Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Θήκη για iPhone 4 & 4s


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1067 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#301   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 02/12/2011 - 16:58

4αρι έχω και θέλω μια λευκή τέτοιου στυλ


Sent from my iPhone using Tapatalk


Μπορω να σου φέρω μια pro, αλλα αυτες ειναι μονο με παραγγελια, γιατι βγαινει ενα 50αρικο. Για την Deff λαθος εγραψα πανω, ειναι μονο για το 4s η λευκη :blush:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#302   dreamangel25

dreamangel25

    iPH Addict

  • 870 μηνύματα
  • Twitter:@@Ssou28
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:dreamangel25

Δημοσίευση 02/12/2011 - 18:22

σημερα μου ηρθε αυτο το bumber,πολυ ωραια κατασκευη και πανεμορφο στο 4αρακι μου!
My link
επισης djvassel k εγω προτιμω λευκο,ποια εννοεις οτι μπορεις ν παραγγειλεις,αν ειναι να μαζεψουμε ατομα κ να κανουμε ομαδικη παραγγελια!

Τελευταία επεξεργασία από: dreamangel25, 02/12/2011 - 18:22


#303   gmak

gmak

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/12/2011 - 19:12

δηλαδη αν πεσει με την οθονη προς τα κατω θα παει αδιαβαστο οτι και να φορας


δεν νομιζω φιλε μου..με το bumper το γλιτωνεις μιας και δημιουργεί "νυχι" στην προσοψη...το λεω διοτι επεσε απο τα παιδια μου και εσκασε με το λαστιχο του bumper κατω που προστατεψε την οθονη

#304   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 03/12/2011 - 00:41

σημερα μου ηρθε αυτο το bumber,πολυ ωραια κατασκευη και πανεμορφο στο 4αρακι μου!
My link
επισης djvassel k εγω προτιμω λευκο,ποια εννοεις οτι μπορεις ν παραγγειλεις,αν ειναι να μαζεψουμε ατομα κ να κανουμε ομαδικη παραγγελια!



Για λευκη αλουμινιου υπαρχουν 2 επιλογες. Η ακριβη Vapor Pro που βγαινει στο 50αρικο και κανει για 4 και 4s, και η Deff Cleave που κανει μονο για 4s. Αυτες ειναι και οι φωτος τους
Αναρτημένη εικόνα
Αναρτημένη εικόνα

#305   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 03/12/2011 - 00:43

Η vapor είναι λίγο πιο safe στο αν πέσει το τηλ κάτω ή είναι η ιδέα μου? Γιατί στην deff cleave δε διακρίνω τόσο εξόγκωμα για προστασία οθόνης όπως στα υπόλοιπα bumper :/

#306   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 03/12/2011 - 00:45

Κι από άποψη φυσικής να το πάρεις οι πιο ασφαλείς για πτώση κινητού είναι οι ελαστικές γιατί απορροφούν κραδασμούς.Οι Deff Cleave και oi Vapor που είναι μεταλλικές δεν απορροφούν κραδασμούς...

Αναρτημένη εικόνα


#307   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 03/12/2011 - 00:45

Βασικα και με τις 2, αν σου πεσει με την προσοψη κατω.... εχμ... δε θελεις να σου πεσει με την προσοψη κατω!

#308   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 03/12/2011 - 00:46

Κι από άποψη φυσικής να το πάρεις οι πιο ασφαλείς για πτώση κινητού είναι οι ελαστικές γιατί απορροφούν κραδασμούς.Οι Deff Cleave και oi Vapor που είναι μεταλλικές δεν απορροφούν κραδασμούς...

Καλά αυτό εξυπακούεται αλλά ανάμεσα στις δύο λέω. Όπως και να έχει κάτι παραπάνω θα σώσει αν έχει ένα κάποιο εξόγκωμα...

#309   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 03/12/2011 - 00:48

Αυτές έχουν πρόβλημα με το σήμα φίλε Vassel?Έχεις δοκιμάσει καμμία;
@katya
Ντάξει θα σωθεί το κινητό αλλά θα χαιρετήσεις το bumper κατά 99%.

Αναρτημένη εικόνα


#310   billthes

billthes

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:billthes

Δημοσίευση 03/12/2011 - 00:48

με το σημα τι γινεται παιδια με τις μεταλλικες/αλουμινενιες θηκες?επηρεαζεται καθολου..?

#311   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 03/12/2011 - 01:12

Με το σημα τη μονη φορα που παρατηρησα διαφορα, ηταν σε σημεια που χωρις θηκη θα ειχα 1 γραμμη σηματος. Εκει λογο μιας καποιας μικρης απωλειας λογω αλουμινιου μπορει να εχανε το σημα για λιγο. Σε σημεια που ειχα νορμαλ σημα, συνεχιζα να εχω κανονικοτατα σημα και να μιλαω κανονικα. Εκει που γενικα οι αλουμινιου εχουν θεματακι ειναι με το GPS. Επειδη του σημα του gps δεν ειναι οσο ισχυρο οσο της τηλεφωνιας, εκει μπορει να αργει λιγο να πιασει σημα οτι πηρες π.χ μια στροφη σε στενους δρομους.

#312   Rocket

Rocket

    iPH Contributor

  • 1.085 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/12/2011 - 01:24

οι καλυτερες θηκες ποιες ειναι για πληρη προστασια?

 SIA -  MIDNIGHT DECISIONS   :wub:


#313   mcsjcw4s

mcsjcw4s

    iPH newbie

  • 28 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/12/2011 - 01:48

Καλησπερα!εχω παραγειλει κατι θηκες απο το dealextreme πιο πολυ για χαβαλε..απλα μου αρεσαν πολυ και μιας και ηταν αρκετα φτηνα θα τις φερω για το νεο μου iphone!!εντελως πληροφοριακα ειναι μια που διχνει σαν παλια κασετα απο πισω,μια σαν game boy,μια σαν κομπιουτερακι και μια σαν σοκολατα!αν ενδιαφερεστε οι τιμες παιζουν απο 2-5 ευρω το πολυ!τωρα για την κανονικη θηκη που θα του βαλω,ξερετε εαν λογο της διαφορας που εχει το κουμπακι της σιγασης θα βγουν αλλες θηκες για το 4s ή οι ιδιες του 4 ταιριαζουν?σκεφτομαι να παρω εκεινη που μπαινει περιμετρικα στην συσκευη επειδη δεν θελω σε καμια περιπτωση να κρυψω το design του κινητου!ειναι καλη ή κινδυνευει αρκετα σε πιθανες πτωσεις του??(χτυπα ξυλο)..

#314   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.754 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/12/2011 - 02:30

οι καλυτερες θηκες ποιες ειναι για πληρη προστασια?

Μια μαρκα που φημιζεται για τη πληρη προστασια που προσφερει στα τηλεφωνα ειναι αυτη.
Φυσικα υπαρχουν και αλλες αλλα ολες εχουν σαν αντιτιμο τον ογκο που δινουν στο τηλεφωνο.

#315   billthes

billthes

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:billthes

Δημοσίευση 03/12/2011 - 11:22

Μια μαρκα που φημιζεται για τη πληρη προστασια που προσφερει στα τηλεφωνα ειναι αυτη.
Φυσικα υπαρχουν και αλλες αλλα ολες εχουν σαν αντιτιμο τον ογκο που δινουν στο τηλεφωνο.

πραγματι,οι otterbox ειναι κορυφαιες στο θεμα προστασια.ειχα την impact series στο 4αρι μου,το πετουσα επιτηδες στο πατωμα και στον τοιχο και δεν ειχε παθει την παραμικρη γρατζουνια!το μονο κακο ειναι οτι θυσιαζεις την εμφανιση γιατι το κανουν θεοχοντρο και αγνωριστο.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 18

0 μέλη, 18 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες