft concepts! Το matte ειναι μεταλλικο τυπου clutch.Φορεθηκε σε μαυρο και ασπρο iphone 4s αντιστοιχα











Εχει και back plate για το πισω καπακι αλλα δεν μπηκε.



Καλημέρα! Επειδή και εγώ ενδιαφέρομαι για την leverage, ποσο καιρο έκανε να έρθει & ποσο ήταν με τα μεταφορικά;
Επίσης, τι διαφορα έχει το matte από το chrome finish?

Ευχαριστώ

#289   apostolo

apostolo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/12/2011 - 14:26

Καλημέρα! Επειδή και εγώ ενδιαφέρομαι για την leverage, ποσο καιρο έκανε να έρθει & ποσο ήταν με τα μεταφορικά;
Επίσης, τι διαφορα έχει το matte από το chrome finish?

Ευχαριστώ

εκανε κανα μηνα να ερθει και αυτο γιατι ειχα παραγγειλει την ασπρη αρχικα η οποια ειχε ενα προβλημα στην παραγωγη και δε διατιθεται προς το παρον.21 Νοεμβρη την στειλανε 30 την ειχα.Το matte ειναι ματ ενω το αλλο γυαλιστερο το μεταλλο.Τα εξοδα γυρω στα 30$+3,5€ τελωνειο (σταλθηκε με usps με tracking number).Ειναι καπως πολλα.

Τελευταία επεξεργασία από: apostolo, 02/12/2011 - 14:30


#290   takisot

takisot

    iPH Enthousiast

  • 558 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/12/2011 - 14:39

εκανε κανα μηνα να ερθει και αυτο γιατι ειχα παραγγειλει την ασπρη αρχικα η οποια ειχε ενα προβλημα στην παραγωγη και δε διατιθεται προς το παρον.21 Νοεμβρη την στειλανε 30 την ειχα.Το matte ειναι ματ ενω το αλλο γυαλιστερο το μεταλλο.Τα εξοδα γυρω στα 30$+3,5€ τελωνειο (σταλθηκε με usps με tracking number).Ειναι καπως πολλα.

Μάλιστα, ευχαριστώ. Δεν το στέλνουν με απλό ταχυδρομείο;
Επίσης, έχει αντοχή στις τουμπες αντίστοιχη με το bumper της apple? Και σου κάνει τα γνωστά σημαδάκια στο βουρτισμενο αλουμίνιο που γίνονται στο bumper με την τριβή με την σκόνη (το παλιο μου 4ρι είχε αρκετά λόγω bumper).

#291   apostolo

apostolo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/12/2011 - 14:59

Μάλιστα, ευχαριστώ. Δεν το στέλνουν με απλό ταχυδρομείο;
Επίσης, έχει αντοχή στις τουμπες αντίστοιχη με το bumper της apple? Και σου κάνει τα γνωστά σημαδάκια στο βουρτισμενο αλουμίνιο που γίνονται στο bumper με την τριβή με την σκόνη (το παλιο μου 4ρι είχε αρκετά λόγω bumper).

Δεν μου δωσε επιλογη για απλο ταχυδρομειο.Για αντοχη δεν ξερω ακομα γιατι ειναι νωρις για τουμπες!Τωρα για το αλουμινιο δινουν και ενα διαφανο αυτικολλητακι,σαν σελοτειπ, οπου το κολλας στο πανω μερος του τηλεφωνου οπου πιανει το μεταλλο οποτε δεν υπαρχει θεμα γραντζουνιων.

#292   HarrisCasual

HarrisCasual

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα

Δημοσίευση 02/12/2011 - 15:03

φιλε jason θελω αν μπορεις να τη βγαλεις φοτο φωρεμενη πανω στο iphone (απο την πλευρα με τα mute & volume buttons)... 4 ή 4ς εχεις
(δεν χρειαζεται και καμερα... με ενα κινητο τραβα τη...

#293   takisot

takisot

    iPH Enthousiast

  • 558 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/12/2011 - 15:03

Δεν μου δωσε επιλογη για απλο ταχυδρομειο.Για αντοχη δεν ξερω ακομα γιατι ειναι νωρις για τουμπες!Τωρα για το αλουμινιο δινουν και ενα διαφανο αυτικολλητακι,σαν σελοτειπ, οπου το κολλας στο πανω μερος του τηλεφωνου οπου πιανει το μεταλλο οποτε δεν υπαρχει θεμα γραντζουνιων.

Οι γρατζουνιές στο απλό bumper που δεν έχει μέταλλο, έρχονται από το πλαστικό! Δεν είναι ακριβώς γρατζουνιές, αλλα φεύγει το ματ του αλουμινιενιου πλαισιου λόγω τριβής με την σκόνη που μαζεύεται μεσα με τον καιρο..

#294   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 02/12/2011 - 15:03

Για την θηκη-bumper δειτε εδω εχει φωτο ενα παλικαρι.. κ μερικες απο μενα αλλα μαπα ποιοτητα !! :)
http://forums.macrum...=1274831&page=3
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#295   gmak

gmak

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/12/2011 - 15:17

Εννοω οτι γρατζουνιστηκε στην προσπαθεια μου να βγαλω τη θηκη,οχι κατα τη διαρκεια που τη φορουσα στο τηλεφωνο.

Να κανω μια χαζη ερώτηση... Αυτές οι θήκες είναι καλές και λεπτές οσο λέτε...προστατεύουν όμως την πρόσοψη ; Αν πέσει μπρουμητα έχω την εντύπωση ότι θα παει αδιάβαστο.....ενώ το bumber το προστατεύει πανταχωθεν...βέβαια χρησιμοποιώντας το bumber εγω προσωπικά μου άφησε στίγματα στο μέταλλο..τα οποία δεν βγαίνουν...

#296   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/12/2011 - 15:34

δηλαδη αν πεσει με την οθονη προς τα κατω θα παει αδιαβαστο οτι και να φορας

#297   onisim

onisim

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/12/2011 - 15:43

Μια ερώτηση για τον φίλο DjVassel..!!!
Υπάρχει περίπτωση να φέρεις Deff Cleave ή Vapor σε λευκό εντελώς χρώμα;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#298   dennis97

dennis97

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/12/2011 - 15:58

θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας για αυτή τη θήκη !! http://www.proporta....5524&t_mode=des

http://www.stylecompare.co.uk/product/ted-baker/arnaldo-leather-iphone-case εγω εχω αυτη την Ted Baker και ειναι παρα πολυ προσεγμενη.

#299   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 02/12/2011 - 16:02

Μια ερώτηση για τον φίλο DjVassel..!!!
Υπάρχει περίπτωση να φέρεις Deff Cleave ή Vapor σε λευκό εντελώς χρώμα;


Sent from my iPhone using Tapatalk



H Deff Cleave σε λευκο βγαινει σε εκδοση που κανει μονο για iPhone 4, και οχι 4s, εγω αυτη που φερνω εχει το καινουργιο desing που κανει και για τα 2 γιατι εχει κοψιμο ενιαιο εκει στα κουμπακια. Οταν βγει λευκη σε αυτο το μοντελο θα την φερω εννοειται.
Η Vapor λευκη βγαινει μονο η Pro, η οποια βγαινει ακριβη, 50€ και λογο υψηλου κοστους δεν την φερνω γιατι σιγουρα δε θα φυγει πολυ και θα μου μεινουν stock. Η Vapor 4 που φερνω, ειχε βγαλει και μια εκδοση λευκη αλλα ηταν βαμμενη και ξεφλουδιζε το χρωμα της οποτε δεν την εφερα γιατι θα ειχα παραπονα.

#300   onisim

onisim

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/12/2011 - 16:17

4αρι έχω και θέλω μια λευκή τέτοιου στυλ


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 17

0 μέλη, 17 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες